Мобільні оператори - шахраї

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Nick Wolf, 20 лют 2012.

  1. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    До Чортопхай
    Як то б не паскудно звучало, але незнання не звільняє від відповідальності.

    А болгаркою по вишці це вже кримінальна відповідальність. І навіть пошкодження майна оператора вже буде в значно більшому розмірі, ніж 30-40 грн з рахунку абонента, оскільки та ж вишка коштує не одну тисячу мертвих єнодів.

    А по темі теж займаюся зв'язком. Бувають ситуації що вирубують світло на декілька днів і абоненти без звязку.
    То мені мають порізати і попалити обладнання через то що пропало світло???
     
    Останнє редагування: 5 гру 2012
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ні! не мають Тобі попалити всього Твого службового добра. АЛЕ!
    Тут входить інший мотиваційний момент. А саме - кругова порука. Якби вимкнули світло, абонент задзвонив до оператора, висловив своє "фе" і сказав, що не буде платити (тобто, вибере собі іншого оператора), а оператор би задзвонив на електровню і сказав, що цього місяця за світло не заплатить, бо в підписаній угоді чітко сказано: "Ретельна оплата за надані якісні послуги", електрик би захвилювався, що оператор підпише угоду з іншим постачальником струму, а отже цей втратить прибуток і не заплатить податків, а отже збанкрутує... То і світло би було в секунді дєла, і абонент мобільного зв"язку задоволений.

    А в нас просто знають, що ЗА ВСЕ МУСИТЬ ЗАПЛАТИТИ НАЙБІДНІШИЙ, тобто, абонент! Я не маю рації?
    Саме тому мене викинули зі списків на вибори, я в день виборів написала офіційну скаргу, наступного дня поїхала в район до відділу реєстрації виборців, написала заяву про внесення до списку, а через кілька днів мені приходить ОФІЦІЙНА відповідь, що мене внесено до списків виборців. Дата внесення - 04.03.2009. У демократичній державі такої відповіди не дали б ніколи, бо усвідомлювали би, що це - кримінал. А в нас дали! Бо знають, що далі я з тією відповіддю ніде не піду. Бо так чи інакше все викрутять і мене зроблять винною.

    Причина того, що в нас мобільні оператори - шахраї лежить у тому місці, де й причини всього решта бедламу в державі. Мобільні оператори знають, що їм нічого не буде, бо їх кришують. Електрик знає, що йому нічого не буде, бо і його дах не протікає (він його латає регулярними вливаннями). А платить за все споживач.

    Не знаю, про яку відповідальність Ти в даному випадку говориш, але в нормальній державі такого просто не могло б бути, бо там абонент плюнув би на того оператора-шахрая і пішов би до другого (читай - заніс би свої гроші другому). А це - великий стимул. У нас до кого підеш? Якщо всі навколо такі ж?
     
  3. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    о бачиш, щож без мене б робила). а якщо по темі, то я навіть не уявляю в якій сфері зараз можна обійтись без знання пк хоча б на рівні користувача. ну а небажання мати мобільний звязок зараз працедавцем може розглядатись хіба що як дивацтво і тому викликати несприйняття.
    в приватній сфері бізнесу освіта зараз потрібна тільки в ролі галочки (є\нема), а знання і вміння потрібні реальні і на них зазвичай звертають увагу
     
  4. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Справа в тому що в договорі про електрику все гарно прописано і той же ж оператор нічого не доб'ється, бо то назвуть форс-мажором.

    А з приводу поруки, то питання інше. У нас відсутня конкуренція в цих галузях. Якби було декілька компаній типу обленерго, то це б покращило якість послуг. І так всюди.
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Читай написане. Я ніде не сказала, що не вмію працювати з ПК. Привезла собі зі США комп у 1992 р. (перший в нашому селі). Першу мобілу мала ще Нокію - таку як цегла, а з неї ще антена витягалася сантиметрів на 15. Так що також одна з перших моделей. АЛЕ! Я говорю про те, що у нас зараз вміння тицяти пальчиком у відповідну кніпочку підміняє справжні знання, вміння і навички. І, думаю, саме проти цього в мене в душі протест. І саме тому я маю вільне :rofl:
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    вміння тицяти по клавіатурі це тільки допоміжна штука але абсолютно необхідна. комп це допоміжний пристрій без якого зараз не іде ні бухгалтерія ні документообіг. навіть автосервіс без компа тяжко уявити. ну а якщо мова зайшла за компи і хто коли ними почав користуватись. то я ще в школу не ходив (1991рік) а вже мав такий комп як Spectrum на 48кб оперативки, який підкючався до побутового тєліка і магнітофона, там був GW-Basic. єх, ностальгія
     
  7. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Абсолютно правильно! Додати нічого. Такий "гнилий" оператор в нормально розвиненій країні, де є чесна конкуренція, швидко б перестав існувати. Люди будуть користуватися лише там, де чесно і хороші умови. Звісно, коли їм дати альтернативу. Але на разі, і на превеликий жаль, поки що немає альтернативи цьому київстару. Тому я, до прикладу, воюю з ним за кожну зайво зняту з моїх рахунків копійку. І всіх знайомих вже переконав, що можна і, головне, треба воювати. І не дарувати. Ви думаєте чому київстар почав гірше дихати? Бо вже трошки менше має змоги красти наші гроші, які він вже і так має у своїй кишені.

