Мобільні оператори - шахраї

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Nick Wolf, 20 лют 2012.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Тут ніц не доведеш, це шахрайство і продавець навіть будучи чесним не зможе Вам допомогти (нажаль), але мова йде про ринок підробок (пустишок) - поліграфія і простий набір цифр, це так як і палёна горівка чи палёне вино, котрі продаються в супермаркетах через фіктивні фірми. Якщо підробка з фіктивними цифрамито можна грузити продавця, це їхній не якісний товар, а не Київстару, який не має відношення до цього ніякого. Виробник звісно дбає про свій імідж, але.
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Nick Wolf, змініть оператора! Така дрібниця як нормальний мобільний зв"язок в наш час не повинна забирати стільки часу і нервів.
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так. Залишається зачекати на прийняття (не знаю, мо вже і прийняли) законопроект про мобільні номери телефонів не залежно від оператора.
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    bass, з приїздом. Маю непереможне враження, що наш базар гнилий. Це справді війна з вітряками. Галасуй - не галасуй - все-одно дістанеш х... хоробу на свою голову, але аж ніяк не вирішення питання. І на разі, це тільки в розвиненому світі звернення громадян помічаються, вивчаються і сприймаються як реакція РИНКУ на ті чи інші нововведення. А в нас...
    Тому пропоную більше не розводити демагогію на тему ЧИ мобільні оператори - шахраї (бо тут і без демагогії все зрозуміло). Натомість пропоную до цієї теми дописувати чергові "винаходи" наших ДОРОГИХ постачальників мобільного зв"язку для того, щоби попередити одноклюбників, на якому повороті варто бути уважнішим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я ще там...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    На якого, наприклад? Всі вони "добрі" по-своєму... Давно користуюся Київстаром. Якість зв'язку досить не погана, але бувають "подарунки" в стилі "з думкою про ваші гроші"... Є МТС, якість зв'язку гірша, але шахрайства з їх сторони ще не помітив, користуюся недавно.
     
  7. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Придбавши новий стартовий МТС, зателефонував до оператора з проханням відключити всі пропозиції рекламного характеру і платні послуги (GOOD'OK, якщо не помиляюся- мелодія замість гудків). Думав, що моє прохання виконали... Одного осіннього ранку
    друзі повідомили, що замість гудків якась фігня, що їх і здивувало, а з рахунку зникла певна сума коштів (не 5 і не 10 грн)... Я цієї послуги не замовляв. Після наступної розмови з оператором на підвищених тонах отримав інформацію, що це я маю сам відключтити дані послуги, що і було зроблено згодом. Стережіться, або вважьийте))).
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Саме таку мету я мав на увазі, створюючи цю тему.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В глухому волинському селі, під самим польським кордоном вирубили вишку МТС. У селян, само собою, увімкнувся польський роумінг. Народ у гніві

    http://www.youtube.com/watch?v=ZRnbavgWNJk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    MARTINI, попереджати треба - тиснути "послухати" тільки після заміни памперса на сухий. Я випала в осад від того діда! Як він починав - спокійно і врівноважено але строго - свтіло вирубали, а ваші тут приїхали, понапивалися, а поляки гроші крадуть. Операторка не розуміє. Дід до неї: "Тпру! Кицюню, послухай! Вашу вешку відрубали". Та далі не розуміє. Тоді він популярно їй пояснив: "Якщо вам не треба вашої вешки, то ми її на х... болгаркою зріжемо! На х... було ставити ту вешку в тому Висоцьку - останнє село в Україні". Чітко їм сказав, хто господар на тій землі.
    Ех! Побільше б таких дідів - мобільні оператори би боялися і не крали наших грошей. Та й вишки свої пильнували би!
    MARTINI, маєш плюсика за такі перли!
     
  11. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Скажу для всіх щоб не виникало подібних ситуацій коли ви їдете в Карпати або Шацьк або ще кудась під кордон по гриби або ягоди)))). Достатньо в своєму мобільному апараті вибрати в розділі мережа або сеть вибрати в ручному режимі вибір мережі а не в автоматичному. Тоді ви будете застраховані від того що Ваш телефон зам не зареєструвався в роумінгу))).
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А це ще одна велика тема заробітку для мобільних шахраїв. Коли немає налаштувань, щоб заходити в інтернет, то київстар відразу швидко під'єднює самий дорогий WAP доступ, де плата похвилинна і називає це "Корекція підключень" чи щось там таке, яке надається автоматично і абсолютно безкоштовно (читай насильно і без запиту, а потім ще й за WAP стягує за 1 хвилину щось 12 грн.). А коли мобільний втікає з домашньої мережі, хоча ще в зоні досяжності, то тут чомусь вони не можуть придумати нічого кращого, як відразу без попереджень включати роумінг. Я лише на хвилину якось дотулився до чужоземної зони, а інтернет вже пішло рахувати як в роумінгу. Витратив за тих пару секунд 15 гривень. Знайома з рахунку зговорила біля Чернівців за пару хвилин 50 гривень, ну обнулила собі рахунок і її рідні довго не могли зрозуміти, чому людина не дзвонить.

