Мобільні оператори - шахраї

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Nick Wolf, 20 лют 2012.

  1. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Ром, не впрягайся, у нас тут спеціаліст, котрий собаку з'їв у галузі мобільних операторів України... Все знає та має власну думку.

    а я просто поржав, коли прочитав оце від Себастіана. Давно вже просто ржу з його дописів :)
     
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну значить псих я не один )
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Для тих, хто користується "Домашній інтернет" від київстар.

    Після написання заяви на розірвання цього "сервісу" мені дзвонили з сервіс-центру та пропонували акцію "Крок вперед". Суть - попрацювати 3 місяці на наступному тарифному плані (більша швидкість) за ту саму абонплату. Послав подалі, тому що блокування номеру без повернення коштів, які там були, а також в один прекрасний день залишитись без інтернету, як я залишився без важливого мені номера, бо комусь в київстарі перемкнуло, не входить в мої плани.

    Цю акцію ніде не рекламують, а лише пропонують тим, хто категорично хоче відмовитися від "Домашнього інтернету". Можете ризикнути, може збільшать швидкість хоча б до заявленої. Моя ж історія з київстар шаленими темпами зменшується в кількості послуг від них.

    Трохи інформації про "акцію" ще тут -
    http://red-forum.com/showthread.php?t=13481&page=135
     
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Знову "з думкою про людей" розвели мене на пару гривнів....:diablo:
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тре голосувати за тих депутатів і президентів які змінять закон про мобільний звіязок в користь споживача
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Після відключення від "Домашній київстар" час від часу дзвонили якби менеджери з київстар і пропонували підключитися. До слова, вони дзвонили і тоді, коли ДомКиїв був підключений.

    Одного разу попали під гарячу руку і ПНХ. Швидше за все, внесли мій телефон в спецсписок і вчора та сьогодні мав від них терор. З різних номерів вчора 8, а сьогодні 3 рази дзвонили пропонували підключитися. Не витримав, подзвонив 460. Записали заявку, прийшло СМС - відключимо "інформування" через три дні. Невже не можна відразу зняти телефон з тих придурошних списків? Або якого дзвонити тим, хто відключився з "політичних" причин від них і послав подалі? Невже я так гарно посилаю?
     
  7. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Nick Wolf, дядьку, ти вже мав зі мною тут непорозуміння але мені вже вривається терпець. Курча, тут не особисті твої психологи - це раз. Тему можна вже давно перейменувати у "відносини КС та нік вульфа" - це два. Так не можна відключити тебе одразу, бо ти нічим не особливий серед інших 20 мільйонів користувачів компанії і , курча, тупо твою заявку не побачать швидше.
    Забембав, їйбогу, своїм плаканням та доведенням чого небудь.
    Маєш бажання аби до тебе ставились інакше, май гонор та підпиши контракт. Витрачай в місяць більше десятки на спілкування і до тебе відноситимуться інакше. Нікому, нахрін не потрібен твій номер і ніхто в тебе його не викрадатиме.

    пацани, вибачте, бл*, наболіло. нема терпцю вже
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    але ти злий кіт ! :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    він просто вник в тему
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Кому нецікаво, можете не читати, кому хочеться признаватися в коханні до київсраки - прошу дуже, я то тут до чого, цілуйте їх хоч куди хочете. Я пишу реальні речі, які на інших форумах стають людям в користь і за них дякують. А тут є пару дрочерів, які на ту зірку дрочать й дрочать. ПНХ всі і кожен, хто тут захищає монополіста. Я розумію, що то твоя робота, але ж йди курва на своєму робочому місці дрочити. Київстар - лайно. Нічого особистого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Не хотів це тут писати. Але раз так. Контракти кажеш? Моїм знайомим, які увага (!!!) прописані за іншими адресами, але живуть в найманих квартирах і взяли туди домашній київстар, прийшли були перед виборами листи "щастя" від однієї кандидубки на одну важливу в державі посаду.

    Листи були адресовані на ім'я-прізвище НЕ власників квартир, а саме на прізвища тих людей, які орендують ці квартири (неоформлено ніде!!!), і заключали хто в 2012, хто в 2013 рр. контракт з київстаром на інтернет.

    Ніде більше ці люди не світили свої паспортні дані. Є два підтверджені випадки. То кому треба викликати психіатра? Чомусь інші мобільні та кабельні оператори не торгують даними про своїх клієнтів. Хіба хтось стикався з таким, то повідомте. Цікаво, наскільки далеко київсрака заїхала у гімно і коли вже припинить грабіжницьку діяльність в Україні.
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    КІТ, головне не кажи на роботі що київстар - лайно))))))))))))
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ніквульф в своєму репертуарі. Всі, хто не поділяє його священний джихад і істерики проти Київстару - то працівники Київстару :) Можеш мене теж туди на роботу записувати :)

    Шановні працівники Київстару! Друззя! Давайте зберемось в п"ятницю на позачергову карпаратівку!
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Бля, в пятницю не можу. Я на зміні. Певно мені дядя коля знов дзвонити буде 8 раз і питати куда 3 рубля зхавало. А якшо я йому не відповім, то апять на форумі забакланять нашу корпорацію.
    Так шо ніяк))
     
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    будемо підміняти одне одного - на карпаратівку всерівно треба попадати ))

    НікВульф, починаєш вже нагадувати неадеквата.. НА котрому-то форумі тобі дякують? хотів би глянути. Чим корисним ділишся ? Тим, що існує програма, по котрій абонентам телефонують і цікавляться, чому відмовляються від послуг компанії ? Тим, що пишаєшся що посилаєш на юг людей ? тим що принижуєте інших на форумі ? дрочити на робочому місці ? - а може б я вам дав декілька рекомендацій, що необхідно робити на вашому робочому місці ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    КІТ, ціхо, клієнт завжди правий! Чи ти забув життєве кредо нашої корпорації?
     
  18. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    ахах :) ну то буду цей місяць без премії, зато вправлю мізки ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    [OFF]власне народ, хотів би вам показати, який контингент водиться у нас на форумі :) [​IMG]
    Мінуси у відповідь ставити не буду. НікВульфу спасибі - повеселив, козаче.
    Окреме спасибі РАзору і Доброму адміну - підтримуєте у цей нелегкий час :rofl:

    пссс, до "київсраки" немаю жодного відношення і, хто мене знає, - ті підтвердять, що я років шість користуюсь лайфом. Але цсссс, не кажіт той-во, бо то рашисти водяться ;)[/OFF]
     
    Останнє редагування: 30 тра 2014
    • Подобається Подобається x 5
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    авторитетно заявляю, що КІТ не працює в Київстарі. )))
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)