Механічні інжектори

Тема у розділі 'Audi', створена користувачем kym, 28 вер 2009.

 1. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Тепер ясно що в тебе моно інжектор. Твоя лямбда має бути в інтервалі 0.1.-0.9в. Преміряй ще раз другим мультимером, якщо вискакує за 0.9в. то 100% що погана лямбда. :недешева штука, але ліпше її поміняти. Зросте перерозхід бензини а то також не дешева штука.
  Заодно провір ДТОР по вольтах...може то він садить лямбду. Заведи холодний двигун щоб десь було 20 град. Напруга на ДТОР має бути 2 в. По мірі нагріву двигуна вольти мають рівномірно падати до 0.4в. при 90 град. не повинно бути скачків в процесі нагріву, Якщо нагрітий вольтаж не відповідає нормі то спочатку поміняй ДТОР, якщо відповідає то тоді ...знову лямбда винувата.
   
 2. igor b3

  igor b3 Початківець

  Авто:
  Passat B3
  Завтра поміряю,тут ше є таке діло,до 90 градусів я її ше не нагрівав,напевно не повністю закривається термостат,я вже рік її маю то тільки раз чув вентилятор,як їздив літом побездоріжжі,а на холостих ніколи,то так має бути чи дійсно незакривається термостат?
   
 3. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Так може бути.Термостат закривається від 87 до 92 град в залежності який стоїть
   
 4. igor b3

  igor b3 Початківець

  Авто:
  Passat B3
  Ви мали на увазі повністю відкривається при пемпературі 87-92?А я маюна увазі шо він напевно не стає в своє холодне положення,і коли машина ше холодна він ганяє тосол по великому колу,як наслідок мотор не нагрівається до робочої температури.
   
 5. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  То легко перевірити. При температурі 50-60град иацаєш верхній патрубок, що йде з ГБЦ і нижній патрубок що йде з радіатора на помпу. Якщо вони мають однакову температуру то термостат заклинив у відкритому положенні, якщо верхній горячий а нижній холодний то значить все працює добре
   
 6. igor b3

  igor b3 Початківець

  Авто:
  Passat B3
  Значить працює добре.Поміряв напругу на ДТОР цифровим тестером:
  T. c U.в
  5 --2,6
  10 -- 2,3
  20 -- 1,7
  30 --1,3
  40 --1,05
  50 --0,8
  60 --0,6
  Лябду провірив ше раз.Коли машина грілась(при першому пуску)лямда при Т 60 показувала 0,48 - 0,49В і мотор працював нормально порівняно(трохи бігав холостий),далі захлушив,закурив,пустив шераз двигун,вольти ті самі а машина глохне.Відключив лямду-все ок.
   
  Останнє редагування: 9 лис 2009
 7. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Виглядає що ДТОР в тебе нормальний. Ти троха неправильно лямбду міряв,але тепер точно можна сказати що їй капець.
  Тепер мусиш визначитися яку купляти. Є оригінальні ...дорогі як зараза, але вони працюють добре і довго, є універсальні Бошовські (але не руский Бош для ВАЗу) трохи дешевші, але також добрі. Є універсальні не Бошевські ...набагато дешевші.... але невідомо скільки будуть працювати ...в мене одна універсальна навіть пять місяців не витримала і здохла. Б/у з шроту не рекомендував би .... поперше також дорогі по друге невідомо скільки прослужать.
   
 8. igor b3

  igor b3 Початківець

  Авто:
  Passat B3
  Ще раз дякую.Буду думати,вірніше збирати "зелень".
   
 9. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Роблю собі ще один пристрій для діагностики тисків механічних інжекторів, якщо кому треба можу зробити.
   
 10. Markell

  Markell Super Moderator

  Авто:
  Mk2 KR
  А детальніше, шо за пристрій? Мене цікавить.
   
 11. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Манометр, щланг, перехідники під верхню, нижню камери дозатора.
   
 12. Мишко

  Мишко Новачок

  Авто:
  Audi 80 2.0 (1990)
  Доброго дня! У мене Audi 80 2.0 3A двигун, Механічний інжектор KE Jetronic. Проблема нестабільної роботи холостого ходу. Скажіть будь ласка чи можуть нові форсунки повністю змінити роботу холостого ходу, за умови, що чистився інжектор та настроєний потенціометр. Чи можуть бути ще якісь причини? (форсунки в поганому стані)
   
 13. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  повністю не можуть, частково можуть Щоб знати що точно форсунки псують ХХ то треба провірити розпил і налив по форсунках. взагалі при нестабільному ХХ в першу чергу треба шукати підсос повітря.
   
 14. Мишко

  Мишко Новачок

  Авто:
  Audi 80 2.0 (1990)
  Знову звертаюсь скоріше за все з проблемою механічного інжектора. Вже після заміни форсунок, налаштування потенціометра, чистки інжектора та регулятора холостого ходу, через місяць їзди падають обороти і пропадає тяга двигуна. Тиск бензонасоса нормальний, фільтри всі поміняні, свічі нові, запалення виставлене, підсосів повітря не виявлено. В чому ще може бути причина?
  В мене вже складається думка-припущення що це двигуну капець.
  Що ще може бути? Підскажіть будь ласка
   
 15. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Міряй компресію. А так то подивись в якому стані свічки зараз... може бути що щось розстроїлось
   
 16. Мишко

  Мишко Новачок

  Авто:
  Audi 80 2.0 (1990)
  Дізнався сьогодні причину чому машина не їхала. Звучить банально, але просто коли останній раз лазив до машини з другом, забули лямбда зонд під'єднати. Аж дурно стало :)
   
 17. Taras passatovod

  Taras passatovod Новачок

  Авто:
  passat b3
  Добрий день форумчани. Дайте пораду вже незнаю шо робити підкажіть шось! проблема така: машина пассат 3 1.8 моно великий розхід приблизно 14л змішаний режим 50/50. возив на 2 сервіси до львова на одному нічого не допомогли на другому поміняли форсунку і подушку.Підказали шо тре регульнути датчиком положення заслонки.лямда відключена...якшо підключаю нічого не міняється.Підкажіть шо робити або куда звернутись до якогось хорошого майстра.
   
 18. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Який код двигуна...???
   
 19. Taras passatovod

  Taras passatovod Новачок

  Авто:
  passat b3
  RP 432009.....
   
 20. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Приїжджай подивимось
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)