Миколая 2015

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем diesel757, 29 лис 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    І так, створюю тему, хай тема відповідає календарному року.
    Нагадаю, хто пропустив, чи не в курсі (стосується лише тих, хто має бодай капельку можливості, за "серце" мовчу, ми всі свідомі і маєм "серце" та доброту):
    :)
    Проводимо збір коштів для якоїсь (якихось) діток, чиї батько (батьки) загинули в АТО, або для сиріт з будь-якого дит.будинку, і т.п..... для того щоби придбати якісь подарунки (майно, необхідні речі, іграшки і.т.п.), тобто, щоби дітки (соціально незахищені) отримали подаруночок на день святого Миколая!

    Номер картки, на котру проводиться збір коштів:
    карта ПБ, власник карти Роговський Роман Романович, він же diesel757
    4731 2171 0453 5966

    Готівкові кошти - при зустрічі, в будь-який час (попередньо телефонуйте, номера в підписі), а також на з'їздах VW-клубу, котрі будуть в той проміжок часу.

    Збір коштів припиняю 16.12.2015р., визначення кому?, що? і як?
    (ну Ви поняли, щоби багато не писати).

    :uanew:
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2015
  2. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Пропоную не зраджувати традиціям та шукати дитячі сиротинці чи інтернати.
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    давайте, спочатку гроші зберем, тобто ресурс, бо без нього нідокого не підеш....
    ну і, ми ще не маємо рівня життя, як в Дубаї, тому таку категорію потребуючих у нас предостатньо. Як би це не звучало, але то факт.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Лущик В.М. (якщо не помиляюсь то є наш Bass, якщо помилився - поправте) - 2000,00 було
    від Каm@toZ - 400 грн.
    Всього - 2400,00 грн. + від мене 200,00 (поки, що) = 2600,00
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    доплюсовуєм:
    + 400,00 від dragger85
    + 40,00 від Шпартак Наталіїї Юріївної (подруга нашого доброго адміна)
    Маємо, станом на тепер: 3040.00 грн.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Не забуваєм про минулорічні 4500 + 500 від @djuma
    Докину від себе 400, отже в мене частина каси на суму 5400 грн.
    Назбирується непоганий бюджет. Ще б придумати, куди його витратити
     
  7. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    сьогодні 17:47 перерахував 100 грн., постараюсь ще добавити.
     
  8. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Люди, до Миколая чуть більше тижня. Давайте вирішуємо до кого їдемо. А то, як минулого року, Миколай до Паски буде... Martini,може дійсно голосувалку зроби, щоб знати який варіант підтримує більшість:їхати до діток сиріт, чи діток, чиї батьки загинули на війні...
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    + 100 грн від Exalto (Василь Мирославович)
    Ітого, маємо: 3140.00 грн.
    дякую за нагадування.... дійсно, не тягніть, хто бажає долучитись.
    І нагадаю від себе, що:
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    моя думка така: все залежить від зібраних коштів, тобто від їх кількості.
    Чому?, тому що, якщо сума мала - то для дит.будинку воно буде невідчутне і в той же час буде відчутне у 2-3 чи 5 сімей, а якщо сума більша - то можна й в дит.будинок.
    якось так.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    загальна сума 8540 грн на даний момент
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    наша Elza = + 300.00 грн.
    Ельзин товариш, друг, співробітник, чи ще якось, корочче, людина з добрим серцем, звати Віталій = +200.00 грн.
    Ітого (в мене) = 3640,00 грн. + в Martini
    Martini, не плюсуй свою касу до моєї, поки йде збір, бо ще запутаюсь, в мене на роботі бухгалтерія ще на мені.....
    Потім доплюсуємо. :)

    П/С/ Нікого не напрягаю, але давайте активніше. Зараз час складний для всіх, хтось може тисячу дати, а хтось і десятку, але в сумі це вагомий внесок на добру справу. Як колись казав мій зампотєх, що капля тону береже (дизельного пального :cools:), а копійочка до копійочки, от тобі і мобілочка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    +450,00 від нашого поціновувача Авдів та його сім'ї - ZVER'я.
    В касі = 4090... заокруглимо = 4100,00 + каса доброго дядька адміна Martini.

