Мій ГОЛЬФ 4 !!!

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем nazik261, 6 чер 2018.

  1. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    купити не проблема, а усунути проблему своїми руками і за копійки - ото проблема в теперішніх водіїв.
    дане питання давно закрито!!!
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    покажи шо на клімі включено, які режими?
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У мене також таке було, аж 2 рази фіксав різні проблеми. 1й то був мокрий фільтр салону(мокрий вугільний пропускає вологу аж бігом), а другий раз то забитий злив конденсату з випаровувача кліми в салоні. То в другому випадку топило салон нєпадєцкі(с).
     
  4. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    в основном використовував режим дуття на лобовуху
    IMG_20181115_082625.jpg
    виставляв на різні теплові режими
     
    Останнє редагування: 15 лис 2018
  5. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    ну конденсат кліми зливаєть (зтікає) точно, бо літом сам це бачив, а от мокрий фільтр - буду сьогодні це перевіряти.
     
  6. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    такуво: зливи під капотом - не забиті, вода стікає норм;
    фільтр сухий - перевіряв;
    злив конденсату з кліми - працює, стікає....

    Замітив, що не працює заслонка перекривання повіттря з-за борта, тобто, натискаю кнопку "циркуляція повітря з салону" - а заслонка не закривається. Рукою натискаю - закриваєтьс, з кнопки відкривається, а закриватисьз кнопки - не закривається.

    Шукаю проблему й надалі: запотівання салону.
     
  7. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    я б поїхав на сервіс і поміняв речаг , до речі моежете привітати тепер в мене теж 4-й гольф , я не можу зрозуміти , що так клацає при старті при гальмуванні в пасажирські дверці , звук ніби звідти
     
  8. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    - вітаю з прекрасною покупкю))))
    Знімай карту дверки - і тільки тоді зможеш побачити проблему....
    В мене подібна ситуація - калатає в районі задніх дверок з двох сторін, но в задніх дверках я так нічого й не знайшов...калатаі при нерівностях на дорозі (глухий не метачіний звук, я б сказав що пласмасовий), поки що з ним так і катаюсь(((
    P.S. Ходова вся перебрана - вона відпадає
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    дякую за пораду , що б ви мені ше порадили ? Чи не радили робити
     
  10. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Всім привіт, сорі що давно сюди не заходив.
    дякувати Джерман-авто-Пром - каталась моя ласточка без проблемно...і ось - сталося:
    Машина просто глохне на ходу, без подьоргуваня та пчихів, через 5 хв. простою на дороз (пару скурених сигарет) - черк і з півоберта заводиться.
    Розумію що потрібно їхати на діагностику, но мого перевіреного діагноста нема (на відпочинку).
    Хто підскаже норм. діагноста, яке не буде дерти бабло за даром.
     
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Була така фігня. Ні один діагност небрався, казали що та так не поймеш що це таке. От якби встала і всьо то тоді можна знайти причину, так вони казали. Розчарований позіз сам туди. Замінив бензонасос бо в когось було таке припущення, немав як заміряти тиск - недопомогло. Роз'єднав і почистив фішки форсунок і котушки запалення і о чудо. Вже пару років як проблеми не стало.
     
  12. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Їздив на комп.діагностику - зразу показало помилку - Відсутній сигнал "Датчик положення колінвала".
    Вже замовив новий, надіюсь сьогодні приїде, тоді буду міняти.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Не такі симптоми, але похожі.
    Якщо не датчик той, що ти вказав, то:
    - почисть бензофорсунки
    - перевір тиск паливного насосу (можна під капотом від'єднати трубку подачі палива, до неї манометр/тискометр і повернути ключ запалення на спрацювання насосу.
    - заміна бензонасоса, якщо тиск не в нормі.
    - ще, як варіант витягнути бензонасос з колбою все разом і почистити заборнік бєнзи.
    Всі ті роботи ми робили нещодавно на Фабії (в темі двигун AME).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    ок, спочатку розберусь з датчиком ПКВ, тому що комп його зразу показав(((
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В мене ніяких помилок тоді не паказувало.
     
  16. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    І так:
    Заміна датчика положення колінвала (вартість самого датчика ПКВ - 550грн) - замінено...)))
    Саме заміна датчика на новий - ГЕМОРОЙ ЩЕ ТОЙ...
    але тепер політ нормальний...на вихідних обкатався, політ нормальний...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Десь пів року тому писав про стукіт з лівої і деколи правої сторони , справді то була дверка , виправив просто змастив салідолом петельки звук пропав , через пару місяців появився стукіт в ліві стойці . Дивилися діагностували , змащували , коротче нічого то не дало [​IMG] тиждень тому заїхав до одного ходовика на промислові Ігор звати , то він відкрутив оту верхню кришку ,що тримає тарілку і ту гайку яка була в середині просто дотягнув , гайка була просто не дотягнута , тобто конструкція стойки має 2 гайки одна зверху тої тарілки а одна під нею , і зарахунок того , що та гайка , що була знизу була попущена воно і видавало такі звуки , ніби в стойку хтось поклав мячик для тенісу , коротче проблеми стукання і калатання вирішено Салідол на дверні петельки і дотягування гайок на стойці , чесно не думав , що їх там дві , доречі верхню гайку яка тримаю ту тарілку була дотягнута , тобто основна причина стукання стойки може бути саме в нижні гайці , тому рекомендую то продіагностувати , бо та гайка ніби пальцями була докручена зробили білше пів оберта ключем
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  18. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Конструкцію передніх стойок - я знаю (ОСВІТА МЕХАНІЧНА), як вони кріпляться, також знаю - сам робив колись заміну....
    В мене проблема інакша - стакає в задній частині, в районі задніх арок))))
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    А може сайлентблок підірваний?
     
  20. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Сайлент - відкидаю варіант, відносно недавно поміняний, но після заміни стук залишився
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)