Модератори

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем McAr, 6 гру 2008.

  1. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Я модератор десь на 5 чи 8 форумах, багато де адмін, маю і власні проекти. І справа ця не легка, якщо робити все на совість.

    1. Модератор повинен вести себе розважливо (Інакше ображених буде багато) Часто змушений і друзям ліпити попередження, або в тайки виправляти ситуацію самостійно.

    2. Ви стаєте обєктом для хакерсьокї атаки. А тому ваш пароль то вже не 12345 чи qwer, і про галочку "Запамятати мнене" при вводі паролю, можна забути. Тому що кокес то дуже легко взломати. Ну і відповідно не можна тикати всі ссилки підряд на форумі де ти є модератором. Тому що саме так заманюють в пастку керівництво форума.

    3. Читати треба вже не тільки ті теми що подобаються, а всі підряд.

    4. Слідкувати за спамом то взагалі складна річ. Наприклад не завжди спамер зробить так

    Голі дівчата, дивіться, www.golidivahi.com супер гляньте!

    Грамотний спамер може зробити так ( . ) В лапках є крапочка. А крапочка це ссилка. Тобто спам. І вигляд спам може мати такий.


    Спробуйте замітити що крапка то ссилка. Підведіть курсор в кінець речення і переконайтесь.

    Чи просто можна проспамити через картинку ось так

    [​IMG]

    І на перший погляд звична річ, а насправді спам.


    Навіть через смайлики можна спамити :gamer: . Ось такий кумедний смайлик є спамом, тобто ссилкою. Клацніть і попадете на yhoo .


    Ну спам то таке, довга історія.



    Найгірше те, що раніше, поки ти ще не модератор, можна собі бала бала бала, а з вступом на пост, вже мусиш думати що пишеш, бо то вже не лише твое обличча, це вже обличча форума!
     
    Останнє редагування: 14 гру 2008
    • Подобається Подобається x 2
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шариш, все правильно, от тільки я не уявляю, як бідний модератор буде кожну крапку і кожен смайлик перевіряти курсором чи не сховався там спам :) Може є якийсь більш ефективний спосіб боротьби із таким спамом?
     
  3. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Я як правило відключаю в профілі візуальний редактор. І частенько, хочеш щось підправити, жмеш, а воно вже видає текст так як є, разом з бб кодом і тегами. І частенько вилазять посилання за які даю щелбанів. Ще, просто знаю хто є хто. Цей свій хлопець, гадити не буде і не віміє, а цей новенький, до такого більше уваги. Тай чесно кажучи чуйка вже розвинулась. Нюхом нечесть чую :morning1:.


    А в цілому проводити роботи треба для створення непревабливих умов для спамера. Наприклад, для вобли є хак, який ховає ссилку для незареєстрованих. Грамотних спамерів такі форуми не цікавлять, оскільки ссилку пошукові роботи не знайдуть.

    Та в цілому, тема довгаааааа, як день без обіду. Досвід це святе!


    Ну і ще, колір ссилок можна правити в шаблоні, троха погратись з кодом, і можна зробити яскравим виразним кольором. Чи навіть зробити іх щоб блимали, то теж можливо. Тоді навіть крапочку помітити буде просто.
     
    Останнє редагування: 15 гру 2008
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    хак приховування посилань свідомо не ставив, особисто мене дратують такі форуми, де воно працює. Мені просто треба якусь інформацію, а мене змушують реєструватися. А про виділення посилань подумаєм
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)