Масло в коробці

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 29 чер 2017.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    у всіх так. Легко вона включається тільки на стоячій машині.
    кажуть це признак зношеного зчеплення/корзини, але (див нижче)...
    підтягни трос зчеплення, і буде брати де хочеш. Інша справа якщо бере в самому верху і трос відпущений, тоді вже заміна.
    Тільки не перетягни, щоб не пробуксовувало.
    Якщо тросик самопідвідний, то можеш спробувати поставити звичайний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    В мене гідравліка. Рідину міняв, протікань немає.
     
  3. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    Хто підскаже скільки лити в коробку масла???? Г2 1.6мотор 5 ступка (хтось каже 1.5 літри ,а хтось каже 2л лий )
    ТА як правильно промити ЇЇ (можна залити бензину і покалатати ???)чи просто нехай старе стиче ??
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Бєнзою ніхто не промиває. Максимум солярою і то не коробки. Коробку промивати тим маслом яке будеш заливати. Залив, покатався, злив і залив нове.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    По памяті там до 2х літрів.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  6. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    А скільки кататися ??
    Дякую ,що сказав шо бензином не можна !!
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Хоч 10 а хоч 100 км. Не принципово. Але навіщо тобі промивати?

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  8. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    ну я сьодні міняв сциплєніє і то масло таке брудне риже і з піском чи то пилюкою!фуу треба міняти 100% !але от не знаю чи то заливати його туда чи потрібно нову коробку буде у мене демферне сциплєніє і не вижимає диск сьодні поміняв корзину диск тарілку на яку тисне шток і всеодно немає сцеплєнія вже не знаю шо то може бути (! Але дякую за інфу
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А що це таке?????
     
  10. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    це типу у мене не має вилки яка тисне на вижимний тай вижимного нема у мене шток тисне на тарилку яка і відводить диск від корзини
    [​IMG]
    ось так це виглядає!! коробка 020 маєш знати!
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ясно - це звичайне зчеплення і вижимний у тебе є... Шток 10 проходить через цілу КПП і впирається в маленький вижимний, який знаходиться в другому кінці коробки від двигуна
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  13. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    Короче вирішив свою гіпер проблему з сцеплєніям:dance3: виявилося ,що зовсім не обов'язково було міняти все сцеплення вся плоблема була в штоці який тисне на тарілку якийсь підарас :ireful1:засунув туди шток від 4 ступки який на 2см менший від того Що має бути на 5ступці !!! стільки нервів зїла та коробка ппц( !!! :download:
     
  14. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    Так признаю був неправий є там вижимний !!! у всіх нормально він стоїть а тут з іншої сторони коробки):dash1:
     
    Останнє редагування: 10 гру 2018
  15. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    висновок такий на маслі в коробці краще не економити і краще не заливати під саме неможу , якби не та сеча фірми хукомол , то та коробка років з 20 проїхала і так мабуть 5 проїде , тому навіть якщо то старий двигун і коробка працює і не видає дурного звуку , то моя порада злити масло подивитися скільки його там є якщо рівень не впав то залити його назад і хай їздить , я дуже добре памятаю , що після ремонту КПП масло ми залили шел і вийшло рівно 2 баночки , правда за 4 роки кудись ділося майже літра масла , але не зважаючи на те , що в коробці була лише 1 літра нормального якісного масла вона не гуділа і не скрипіла , тому , перед тим як міняти масло в коробці добре подумайте чи воно Вам треба , а ще ніколи не рекомендую перед довгою поїздкою міняти масло
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Потрібна порада по течі масла з КПП((
    Власне маю коробку 084, вже роками підтікає з сальніка куліси (виробітка штоку), але до недавна дуже мало, що навіть при заміні масла не доливав у коробку. Сальнік регулярно міняв (останній раз десь 8-10 місяців тому)
    Але на днях піднімали авто, вже добряче почало текти, капелька збирається, після декількох днів плямка на асфальті робиться.
    В середу здаю авто на СТО по ходовій, і попрошу перевірити рівень, але підозрюю що потрібно щось робити з витіканням.

    Для себе бачу декілька варіантів:
    1. Заміна масла на густіше (зараз 75В80) - таке порадив майстер під час діагностики
    2. Додавання якось "чудотворної" присадки
    3. Ремонт КПП. Для мене не дуже зрозумілий, особливо термін "колоти" коробку і т.д. Власне, не впевнений чи фінансово доцільний варіант.
    4. Заміна КПП на таку саму або 085 (5 ступінчату). Також, кіт в мішку...і по фінансах напевно як +- п.3, бо той самий монтаж/демонтаж.
    5. Якщо не багато витекло, то далі доливати
    Власне що порадите?

    П.С. машиною планую ще їздити мін 2 роки
     
  17. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Вчора дзвонив по СТО...ремонт коробки вартує:
    - 1000 монтаж/демонтаж
    - 1000 вскриття
    - 500 детальки, якщо тільки проблема з штоком
    - дефектовка інших компонентів - саме цікаве, бо може вилізти багато(((
    Ітого, в ідеальному варіанті 2500. Це напевно вартість іншої коробки.
     
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ну мабуть так, але ше + 1000 за монтаж-демонтаж, і не факт, що вона не буде капати...
     
  19. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    питання по маслу , хто має бензиновий гольф 4 1.6 AKL на механіці , поділіться досвідом заміни масла , яке брпали , скільки залили , чи не виникало проблем і так далі
     
  20. Intoksis

    Intoksis Початківець

    Авто:
    VW
    Всім привіт. Мені недавно треба було замінити масляний фільтр і знову лазити по сайту довго шукати і вибирати не хотілося. Так ось я знайшов круте додаток яке може підбирати запчастини по держ номером і вин-коду і не тільки. https://apps.apple.com/app/apple-store...75325?mt=8 Так що кому цікаво, дивіться.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)