    Шановні!!!
    (пишу так, бо хтось - друг, хтось - недруг, хтось - коліжанка, хтось - товаріщь, чуть не брат, хтось - партнер, і т.д.)****
    Звертаюсь до Вас!, бо розумію, що ми слов'яни і у нас багато принципів, накшталт:
    - я не можу бути гіршим, ніж інші.....;
    - я кращий....;
    - за будь-якої ціни в мене повинно бути краще ніж у сусіда....;
    - і ТеДє, і ТеПе......
    Веду, я до того, що багато хто із нас, не може дати 3-хзначну суму, а лише 2-хзначну (на цей збір), бо в кожного є свої проблеми, зобов'язання, і т.п. (не буду перераховувати, бо зара, мене проб'є).
    Нагадаю, що в нас в клубі "золотих мальчіків і дєфчьонок" не має (хо-о-о-о-тя, може помиляюсь), всі нормальні люди, в когось заробіток більший, в когось - менший, в когось - його, взагалі, не має. Бо, блять, таке життя - времЬя бурЄмних пєрємєн....
    Кароччєєєєє, якщо, хтось думає, що його будуть засуджувати, за те, що він дав "мало", і тому він не дає, то нехай іде під три чорти.....
    І ще одне, я сумніваюсь, що на інших автофорумах таким займаються, хоча, можу помилятись, бо я лише тут, людей знаю в обличчя, ну і на ЛТК (там був, десь, рік тому - не цікаво).
    А, пам'ятаєте нашу тему ДОПОМОГА ФРОНТУ? Так от, ми розпочали збір для підрозділу учасників АТО, котрі були в складі 3-го ТБ від 72-ї ОМБр ЗРАДн, ми той збір провели, неодноразово відправляли речі та майно (пригадую, той праворульний джип і тих "контриків", що приїхали до нас, вірніше до Kym'а забирати дизель-генератор та інше....... - спогади), і на "виході" маємо ---- група під командуванням мого колишнього одноКашніка повернулась у Яворів без 200-х, але 300-ті були.

    Тому, закликаю Вас, не соромитись, кидати по можливості, адже всі ми грішні (не знаю, як Ви, але я - грішний), і робити добро - це, свого роду, спокута (якось так..., моє розуміння). В кожного свій Бог, своя релігія, свої переконання....., але ж я Вас не закликаю на злочин??? Га???

    Час піджимає!

    Шукайте кому? робимо подарунки, бо тим я займатись не буду, то однозначно, своїх двіженій хватає.

    П/С/ коль-бо когось образив написаним...., забийте...., всі ми різні, і у всіх інші погляди! Свої слова (написані тут) назад не забираю! Слава Україні!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Зараз дійсно важкі часи і ніхто нікому в кишеню не заглядає і не осуджує. Всі все прекрасно розуміють... Можливо хтось не може долучитися коштами, але зможе поїхати на закупи чи в той самий сиротинець, чи куди ми там вирішимо. Будь-яка допомога і підтримка вітається! :)Народ, давайте активніше!!! Ще залишився тиждень до Миколая, а ми навіть не вирішили що, як і куди....а ще треба закупитися і все організувати. Грубо кажучи ми маємо 10 тисяч без пару соток. Непоганий бюджет. Бачу більшість не хоче зраджувати традиціям і підтримує щорічний наш звичай. Як я вже казала, якщо ми хочемо їхати в сиротинець, потрібно ВЖЕ знати що їм потрібно купити. Мartini мав номер телефону директора. Я теж, якби, підтримую цю ідею...але мені хочеться якось приділити увагу і дітям, які залишилися без батька-героя через цю йо****ну війну...(пардон за мой французкій). Хоча ніякі подарунки не замінять їм батька і його любові, але все ж таки...Будь-ласка, висловлюйте свої думки і не "рубайте окуня"! Martini, давай шевілі булками, ти адмін чи хто?
    пи.си. маю надію, що добрий адмін звик до моїх жартів...:blush:
    :hi:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    То шо я адмін, не значить, шо в мене булки якісь інші, ніж в будь-кого з вас :)
    Орест дзвонив в сколівський сиротинець, директор сказала, шо їм треба 60 глибоких мисок і ложок :)
    Ок, нема проблема, зробим

    Правда, якшо туда їхати бандою, то ми бензи певно більше спалим ніж ті подарунки коштують :)

    Ще таке. На днях знайома опублікувала ось такий статус на ФБ

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1490521837922648&id=100008945381265&pnref=story

    Я порадився з Ромою Дізелем і ми взяли на себе наглість запропонувати допомогу клубу в покупці подарунка цій конкретній дитині, а саме виділити 1000 з зібраної каси. Сподіваюсь, нас за то не виключать з клубу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Останнє редагування: 12 гру 2015
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    До речі, хто підкаже, де за хорошою ціною можна купити 60 глибоких тарілок і ложок?
     
  18. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Біля Арсену на Зеленій є гуртівня з посудом, ніколи там не був, в понеділок навідаюсь туда.
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Знач так. Часи сумні але це не підстава сидіти вдома і нічого не робити. Наступного тижня, орієнтовно в суботу, виїжджаємо в Сколівський інтернат, даруємо потрібний посуд і веземо дітей на водоспад, на шашлик. На залишок купуємо ровер для дитини героя. Якщо забракне - ще дозбираємо і купимо на весну. Я розумію, що тут багато думок, але вони всі різні і тому ми вже 2 роки як не можемо зробити доброї справи. Відтак прошу довіритись мені, як одному з адміністраторів і дати дозвіл нарешті організувати цю добру справцу від імені нас всіх. Сподіваюся на підтримку. А також на те, що поїм шашликів з малими і старими друзями.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Підтримую поїхати в суботу 19 грудня в Сколівський інтернат. Можна порахуватись, хто б їхав і відповідно по 4 оптимально в машині - дешевше на бензу і нормально заїдемо...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)