Медіаплеєр

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Адріан, 17 лют 2011.

  1. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Ми народ лінивий, тому шукаємо компактне і все в одному. В мене нокіа Х-6 з 5мп камерою, та після неї купував відео камеру HD якості(для сімейної відеозйомки). Телефон під рукою завжди а камера ні, так само і комп використовувати його як ДВД в одній кімнаті з ТВ як намене це безглуздо а бігати з однієї в іншу щоб потавити на паузу чи перемотати..... Сучасні ТВ мають ці всі функції і підключення USB, і SАТа , Enternet. То можливо трішки доплатити та взяти таке щастя:)
     
    Останнє редагування: 19 лют 2011
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Залежно яку камеру з яким фотіком порівнювати. Однозначно кажу, що якщо рівнозначні девайси порівнювати, то - камера для відео, фотік - для фото, телефон - щоб дзвонити. Все решта - приємні душі бонуси за ті ж гроші :)
     
  3. evil1207

    evil1207 Початківець

    Авто:
    Audi A6C4 Avant
    По перше: не всі медіаплеєри відтворюють файли об'ємом більше 15-16 Гб (зокрема Asus який був по акціїї приблизно 800грн, модель не пригадаю).
    По друге: картинку відтворюють по різному ( не завдли якісно) тому в першу чергу потрібно звертати увагу на процесор на якому побудовано плеєр!!!
    Я займався цим питання: потрібно було поставити медіаплеєр в магазині щоб цілий день була хороша картинка.
    Придбали ось такий: http://www.hd-systems.com.ua/Hyundai_HMB-P500K.html і хард на 1Тб WD.
    З мінусів - відтворює FullHD з розширенням 1920*980 (тобто менше 1920*1080) це форматбільшості фільмів які є в неті; от якщо скачати ролик з 1920*1080 то може й не відкрити, або відкрити з глюками (це не залежить від бітрейду).
    Інколи є артефакти на зображенні.
    До речі на тому сайті докладно розписано про процесори та фірми медіаплеєрів.
    З усього зробив висновок, що краще дивитись через комп фільми на великому екрані).
     
  4. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Про процесори читав, але шось не зрозумів який всетаки кращий Realtek чи Sigma?
    А може до такого придивитись http://www.hd-systems.com.ua/Egreat_EG-R6B.html мережі будувати не збираюсь. Цікаво чи витягне він 1080р
     
  5. evil1207

    evil1207 Початківець

    Авто:
    Audi A6C4 Avant
    Я зрозумів що Sigma, до речі виходячи з сайту накращими вважаються медіаплеєри Dune. Думаю всі авони нормально відтворюють 720р, а ось з більшим розширенням, розміром, та форматом можуть бути проблеми.
    До речі наш медіаплеєр формат m2ts не відтворив, але й на компютері не зміг відтворити - кодеків бракує, в неті не знайшов - лише як перетворити на інший формат.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)