Модерація форуму

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Solaris, 1 вер 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Модерація форуму

    тут пів форуму швидше вмре ніж я стану модером :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  2. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Модерація форуму

    стукачі не стукачі.. люди, ви що в школі вчитеся???
    просто потрібно зрозуміти найголовніше, цей форум тематичний!!!
    а коли людина заходить на тематичний форум то чітко знає що шукає і нехоче лазити сторінками флуду шукаючи якусь інфу..
    якщо вас влаштовує так як є то хай буде так як є, але якщо хочете щось розвивати то хоч щось робіть для цього!!!
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Модерація форуму

    Млін, ну дали ж визначення слова флуд і флудер, Соляріс, де ТИ ТУТ БАЧИШ ФЛУД???

    Наш форум не тіко тематичний, на ньму люди відпочивають!

    Був я на твому форумі, там тематика... :) там п"ять копійок, точно не вставиш. Там взагалі страшно шось написати, ціла система, можна навіть сказати ... карочє незручно там :)
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Модерація форуму

    Кіт, Соляріс пропонує тобі відпочивати у спеціально відведених для того гілках! ;)
     
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Модерація форуму

    Поняв-поняв... Може потім хтось оцінить мої старання... :)
     
  6. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Модерація форуму

    думаю що можна набрати модераторів з тих хто себе висуне на випробовувальний термін, і паралельно створити тему робота модераторів для того щоб якщо хтось думає що щось несправедливо і т.д. то зможе це підняти на обговорення..
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Модерація форуму

    В тому то й справа, що тут таких процентів 80

    Щодня сайт відвідують в районі 200 людей. Більшість із них попадає сюди з пошукових систем, шукаючи інформацію про автомобілі фольцваген, їх обслуговування, ремонт, тюнінг всякі технічні та юридичні питання і тд.
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Модерація форуму

    погоджуюся цілком
    проаналізую свою поведінку на сайті, щоб більше не шкодити, якщо буду офтопити то буду дууууууууже вибачатися.
    піплд, беріть приклад з мене :lol:
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Модерація форуму

    ти мене розчарував
     
  10. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Модерація форуму

    Маємо свої безтемні теми, і там триндимо, а до серйозних не пхаємось :) Усьо, ну приклад беру.
     
  11. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Модерація форуму

    а хто знає роботу модератора?
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Модерація форуму

    я знаю, треба стирати все шо модеру неподобається :mrgreen:
     
  13. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Модерація форуму

    і всьо то класно а якщо не стосується теми цієї але стосується іншої то модна перекидати,?
     
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Модерація форуму

    якщо бачиш що питання цікаве і заслуговує на увагу але не є у відповідній темі то створюєш нову, автором її буде автор самого посту..
     
  15. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Модерація форуму

    Як ти собі то уявляєш ?
    От пише хтось відповідаючи в тех темі, що купив собі шось і поставив когось зацікавило де він купив і виявляється шо не тільки він один зацікавився от і маємо в темі про ходову декілька постів про вияснення де знаходиться магазин з тими деталями і декілька відгуків про нього для того тему створювати глупо і оффтоп на ліцо але людям корисно буде про магазин почитати.

    Просто ви тут такі утопічні ідеї висуваєте шо мовляв має бути технічна тема і крапка, та де ви таке бачили ? Створіть енциклопедію з матеріалу форумних гілок і не буде там оффтопів а тут живі люди живе спілкування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Модерація форуму

    ДЕМО, дивись, простий приклад:
    Це були слова Тюнінгпассата коли він зайшов в започатковану ним же тему про "слет вагеноводов" а там вже Кіндер з Олександрою давно ведуть розмови про "вузькі джинсики"... мені якось не шкода, нехай говорять, але перед Тюнінхпассатом якось не зручно - все таки людина представляюча інший клуб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Модерація форуму

    Згоден тема пішла в інше русло але то природньо і з тим не треба боротись бо від того буде гірше насамперед форуму. Я би казав то треба врегулювати наприклад робити деревовидне розміщення повідомлень так як на ЖЖ (звірушку для склеєння поставили значть і то можна зробити)
    тоді ти просто закриєш ту гілку і не буш тої муті читати і най Кіндер і Олександра там хоч до другого пришестя вправляються в дотепності.
    Або ввести кніпочку для скарження на пост антонімно я думаю багато знайшлося би бажаючих маякнути адміну на той оффтоп і він би його прибив по бажанню трудящих.
     
  18. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Модерація форуму

    головне що потрібно знати людям які тут спілкуються це те що є така штука як ПП (приватні повідомлення) от якраз в них і виясняється скільки коштує той бампер, де купляв телефон, як звати сина і т.д.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Модерація форуму

    Це не оффтоп. Оффтоп це якщо в такій темі почнуть про вузькі джинсики триндіти

    Технічний форум сам має бути такою енциклопедією. Причому більш цінною, ніж всякі офіційні мануали бо базується на реальних прикладах із власного досвіду багатьох людей. Це жива енциклопедія.

    Для чого клубу зайві витрати на створення додаткових окремих енциклопедій? Витрачати гігантську кількість часу на те, щоб зі сміття виокремлювати і систематизувати корисну інформацію. Або якщо такого часу нема (майже всі, мабуть, люди зайняті), то треба винаймати людину, яка цим займеться. Наразі ми собі цього дозволити не можемо. Хіба не простіше ставитися з повагою одне до одного, до форуму і до тих, хто шукатиме тут інформацію пізніше і не пхати всякі бздури туди, де їм не місце.

    А хто це зробить? І за які гроші? А головне - для чого? Можна ж просто ДУМАТИ перед тим як писати - це значно дешевше і результат буде значно кращим.

    Форуму гірше від того не буде, якщо всі вагеноводи Львова знатимуть, що коли є питання, то з великою вірогідністю на сайті volkswagen.lviv.ua можна знайти відповідь на нього. Такий імідж у форуму volkswagen.msk.ru і я хочу, щоб таке саме реноме складалося і у нашого ресурсу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Модерація форуму

    http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showpost.php?p=27015&postcount=2 це я про такі пости писав :)
    блін, є ж кнопка подякувати думаю нею можна висловити свої емоції..
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)