Миколая 2015

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем diesel757, 29 лис 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    щойно прийшло, звіт завтра.
    А це, як варіант з катком, і дітям радість.
    Якщо так буде, то треба якийсь автобус-бусік замовити і оплатити каток і кафешку якусь.
    І їхати туди не треба, тут зустріли, відгуляли подаруночки дали, та й в путь додому.
    Але, це треба з керівництвом стикуватись, ну і не забувати про тих, хто не виїзні.
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    В Кінг-крос ідея класна але не вийде, це понад 200 км, дітей не відпустять, треба буде дозвіл опікунів і все таке, а це місяці.

    З приводу поганого керівництва інтернатом/країною/ галактикою - залишаємо це для перекурів на роботі чи кухні, тут тема про інше.

    Стосовно додаткових подарунків - якщо щось маєте на думці, пропоную брати з собою, персонально дарувати малим, які поїдуть з вами в машині. Наш колективний подарунок інтернату це посуд, сиротам це шашлик а кожній окремій дитині це увага і дружба. Останнє найпотрібніше, я переконаний.

    Виїжджаємо зі Львова о 12:30 від стоянки біля кінг-кросу, навпроти входу в Ашан. Важлива ваша участь, це важливіше ніж подарунки. Діти не будуть показувати що дуже втішені нашою присутністю але насправді пам'ятатимуть це все життя, їм важливо розуміти, що неподалік є потенційна підтримка. Особливо старшим.

    І технічне прохання - я прилечу до Львова літаком, логічно без машини, потрібно буде до когось підсісти. Ідеально, якщо би це був бус, дорогою назад до Львова є можливість взяти вантаж, що з запасом окупить пальне в обидва боки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну до мене можеш підсісти, але вантажу мені твого багато не влізе :)

    завтра постараюсь купити посуд, це нехай буде 2000 грн

    якщо ми купимо тому пацану, сину загиблого АТОшника, велосипед, то в залишку десь мінімум 3000-4000 вийде у нас, на які чогось можна накупити шоб дійсно не пертися з тарілками, бо то стрьомно :)

    давайте пропозиції і вйо!
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    +200 від rusmaks
    + 200 від Оверко Тарас
    ще + 100 від exalto
    + 107 від ???? платіж ч/з банкомат в магазині Продукти м.Куликів (відгукніться в ПП, або СМСкою)
    +200 від lion13
    + 50 від Смакоровський Сергій

    Всього 6077,00
    (станом на сьогодні 10.45 год.)
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Підтримую вищесказане, але до посуду треба ще крім нашої уваги якісь солодощі хоча б... це ж Миколая...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    +150 baksius
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Народ, хто може купити посуд? Я тупо не встигаю, вчора півдня потратив на той ровер і завтра продовжу ним займатись, хочу викрутити максимально класний вел за мінімум грошей :) А нині от загруз в роботі, навіть з хати не виходжу.

    Взагалі, було б добре закупити всьо то шо ми повезем. Я не знаю, якісь чи миколайкові набори, чи іграшки...
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Хто з нас, чи в нас після 18:00 відкриті якісь іграшкові маркети?
    Якщо купуємо ще солодощі (цукерки печиво і т д) - то я б міг то хапнути до суботи... (є відкрита рукавичка на Луганській до 11).
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Тільки добрався до компа, вже готую звіт і закидую.
     
  10. ibiza

    ibiza Початківець

    Авто:
    КОЛИСЬ БУДЕ:)
    Будинок іграшок в ТЦ форум працює до 22.00, це точно. Але,кгм, боюся уявити які там ціни.
    Чудо-острів (один є у Фуршеті на Хмельницького, інший - в ТЦ Роксолана на Соборній) - до 20.00 відчинений. Шуварко до 19.30. Гуртівня іграшок на Бузковій - до 18.00. То те, що вдалося нагуглити. Взагалі, всяких різних магазинів багато, але переважна більшість працює до 18.00.
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На процесі збору благодійних коштів, з метою подальшої закупівлі подарунків (майна, речей) для діток-сиріт чи соціально незахищених діток, з нагоди дня Святого Миколая Чудотворця, а саме ті кошти, котрі накопичувались завдяки вам, на вказаній мною карті ПБ, ставлю "крапку", та оголошую: даний процес закритим.
    Тому, виходячи з цього, прохання - більше грошей не відправляти на ту карту для цих цілей. Ну, або можете таке зробити, тільки в тому випадку, якщо той "Миколай" для мене.
    :uanew:
    В результаті сєго процесу, на виході маємо: 6230,00 грн. + каса, та що, в Martini.