    Але ще раз кажу - це не мої проблеми, що десь там на роумінг переключає. Чого це я маю включати ручний пошук мережі, якщо мені так не зручно. В такому випадку потрібно постійно пильнувати, чи є домашня мережа, бо як щезне, телефон сам не буде шукати. За це все має голова боліти у оператора. І якщо не вміє це робити, чи швидше не хоче, то нехай знизить тарифи на роумінг. 12 грн. за 1 хвилину це знаєте в ніякі ворота.
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Про особливості роботи мобільного телефона я написав постом вище - голова має боліти в оператора, в мене мобільний буде на автоматичному пошуку і крапка. Сповіщення про роумінг, коли я був з'єднаний по едж (!), ніякого не було, просто з'явилася іконка роумінгу на телефоні (і це хвала не оператору, а мобільному телефону, який запитав на самому початку свого існування в мене - а яку мережу вважати домашньою). Про WAP - не знаю про які ти іграшки тулиш чи тим більше музику (це як себе не поважати, щоб по мобільному на мобільний же качати ігри невідомо звідки або музику, ну але то таке, може коли дурка стріляє від зовсім нічого робити, може таке і можна уявити, але я щось не можу). Але був включений тоді яндекс мап здається і, звісно ж, аська. Ту заразу, той яндекс мап, давно стер як непотрібний викачувач трафіку з мого тарифу і абсолютно без користі штука. Але факт на лице - підключили автоматично без мого відома заради мого "блага" корекцію налаштувань і грошей як не було. Нехай би спочатку надіслали повідомлення, чи я того хочу. Але ж ні - послуга безкоштовна і надається (читай тулиться) всім абонентам (без їх відома). Відключити як - писав у постах вище. Вже давно всюди повідключав собі і своїм друзям, що і Вам всім бажаю зробити якнайшвидше.

    Знаєте, занадто вже київстар пілкується про мої гроші, а мене це дуже і дуже дратує. Не встигаєш поповнити телефон трошки більше, чим на 20 грн. - починається. То на одному мобільному щось, то на іншому, то якісь автоматичні підписки на платні розсилки, то якісь дорогущі СМС на короткі платні номери за якісь ніби поновлення. А коли на рахунках менше 15-20 грн. - чистий спокій, тим більше зараз мобільні рахунки в інтернеті можна поповнювати (через картку), не виходячи від компа, хоч кожну хвилину ще й без комісії :)

    То хто ще тут вірить у благі наміри київстару, що вони такі чесні, а я такий поганий їх очорнюю? Може ще розповісти про їхній домашній київстар, які в них специ, і які реальні швидкості вони дають на вхід?
     
  9. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    А нашо оператору за Вами слідкувати що у Вас включено а що ні?))) Активувавши стартовий пакет Ви погодились зі всіма його умовами, Вам надали послугу і вона коштує гроші от і все, або плати або шукай іншого оператора)))).
     
  10. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    То то саме, що казати я купив магнітофон і мені все одно як він включається.
    Я ХОЧУ СЛУХАТИ МУЗИКУ!!!

    З приводу роумінгу, то ця функція не залежать від оператора, а прописані в протоколах роботи GSM звязку, який розроблений ще в 80-90 роках минулого тисячоліття. Від оператора тільки залежить активація цієї функції на сім-картах абонентів.
    А з приводу тарифів, то тут погоджуюся. Але тут є одна проблемка значно вищого масштабу. Не один раз Європейська Комісія Звязку(назву точно не памятаю, але суть така) зверталася до європейських GSM операторів, щоб ті знизили ціни на роумінг, але віз і досі там. А ніодин оператор не може змінювати тарифи на роумінг, оскільки дане рішення повинно бути прийняте під час домовленостей з операторами. А це нікому не вигідно.

    Тому бережіть свої гроші власноручно

    П.С. Прошу не вважати мене захисником синього оператора, просто вирішив пояснити звідки ноги ростуть. До нього немаю нічого спільного )))
     
    Останнє редагування: 6 гру 2012
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Це те саме, якби сказати іншими словами: а навіщо виробнику автівок ставити руль в авто або колеса. Купивши таке авто, Ви погодились, що Ви - ідіот, тому що купили авто без коліс. Загалом, ключове у цьому дописі "шукай іншого оператора". Що і роблю і всім раджу пошвидше це зробити. Правди нікуди діти - тих інших занадто мало.

