Миколая 2016

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем djuma, 22 жов 2016.

  1. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    давайте для початку відгукніться добровольці, хто керуватиме збором грошей-ато навіть нема кому здавати. а потім по мірі надходження коштів оприділимось, що кому і як
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Не хтів я м сі напрошувати, але.....
    Але, часу залишається мало, і, якщо адмін якийсь дасть добро, то залюбки дам номер своєї карти ПБ і робимо збір, по тій самій схемі (сценарію) минулого року збирали на ту ж потребу, також збір на "хатинка 2016", а до того на АТО (хто новенький, то див.тему "Допоможи фронту") і т.п.
    Карочче, хто в курсі, той пам'ятає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Роби :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ок, завтра дам Старт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    думаю так правильніше буде-зберемо гроші, а тоді подумаємо куди їх діти
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не згоден. Гроші, вони такі - їх тре знати на що тратити. Пропоную що з більш вартісного потрібно тому інтернату зара. От як скажете це тут, тоді і закину гроші.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Цілком згоден з товаришем bass
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Саме головне, щоби не почався срач по двох питаннях:
    - що куаувати
    - куда везти.
    Я, погоджусь на будь-яку пропозицію, оскільки на приміті не маю "кому" і "що". І тому, заявляю, що в дебати по цих питаннях не вступатиму.
    Отже, давайте конструктив і в "путь", бо часу дійсно малувато.
    Пропоную, збір закінчити 11.12.2016р. далі - тиждень на здійснення визначених закупів, і тоді Миколая.

    Карта ПБ, моя не змінна, тобто та, що й минулого року:
    4731 2171 0453 5966 (Роговський Роман Романович)
    Збираю безготівку. Звіт робитиму періодично, по мірі надходження.

    Питання???
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    +1
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Я, як завжди, з вами! При першій нагоді закину гроші
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну то що, хтось зателефонував в той інтернат і довідався що саме їм бракує на даний момент?
    Чи ми не в той інтернат вже їдемо? (я на водоспад хочу :dirol:)
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Агооов!? Та і гроші сі скінчат, а ви все тягнути будете ;)
     
  13. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    Ігор чи Орест, ви маєте контакти туди, в сиротинець- якшо не важко, можна поцікавитись, що їм потрібно? бо ніби стартували, вже і одноклюбники непроти-і замялась тема. Оффтопом ще додам, що цікавився одним оком в організації(та що допомагає дітям Героїв). так от, вони адресно усім тим дітлахам дарують солодощі, але... цього року знову пишуть листи(щось наподобі того, як Мартіні знайшов про мобільний телефон минулого року). там теж є бажання, які, нажаль(ну самі розумієте хто є годувальником в сім"ї і різні випадки на війні стаються), мами собі позволити не можуть. звичайно, всім не допоможем-але хоч комусь приємне зробити можна. ясна річ, що побажання в дітей різні і подеколи недешеві(як то велосипед, планшет, ролики, скейт чи лялька) вже був перший лист Миколаю, постараюсь з друзями зорганізуватись. але впевнений, що листів буде ціла купа, і якщо декілька чоловік зберуться-цілком реально "надумати" на подарунок... хоча б раз у рік... думаю в дитинстві Миколая чекали усі!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Доповідаю!
    Станом на сьогодні, загальна каса по збору становить 0,00 грн.

    Нагадую!
    Безготівкові кошти на "Миколая2016" перераховувати сюди
    Припускаю!....
    .... що наш клуб стрімко, неначе на самокаті, без гальм, з вільним прискоренням "сандалить" до низу!!!

    Пропоную!
    Перекрити центральну частину міста Львова та вчудити якийсь марафон, на кшталт такого, котрий відбувся 6 листопада (GRANDPRIXLVIVHALFMARATHON 2016). Все це з метою популяризації нашого клубу.

    П/С/ для тих, кого цікавить, що я курю, то нагадаю: "Сірий Ротманс Демі". Всім добра!
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Колись у студентські часи активно підключався до волотерського руху 'Миколай про тебе не забуде' в якості водія - розвозив 'помічнків Миколая' по дит. будинках, інтернатах та приватних адресах потребуючих сімей з дітьми (в тому числі в сім'ї, де є діти наших Героїв з АТО після 2014).

    Недавно спілкувався з активістами їхнього комітету - вони будуть дуже раді, якщо Фольксваген клуб Львів долучиться на волонтерських засадах зі своїми автами і будуть розвозити волонтерів по цільових пунктах призначення потребуючих дітей - це ВАРІАНТ 1 (на своєму авто можемо разом їздити по одному району Львова як VW Club з тими волонтерами.)

    ВАРІАНТ 2 - зібрати кошти як і минулого року - закупитись - список потрібних речей у них можна взяти (чогось дуже вартісного напр. велосипед, у списку не буває - все в межах розумного) і потім завезти це разом з 'помічниками Миколя по сім'ях і дит. будинках. Від них довідався, що у Сколівський інтернат регулярно навідуються різні громадські волонтерські організації.

    ВАРІАНТ 3 - зібрати кошти і передати в організацію 'Миколай про тебе не забуде', а вони спрямують їх на благе діло.

    Особисто підтримую Варіант 1 і 2.

    Миколая цього року випадає в понедалок, відповідно вони будуть розвозити подарунки у неділю - як на мене, можна було б організуватись своїми машинками і допомогти в добрім ділі (водіїв їм не вистачає, за їхніми словами).

    Їх сторінка: http://www.mykolaj.com.ua/

    Є прямий телефонний або особистий зв'язок з координатором водіїв та з організаторами в цілому.

    Хто що думає з цього приводу? Може організуємось кінець кінців як автомобільний клуб?

    Mykolai.png
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я ЗА, прийму участь, але то в тому випадку лише, якщо ми не будемо робити щось своє.
    Хоча з нашої активності виглядає, що все таки буду змушений ;)
     
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Це може бути чимось нашим в якості від клубу - або разом поїдемо розвозити, або разом закупимось.
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Список розпочато:
    1) @vwman = 500.00
     
  19. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Я також підтримую традицію.Гроші здам на наступному тижні.
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Розмовляв з директором інтернату у Сколе, який ми часто підтримували. Цього року їм потрібно праски і аксесуари до них. Скинемось? Завеземо? Поїмо шашликів?
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)