Нові правила і фотофіксація. Будьмо уважні.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем scirocco, 14 лип 2015.

  1. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Не обовязково. Якщо в дорученню записано двоє або більше осіб , тоді можна зареєструвати авто без власника . Якщо доручення тільки на одного тоді або шукати власника або робити ще одне доручення , наприклад на друга . А тоді вже реєстривути авто...
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Якщо ще дійсна довіреність, то власника не потрібно!!!
    Тебе розводять на гроші!
    Дійсно, якщо ти сам вписаний, тоді треба на когось ставити, а себе впиши в техпаспорт.
    п.с. Невже в наш час так важко знайти людину, хіба, або неживе, або за кордоном.
    п.с.1. Я свого бувшого власника Опеля знайшов в селі під Червоноградом, через сільраду. Було би бажання!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Кілька років тому взнавав, то казали, щоб на себе переоформити машину на генералці, в самій довіреності має бути вписано дві людини, якщо вона тільки на тебе, то ти як би машину не можеш зняти сам з обліку і поставити сам жеж на себе. Тобто має один знімати на кого довіреність, а той на кого ставлять то вже не має значення чи він є в довіреності чи ні. Тобто якщо в довіреності вписано тільки одну людину, то без власника вона не може машину на себе ж переоформити, тільки на іншу людину, якогось родича, батька, дружину чи ще когось. Так було точно десь три роки тому. Зараз може щось і змінилося.
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    В мене в генералці вписані ще двоє, але батько надто зайнятий, а брат живе за 600 км і не так легко сюди вирватись... Отакето.
     
  5. Sverger

    Sverger Початківець

    Авто:
    VW Vento CL AAM 1.8, 1994
    От і в мене схожа ситуація)))
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У вас же ж генералка на руках.
    Пишете нове доручення на сусіда і себе. Він знімає а ви ставите на себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Це можливо, але якщо в Вас довіреність від власника (тобто ви перші на довіреності), тоді ви можете ще раз передовірити машину по генералці ще комусь, але якщо Ви не перші на генералці, а другі так не вийде зробити. Тай в будь-якому випадку це коштує гроші (оформлення генералки).
     
  8. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    в чому проблема то?
    Батько пише довідку-рахунок що продав тобі то авто (тобто по довідці ти покупець), їдеш з тою довідкою і довіркою в МРЕО та перереєстровуєш.

    Тут вся проблема в тому, що для оформлення довідки-рахунку потрібно 2 субєкта - продавець та покупець. Якщо ген.доручення виписано тільки на 1 особу то відповідно ця особа не можу бути одночасно і продавцем і покупцем, а тільки продавцем.
     
  9. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Я перший, від власника по генералці, я в курсі, що можу передовірити, але тоді особа, якій передовірю не буде мати такого права. Чи хіба може він потім зняти з себе, щоб я переписав на себе?
     
  10. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    вийде навіть якщо друга. робиться третя а потім зняття.. вчора з другом так авто продали... коли куплав пасат з калуша то власник мав 2ге доручення , я зробив доручення 3тє на того ж друга і потім разом підписались в довідці рахунку і я поставив на себе.
     
  11. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Так, якщо він буде мати генералку, то звісно він зможе зняти машину з обліку (але не з себе, а з реального власника машини, який виписав довіреність, бо він з генералкою виступає довіреною особою власника машини), і тоді Ви зможете її "купити" і поставити на себе на облік, але як я вже писав, що генералка не дешеве задоволення, тому це крайній варіант. ІМХО

    Дивно, раніше такого не можна було законно зробити, може щось змінилося в законодавстві.
     
  12. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Доручення можна передоручити але на термін не більший чим доручення від власника . Тобто якщо власник дав доручення на 3роки і пройшов рік , то доручення можна передоручити на 2 роки і т.д. Можна Не передоручати , а поставити авто наприклад на жінку , тим більше якщо це спільно нажите майно. П.С але яб так не робив , краще вже передоручити , ато жінка буде все життя витикати що це її машина :). Вже краще зробити ще одне доручення - це не такі вже великі гроші порівняно з реестрацією в МРЕО. Тим більше в них там зараз якась перемастурбація . Нема нічого гіршого за ті їхні ноу-хау:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)