    Виробники магнітофонів для зручності користування ними пішли набагато далі за сумнозвісний київстар, бо серед тих виробників справжня конкуренція, така, що не дає спати, а тим більше не дозволяє ставити різні прибамбаси, які б крали гроші користувача. Хочеш включати кнопкою - будь-ласка, хочеш пультом - прошу дуже, хочеш на рулі - які проблеми. Чому ж київстар не може хоча б не чіпати мої гроші на моїх рахунках мобільних телефонів, які не є його, поки я не використав їх на послуги того ж київстару? Мова вже не йде про те, щоб той київстар щось там робив для покращення користування його послугами, нехай елементарно гроші не краде і не використовує псевдо-провайдерів, які платними СМСками крадуть гроші вже внаглу.

    Чергова історія про користування київстаром. Користувався я одним зі своїх номерів до серпня включно, потім вимкнув - не було потреби. На рахунку залишались якісь кошти (невеликі, бо київстар добряче навчив таких дуростей більше не робити). Включаю вчора. І що ж на рахунку? Правильно - нуль нуль. Виявляється, що як тільки я місяць не покористувався тим номером, його абсолютно безкоштовно та "з думкою про мене" перевели на тариф, який має абонплату (це сталося в кінці серпня, коли номер був вже майже місяць як виключений). І за цей час ця абонплата згамала всі гроші з рахунку. Ніяких СМС-попереджень тобі, ніяких запитів на це, хоча б при включенні телефону. А враховуючи те, що щойно перед серпнем я оплатив 10 грн., щоб перевестися на тариф, який, як мені пообіцяли в київстарі, залишиться існувати і буде без абонплати, моєму гніву не було меж. Інший телефон на такому ж тарифі залишився. Мабуть тому, що був включений. Направду, це знущання з того номера і з мене як клієнта та користувача. Подаю скаргу, де пишу, що дарую київстару ті вкрадені ним гроші, щоб він купив собі хоч грам совісті. Але вимагаю повернути оплачений мною перед тим тариф без абонплати. Побачу, що з цього вийде.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2012
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Мабудь приз якийсь виграєш, принаймні я виграв годинник механічний десь вартістю 500грн, після того як довів що вони забагато грошей знімають з мого рахунку, але то було вже давно...
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Давно не вірю у казки :) Обов'язково цього разу запитаю за приз :D

    До речі, про подарунки. Київстар зараз дарує бонуси у вигляді % від поповнення. Підключитись *477*50#. Строк використання бонусів становить 7 діб. Тобто ні собі ні людям. Подробиці:
    http://www.kyivstar.ua/kr/mm/promos_and_news/promos/?id=29944
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якась фігня ... другий день пропадають гроші на київстарі, або тарифи збільшили або що...??????
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Мабудь ти попав під цю "акцію" і в тебе відємні бонуси ?:D
     
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А насправді, що я зараз помітив, це те що тарифи від київстару почали бути авансовими. Тобто, якщо ви уважно почитаєте * малим шрифтом після опису тарифного плану, то можете помітити таке:
    що означає, якщо ви поговорите лише 20 секунд, то гроші вам зніме все одно за хвилину...
     
  17. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    А 466 набрати і розпитати не судьба?)))
     
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Теж така сама фігня після пянки особіно після нового року кудись гроші з рахунку діваються не можу зрозуміти куди поки в вихідні дзвінки не загляну і зразу стає ясно куди.:D
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ні цього року хворий провалявся.... то вроді при памяті був.... щось більше подібне що Басс прав про Новорічну акцію по тиренню денег під шумок нового року. Бо перевірив суму -- зробив два дзвінки і на третьому чомусь уже забракло, а по розрахунку мало ще бути і бути.... потім заправив - зробив той дзвінок і перевірив - блін пів суми пропало, а по розрахунку не більше 1-2 грн мало видзвонити.....
     
  20. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Треба дійсно дзвонити 466, там тиснути щось, щоб перейти в основне меню, зазвичай або 2 або 3, в залежності від настрою київстару. Може відразу буде основне меню, але не факт. От тоже питання - не можуть зробити простий вихід на оператора, потрібно вислуховувати кожен раз щось. Потім, в основному меню, два рази тисни 9 9, і тоді вийдеш на оператора. Там вже йому/їй пояснити що сталось, нехай розповідає (гарно чеше язиком) куди гроші йдуть і на яку байду цього разу тебе розвели, який тарифний план без твоєї згоди підключили чи куди ти СМС відправляв на короткі платні номери або сам телефон відправив, коли ти в інтернеті був, і т.д. і т.п., на що київстар гаразд у своїх думках про нас.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)