    Отож, коротко:
    в такий складний час, в час економічної та соціальної нестабільності (ну ви поняли, багато печальки), але все ж таки, є люди, є люди з чуйним, добрим серцем та світлою душею, котрі, зовсім безкорисливо, зробили вагомий внесок в те, щоби дітки сироти, дітки котрі потребують батьківської опіки, щоби відчули у своєму житті, хоча би в день Святого Миколая Чудотворця: доброту, турботу, увагу, віру та скромні подаруночки від спільноти Львівського VW клубу.
    Тому висловлюю подяку від себе, від дітей, від форумчан, тим хто долучились:
    - bass
    - Martini
    - Каm@toZ

    - dragger85
    - baksius
    - lion13
    - exalto
    - Elza
    - Віталій (Ельзин товариш, друг, співробітник, чи ще якось, корочче, людина з добрим серцем)
    - ZVER
    - Олег М.
    - RaZoR
    - 4umarik
    - rusmaks
    - scirocco
    - Білецький Ю.М. (поповнено ч/з банкомат, вул.Величковського)
    - Шпартак Наталія Юріївна
    - Смакоровський Сергій Павлович

    - Оверко Тарас Іванович
    - ???? платіж ч/з банкомат в магазині Продукти, вул. Загороди 1а, м.Куликів

    -
    згадаю ще про себе і собі подякую :blush: diesel757

    Від себе цей список закриваю (від себе!!!), але впевнений, що Martini, його продовжить, бо можливо хтось є , про кого я не знаю, можливо хтось долучиться подарунками чи своїм "болідом" для доставки подарунків.
    Ну всьо, Martini, приймай естафету з продовження списку, і т.д.

    П/С/ у зв'язку з тим, що "на носі" в мене відрядження до столиці, дата чітко не визначена (ПТ чи ПН), тому зібрану касу передам завтра Martini, і вже далі стикуйтесь з ним по питанню закупівлі, організації доставлень і т.п.

    П/С/С Ігоре ти не проти???, а то, я тут розкомандувався.... ти Адмін, добрий Адмін, тому, якось так.

    Всім миру та добра, і хай оберігає Вас Ваш Бог! Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ну, вроді би, уважно писав попередній свій пост, але все ж переживаю, що міг когось пропустити. Якщо й таке допустив, пробачте, та поправте сповіщенням в ПП.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Рома, ти так гарно все зачинав, всіх агітував, а наприкінці хочеш все так само гарно на когось спихнути :) давай доводи справу до кінця, нє? :)
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Без питань, тоді:
    1. завтра в 15.00 год. дня (17.12.2015р.) чекаю (хоть когось) на площадці, де паркуються туристичні автобуси (вище Порохової Вежі), вул.Винниченка. Буду на свому Г2.
    2. їдемо закуповувати.
    3. до 13.00 год., бажано***, рекомендації що купувати. Коротко. У вигляді списку.
    4. Може треба, десь-кудись чи на щось касу "докинути", пишіть.

    П/С/ в розпорядженні буду мати час, на всі ці двіженія (закупи), такий: 15.00-18.00 та 19.00- і до світанку.
    (з 18 до 19 год. буду в тирі на Промисловій, хто хоче, може за свої "кровні" пошмаляти з АК, АКМ, СВД)

    Приєднайтесь, хоть хтось, бо мені стрьомно витрачати чужі кошти. На базарах, приміром, чек буде - не документом для звітів.

    *** дуже прошу. Тому, не розсосолювати, а конкретику, тобто що Ви вважаєте подарком. Без спорів, тупо списком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    але, ти маєш вплив на людину... :dance3::yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дивись, яка там ситуація.

    Всього в інтернаті порядка 70-80 дітей, наскільки я пам"ятаю, ну до сотні. Але ми приїжджаєм в суботу. Більшість дітей на вихідні, а особливо коли свята, розбирають по домах. В інтернаті залишається чоловік 10-15, принаймні так було минулого разу, як ми туди приїжджали. По суті ці 10-15 дітей, це напевно найбільш знедолені, бо їх нема кому забрати навіть на свята. Тобто давайте визначимось, чи ми веземо подарунки для всіх по чуть-чуть, чи більш-менш шось відчутне для тієї частини дітей, які на той момент будуть знаходитись в інтернаті?
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    який вік дітей, бо я там не був жодного разу.
    відчутне, то мабуть, посуд, котрий необхідний.
    а більш-менш, думаю що іграшки та в бонус солодощі і фрукти, щоби діти відчули свято - Святом.
    Як варіант спорт-інвентар, але він дорогий, хіба, що м'ячі футбольні і баскетб., тенісні ракетки, і т.п.
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Друзі, давайте до 13.00 год. всі дружно подумаємо, висловимо думки, і приймемо рішення, щодо покупок, відштовхуючись від зібраних коштів.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    вік дітей десь напевно 8-12 років
    смутно помню, але кажись більшість дівчатка

    та каса, шо зараз в мене фактично вся піде на велосипед, тому виходь із наявних в тебе грошей.
     
  20. ibiza

    ibiza Початківець

    Авто:
    КОЛИСЬ БУДЕ:)
    Можна втикнутися зі своїми жіночими 5-ма копійками?
    Ви не знаєте ані точну кількість дітей, ані статевий розподіл, ані вік тих дітей, кого застанете в суботу. Тому тут або купувати щось універсальне, що підійде і хлопцям, і дівчатам (конструктори, якісь розвиваючі забавки, настольні ігри - відповідно тими забавками можуть бавитися всі), або ж як сказав @diesel757, купити спортінвентар.
    Як на мене, то буде несправедливо по відношенню до інших діток, які приїдуть після вихідних і побачать, що їхні товариші отримали якісь прикольні подарунки, а їм нічого не дісталося. Не хотілося б, щоб вони почувалися обділеними.
    Варіант
    імхо, оптимальний. Ну і солодощі, мандаринки, а головне увага і спілкування.
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)