Нова Пошта відгуки.

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 19 чер 2012.

  1. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Планшет забрав, однофамілець виявився добросовісним))) А відправник і його курєр, або тільки курєр дуже недбало віднісся - він ДВА рази неправильно подав мій № телефону: перший раз на іншого мене, а другий раз коли переписував заяву помилився в одній цифрі.
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Дивно, коли я заходжу в НП перше, що мене питають, це номер телефона отримувача.
     
  3. Ancestor

    Ancestor Початківець

    Авто:
    Matiz
    Просять, і перевіряти дані одержувача перед остаточним оформленням квитанції теж просять завжди.
     
  4. Lady Porsche

    Lady Porsche Початківець

    Авто:
    ВАЗ-2106
    При чому, назвавши номер, працівники одразу називають ім`я та прізвище, які автоматично збереглися з останнього надсилання вантажу, та питають чи вірні дані. А потім ще паперовий носій дають на перевірку.
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Може є тут працівники Нової пошти?
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    В мене був знайомий, не знаю, чи ще працює, але запитати можу, принаймні передасть інфу колишнім колегам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    граматика відправника говорить про те, що вірити його розповіді на 100% не рекомендується, оскільки можливий вік дописувача може становити з таким правописом бл. 15 років
     
  9. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Не рекомендується робити висновки про людей, яких зовсім не знаєш, а тим більше коли:
    Реєстрація: 07.10.2013.
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    НУ І ?.....
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Граматика відправника не говорить взагалі нічого. Думаю відправника багато хто знає особисто і знає, що йому далеко не 15.
     
  12. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Вже відповіли в попередньому пості
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ну я теж тут не від вчора але скажу від себе, що описаний знайомим мені Пегасіком випадок - простий як двері. Коли відправляється посилка, а особливо з оплатою при отриманні, вказується її вартість. У випадку втрати чи пошкодження вантажу (таке рідкість, але трапляється у всіх перевізників), перевізник повертає цю повну вартість. Це передбачено договором про відправку і всіма правилами. Якщо він ставив підпис в декларації значить їх підписував. Тому автор мав би написати заяву та отримати в кількаденний термін гроші за свій телефон. Вся різниця - гроші прийшли б не з Тернополя а з каси Нової пошти. Ну і перед отримувачем довелося би перепроситися, але ніхто б нічого не втратив. І пофік чи там стоять камери і чи посилка прийшла повною чи порожньою, цілою чи пошкодженою, є вказана вартість, значить її заплатять. Причому колись від заявленої вартості залежала ціна посилки, натомість зараз ні відтак відправник повинен вказати суму страховки, він це декларує офіційно і підписується зв правдивість своїх слів. Там такі правила, причому для уникнення краж, гроші за товар+затрати на ведення справи знімають з відповідальних працівників, відповідно їм зовсім невигідно красти, бо це буде не кража а купівля за вищою ніж ринкова ціною.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2013
  14. Ancestor

    Ancestor Початківець

    Авто:
    Matiz
    якщо переслилаеться айфон, то обов'язково в ТТН імей вказується - так було на моєму особистому досвіді.
     
  15. Lady Porsche

    Lady Porsche Початківець

    Авто:
    ВАЗ-2106
    Скажіть, хтось останнім часом пересилав через НП посилки на схід? Цікавить Донецька область - окрім перевірки вмісту у відділенні та затримки доставки зі зрозумілих причин, є ще якісь особливості нині?
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    хіба що, попаде під обстріл, або марадьори розграблять.
     
  17. kobi

    kobi Початківець

    Авто:
    aveo
    Наскільки знаю, зараз тільки НП перевозить на схід та в Крим. Можемо бути їм вдячні за це, бо це реально небезпечно. Дивуюсь, як вони ще не повтікали з такої роботи.
     
  18. Lady Porsche

    Lady Porsche Початківець

    Авто:
    ВАЗ-2106
    Слухайте, ну Ви прямо наврочили:

    Офіційне повідомлення на сайті

    Хотіла сьогодні після обіду якраз відправляти. Але поки що перечекаю кілька днів
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    через волонтерів передавайте, як варіант.
     
  20. Lady Porsche

    Lady Porsche Початківець

    Авто:
    ВАЗ-2106
    Та можна, в принципі, але не хочеться займати місце в авто, бо наші волонтери для армії возять. А мені це не так спішно. У ЗМІ написали, що вони зараз маршрути перебудовують, щоб решта області не страждала через закриття терміналу у Донецьку.

     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)