Львів, зустрічай новий вітер!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 27 лис 2008.

  1. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    бачив білого у Markella. чи він порахований.
     
  2. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    ГИ))) ЛЬВІВ - УКРАЇНСЬКА СТОЛИЦЯ СІРОК)
    тут-тут, просто не мав нету декілька днів.
    як ви всі зрозуміли, ця радісна подія сталась, завдяки Scirocco (Оресту) і Крилову, за що їм ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!:yahoo:
    Це Сірокко GTX 1.8 JN 90к.с., перероблений під іжектор, з плюсів - не битий і з гідропідсилювачем, а мінус - треба поварити арки, пороги, пофарбувати, роботи багато. А оскільки - моя перша машина, надіюсь на вашу пораду і консультацію. Попередній власник також пробував відновлювати, але встиг зробити тільки ходову, Крилов настроїв, замінив розхідники підкапотного простору. Лишилось зробити гарний естетичний вигляд.

    Враження він сірочки дуже позитивні вже видно характер:yes:.
    Крилов їхав відпочивати в гори (Сновбордист :yes:), і доміг перегнати з Києва до Львова. Їхали вночі - 22,00-3,00, слабо світили фари і на запраці раз прийшлось заводитись з накату. У Львові Саша вийшов на головному ЖД вокзалі, а я поїхав пустими вулицями на Сихів. Практично перший раз сидячи за рулем Сірка. Все було б добре, якби я не побачив в останній момент бетонні блоки які перекривали вулицю Наукову (поворот Кульпатківська - Наукова). Не знав що вулицю перекрили. Їхав не швидко, трохи понесло на голольоді, і зупинився в 3-5м. до блоків. Але завестись не зміг, штовхнути не зміг - гололід. Оскільки я ледве відрізняю мотор від коробки передач:D - зупинив таксиста, який мене вже добуксував на сихів. Як виявилось згодом - вина всьому акумулятор. Акамулятор був старий - з назвами на невідомій мові, певно не міняли з того часу завезли в Україну. Ще здивуваало що його ніразу не доливали!! зверху була ще заводська етікетка на кришках колб, і був аболютно сухий. Пробував його заряджати - результату 0, купив новий і завелась з пів оберта)).От така історія, як на мене машинці +, що не стала на трасі Київ - Львів, а тільки біля дому.

    Ще ДУЖЕ вразила динаміка і легкість керування. Після батькової Октавії А5 1.6 - це просто ракета!!! я просто кайфував на нічних вулицях міста, машина зрадістю відкликалась на педаль газу.
    І це лише при моторі 90 кс., аж страшно уявити 150 к.с. в Ореста))

    От декілька фоток - помита і з новим акамулятором)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вітаємо, брате із покупкою легендарної машини

    По фотах навіть видно, що роботи коло неї багато, але якщо буде бажання і натхнення, то все буде добре.
     
  4. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Щиро вітаю з очікуваною купівлею! Головне любити цю машину і вона завжди буде відповідати взаємністю! Навіть коли вона прихворіє, то поламається не посеред дороги, а недалеко від дому! В мене так завжди і стається!
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Поздоровляю з придбанням!
     
  6. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Вітаю з покупкою.
     
  7. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Не могу сказать ничего плохого и ничего другово как присоеденится к пожеланиям друзяк,и поздравить тебя с покупкой!!!!РЕСПЕКТ!!!!!!!!:D
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ласточка!! Приєднуюся до вітаннь... Я так зрозумів і Сихів обзавівся скірочкою)
     
  9. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    головне шо вона тебе тішить!!!!!!!!!!!!!!!
    тільки по-моему там підставки для збільшення кліренсу зніми їх нах ато як кантрік ;)
     
  10. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Вітаю з купівлею гарної ракети! Зеленого світла! Приїжай на зїзд! ;-)
     
  11. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    вітаю з покупкою
     
  12. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Franko, що ракета-легенда то факт. Вітаю, красава мафина!
     
  13. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    красава....
     
  14. Doctor

    Doctor Active Member

    Авто:
    VW Passat GL 1.6 AEK 1995 був, Ford Mondeo 06р. 1.8 125 кс
    Клубна карта:
    000410
    :yes::yes::yes:машинка лялечка!!!! ще раз і ще раз вітаю з покупкою!!!
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Дуже приємно, що львівський автопарк Scirocco щороку збільшується!
    Тепер обов'язково потрібен мегаз'їзд Scirocco у Львові, а потім і всеукраїнський організувати...теж у Львові :) Ще відкриваю відповідну тему в розділі "клубне життя"
     
  16. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Дуже дякую, за теплі вітання:yes:.
    Нажаль не знаю коли зможу похвалитись на зїзді, [BEEP]ана криза, певно аж ближче до весни-літа.
     
  17. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    нерозумію в чому проблема.. ти її ставиш в гараж до весни???
     
  18. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Сірий з бордовим і білою полосою на червоно-чорних дисках. Він не новий, а все той же, шо і сіро-голубий, сірий, він же рік їздив грунтований.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)