    Мене найбільше злить в тих мобільних шахраїв, що прості люди, далекі від того всього, вважають, що так і має бути, що мобільний зв'язок - це дуже дорого і майже завжди пробачають ті 50 чи набагато більше випадково чи помилково, а направду завжди спеціально знятих гривень, коли знаходяться ось в такому роумінгу, або пробують що таке мобільний інтернет.

    Мобільний же інтернет від київстару - це взагалі бомба. Лише встигай відключати телефон, коли браузер по замовченню хоче ставити якісь оновлення і вже готує відправити СМС на дорогущий платний короткий номер. Бз різниці, на які сайти заходиш, телефони чисті від вірусів. Просто в київстара є так звані інформаційні-партнери чи то провайдери, яким дозволено вставляти такі коди у сторінки. Відкриваю ті самі сторінки в Лайфі - нічого подібного немає.

    З думкою про Вас.
     
  13. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    З приводу роумінгу то там ситуація трохи інша, і не пов'язана з жадібністю наших мобільних операторів. Коли наш мобільний телефон знаходиться поблизу кордону(як і на території України) він сканує всі базові станції, які він чує навколо. Якщо він чує поблизу іншу БС, в якої рівень сигналу вищий ніж тої БС до якої він підключений, то він починає перевіряти можливість підключитися до неї. Якщо нова БС нашого "рідного" оператора, то він підключається автоматично. Якщо іншого оператора, то підключається тільки після того, як новий оператор дозволив. Внутрішньодержавний роумінг у нас дозволений тільки одному чи двом операторам, а міжнародний роумінг автоматично включений майже усім абонентам передоплатникам. Тому тут є 2 варіанти: дзвонити оператору і відключати собі роумінг, або ж в телефоні поміняти налаштування, щоб він тільки працював в домашній мережі.
    А всі проблеми з тим що оператор дере гроші, то від нашого з вами незнання. І така ситуація повсюду.
     
    Останнє редагування: 5 гру 2012
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Надіюсь що в 2013 році бідний і нещасний Київстар нарешті зробить вхідні дзвінки за кордоном безкоштовними.
     
  15. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Те що я описав це особливості роботи мобільного телефона, а ж ніяк не оператора!!!!, оператор зробив все таки інформування про те що Ви у роумінгу яке більшість людей не читає поки не зрубає бабло)). На рахунок інтернету і зокрема WAP доступу що за дитячий садок ну відправили Вам налаштування, яким чином Ви думаєте зайти на традиційні сторінки???!!!Ви не зможете цього зробити, бо сторінка починається на 3 дабил ю а не вап . От і не фіг лазити по Вап порталах за халявними іграми і мелодіями)))).
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    це від того, що оператор НАВМИСНЕ КОРИСТАЄТЬСЯ із нашого незнання. Неможливо всім бути спеціалістами з мобільного звязку, тарифів, всіх послуг і тд. Оператор має дбати про те, щоб користувачеві було просто, зрозуміло, зручно і вигідно. Але наші оператори дбають про те, щоб заробити побільше бабла на тому, що хтось не вникає у всі тонкощі.
     
  17. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Не погоджусь, ми мало всім цим цікавимся, до того часу поки не задінуть наші інтереси. Ніхто не може працювати собі в збиток.
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А я повністю не погоджуюся з Тобою! MARTINI добре написав - не кожен мусить бути фахівцем і в медицині, і в техніці, і в музиці, і в пекарській справі і т.д., і т.п. Це так, як мені два дні тому наполегливо пояснювали, що я МУШУ мати мобільний телефон і МУШУ розумітися на комп"ютері.

    А я не МУШУ і не БУДУ, якщо не захочу! А мобільні оператори - не тільки шахраї, вони ще й зволочі! Тому що користуються саме нашим незнанням. І та ку..., яка відповіла дядькові-волинякові, дуже добре зрозуміла, в що йому розходиться, але хотіла зробити з нього дурного. То він їй чітко і коректно сказав: "Кицюню, бл...! Возьмемо болгаркою на х... ту вашу вешку зріжемо!" Якби побільше таких хлопів було, то ні мобільні оператори, ні наші дорогі органи охорони порядку і доріг не дозволяли б собі того, що дозволяють зараз.
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    ну при працевлаштуванні такі аргументи не покатять)))
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Курче! Так може я саме тому не можу вже другий рік знайти роботи?! Виявляється, зовсім не важливо, що ти вмієш і які дипломи маєш, а найважливіше - чи любиш ти комп і мобілу! Друже! Ти мені вочи втворив! А я думала, що замало університетів закінчила...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)