$ Наш новий партнер exist.ua - найбільший інтернет-магазин автозапчастин в Україні

Тема у розділі 'Комерційні пропозиції', створена користувачем Existua, 17 лис 2009.

  1. exist

    exist Новачок

    Авто:
    opel
    WWW.EXIST.UA

     
  2. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Приємно бачити представника WWW.EXIST.UA, тоді таке питання-

    як вибирати розібралися, неясно інше-

    1-приміром купляємо деталь по ходовій , зупиняюсь на виробнику, в середині списку є пару позицій де ціна залежить від терміну доставки , але в кінці(з низу)
    є та сама деталь але ціна в 2-3рази вища, як то розуміти?

    [​IMG]

    2-запчастину вибрав, дальше як діяти, як оплачувати?
    3- за доставку домовляюся я чи ЕКЗІСТ а я потім тільки оплачую?
    4- при реестрації я фіктивно назвався приміром-Пупкіним Іваном Васильовичем, при одержані пересилки її видають за паспортом ( мені треба перееструватися на справжнє ПІП), чи по якомусь паролю?
    5- якщо замовляється багато запчастин з різним терміном доставки, вони відправляються по одній чи всі разом з "останньою запчастиною" ?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    http://www.exist.ua/help/default.aspx

    див пункт 2 :)
    у тебе є особистий менеджер, то все можещ із ним утрясти
    тут на форумі про це писалося, здається міксонофф описував. Якщо замовляєш кілька позицій, то можеш з менеджером узгодити щоб відправили тобі все разом, коли буде весь список. Тоді зекономиш на доставці. Якщо ж не узгодиш, то можуть відправляти по мірі надходження замовлень, будеш щоразу їздити на автолюкс і тратити свій час і гроші.
     
  4. exist

    exist Новачок

    Авто:
    opel
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    у мене був точно такий самий клубок запитань. всі вони були зняті після першого замовлення запчастин. там нічого складного.
    реєструватися треба під своїми реальними даними.
    а на рахунок цін - то в принципі їм вірити можна не завжди. я наприклад якось побачив був масляні фільтри Hegst по 3 грн. Закинув в корзину 10 шт. правда я ще брав інші з/ч. мені прийшов рахунок на оплату, в т.ч. з фільтрами. я позвонив і перепитав, чи там дійсно така ціна, а менеджер каже "ви ж повинні розуміти що це нереально". мене це прикололо. цікаво, як там треба визначати "реальність" цін ? і також мені цікаво, якби я проплатив гроші, мені би уже потім казали що то нереально чи як?
     
  6. MasterMind

    MasterMind Початківець

    Авто:
    Seat Toledo, 1998, 1.6i
    Клубна карта:
    000034
    Короче замовив я собі на www.exist.ua собі пару запчастин, а саме "Патрубок системы вентиляции картера" (той самий про який згадувалось в цій темі: http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=5205 :D) та "Прокладка регулятора давления топлива"). Замовляв на сайті бо в наших Львівських автоканторах такого добра нема, кажуть "під замовлення, чекати 2 тижні", тому вирішив сам зробити "під замовлення".
    Замовлення вже оплатив (в ПриватБанку, без комісії), і тепер моє замовлення наразі в процесі обробки "Получено в заказ".
    Надали мені знижку як члену VW клубу ("Уровень скидки изменен с интернет на VIP"), але вийшло не 6%, як описано в даній темі, а в залежності від запчастини, реально виходить 2-3%. Я спеціально сканував свою клубну картку та скидав на мило особистому менеджеру EXISTу :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Замовив собі 2маленькі прокладочки по 10 грн. Заявлено було що доставка в Київ на склад 2 дні. Через 2 дні 1 прокладочка вже прийшла в Київ на склад, іншу чекали ще 2 дні. На наступний день обидві вони були у Львові. Доставка Нічним Експресом коштувала десь 7 грн.

    Далі замовив планетарку для стартера. Сума 520 грн була оплачена в Приватбанку. Заявлений термін доставки в Київ - 8 робочих днів. Через 2 дні статус замовлення помінявся на "знято постачальником" і на наступний день на "знято". Після цього ця Бошівська пранетарка зникла зі списку доступних з/ч. Залишилось або доплачувати ще 500 грн і замовляти VAGовську або просити повернення грошей. ВАГовську замовляти не буду точно.
    Одже в мене на рахунку на Екзісті є 520 грн. Якщо комусь треба щось замовити звідти - кажіть, замовлю щоб не бавитись з банківськими переводами.
     
  8. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    цікаві ситуації.....
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Планую замовляти якраз на таку суму (ще +7грн)!!! Як тільки зважусь, дам знати!
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Без питань. Було б непогано. Єдине що тих 7 грн прийдеться все одно в банку платити... хоча можливо 6% знижки зроблять своє діло :)
     
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Та сума вже зі знижкою :yes:
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ну попрошу ще 7 грн знижки... думаю не обідніють.
     
  13. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    Захожу на каталог запчастин без реэстрації - ціна на запчастину 9 доларів, реєструюсь - частина запчастин з списку зникає а ця запчастина що коштувала 9 доларів уже коштує 11. шо за ...?
     
  14. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Номер запчастини в студію!
    Може просто дні доставки змінились?
     
  15. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    109047004ALT ролик натяжитель ремня ГРМ
     
  16. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Незнаю в мене так і показує 11$, що з реєстрацією що без...Jp Group109047004ALT[​IMG][​IMG][​IMG]Ролик натяжителя11$11.64
     
  17. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    ось що мені показує...
    Jp Group 109047004ALT Есть картинкаПараметрыПрименяемость Ролик натяжителя 18 1 0 $8.22

    але це китай чистої води... там є ще фебі...за 4,67бакса...але щось сумніви про фебі..занадто ціна лякає...
     
  18. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    цікаво получається, в мене в загалі нема близько навіть такої ціни:ні за 8,22 ні "4,67бакса". Мінімум це 11,64 але можливо в кожного різний "уровень цен" (в мене рівень - "интернет")
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В мене все зовсім інше (рівень цін опт1)
    [​IMG]

    Це тому що ти не заказував ще нічого тому й нема тобі наразі знижки
     
  20. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    спитав у менеджера, він каже що при відсутності реєстрації видаються орієнтовні а не дійсні ціни, щоб покупці мали уявлення про рівень цін, коротше наййопуйють нас браття щоб ми реєструвалися у них та замовляли запчастини

    цитата з відповіді менеджера
    "Только зарегистрированные клиенты получают полный доступ к украинской базе сайта EXIST.RU. Незарегистрированные посетители сайта получают только общее представление о структуре и возможностях ресурса, а результаты их поиска не являются достоверными."
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)