новий знак на вул. Підвальній

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Галя, 15 чер 2011.

  1. Галя

    Галя Початківець

    Авто:
    Volkswagen III 1.8
    недавно з нами сталась пригода,їхали ми з чоловіком як завжди по вул.Підвальній(в сторону пожежки) і біля школи (памятника Федорову) нас зупиняє даї,виявляється ми поїхали на знак ,шо проїзд заборонено.Звісно ми почали доводити,шо ніякого знаку ми небачили(бо ми дійсно його небачили) тоді даїшник взяв до себе в машину мого чоловіка і повіз показувати цей знак, виявляється він висить на Підвальній,біля вул.Виниченка(але то потрібно бути бузьком шоб так високо задирати голову), врезультаті чоловік сказав шо ніякого протоколу підписувати небуде і буде скаржитись,тоді нас відпустили)
     
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Ну так, цей знак вже пару тижнів там висить....а протокол не складали?
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    той участок вроді детально обговорений в темі "Новини руху"
     
  4. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Це, до речі, не вдаючись в суть того, що реально порушили і "їзда по привичці" з нікого відповідальності не знімає, саме нерозумне, що можна зробити. Відмова від пидписання протоколу не допомагає водію, ДАЇ просто зупиняє двох любих водіїв (як правило таксистів, які підпишуть все, що їм дадуть) які цей протокол підпишуть в підтвердження того, що сам водій це зробити відмовляється. Набагато розумніше підписувати протокол, писати заперечення порушення (не порушував, знаку немає, знаку не видно зза дерева, рекламного щита, ДАЇ не мало права штрафувати і т.д. - в залежності від ситуації), і вимагати копію постанови на руки. Тоді оскаржувати значно легше.

    До речі, якщо ДАЇ мало в руках документи хвилин п'ять - дуже можливо, що протокол вони собі склали, але промовчали, все потім вилізе. Не факт, але бувають такі випадки.
     
  5. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    А та, знак вже понад місяць висить, далеко не два тижні...
     
  6. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    та вроді що більше ніж місяць,просто не дуже замітний.Такий собі ход коньом:D
     
  7. Галя

    Галя Початківець

    Авто:
    Volkswagen III 1.8
    протокол нескладали,бо чоловік запитався хто приймає рішення по протоколу-то даїшник сказав шо він тому і відпустив
     
  8. Шурик

    Шурик Початківець

    Авто:
    VW Jetta CL 1.3 1990 р.в.
    Клубна карта:
    000080
    знак зависоко повісили, тому виходить так, що можливо його тяжко побачити... а вле в нашій державі треба бути обачним на всі 100%.
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Анекдоти про видачу з сейфів дайцям знаків на підзаробітки до днів народжень ще ніхто не відміняв :) Але цей знак, як і багато інших в цьому мікрорайоні, давно вже поставили. Протокол могли і не скласти, якщо це було тоді, коли всі дайці країни ловили раків на весілля сина однієї людини нашої області, тобто губернії ;)
     
  10. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    на скільки я знаю і спілкувався з людьми з ОДА то було спеціально зроблено для того щоб не провидили люди мітинги біля входу в ОДА тому там і відкрили дорогу,щоб менше було мітингу все таки проїжджа частина(але нашим людям це не помішає)
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Та їм ті мітинги до одного... жирують с%ки як має бути. Та й мітингів щось немає...
     
  12. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    вони ніколи не нажруться все мало і мало,але є і середних і більш-менш порядні....але це рідкість
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Там така система, що порядні або не виживають, або стають як всі. Навіть не знаю, що має статися, щоб це коло розірвалося. Хтось має за це взятися - або один як в Грузії, або всі але з вилами. Ідея, що відкрили дорогу біля ОДА, щоб не було мітингів, нова для мене. Треба подумати над цим...
     
  14. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    боялись за євро 2012 дуже бо там іде викуп землі,або вилучення
     
  15. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    незнаю як ви а мене як даі бачить то навіть говорити не хоче віддає документи і бажає щасливої дороги , один раз правда треба було дати 50 грн бо соцільну переїхав , сам ступив ;)
     
  16. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    можливо Ти їхній "законспірований" співробітник? )))))))
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Цікаво чого б це? Назви причину :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)