Новини руху у Львові

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Sasa, 31 лип 2007.

  1. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Новини руху

    Марк, мені таке лиш в страшному сні снилось.

    Треба робити галас, щоб пузаті зі страху почали справжні дороги робити.

    Бо їздити НЕ-МОЖ-ЛИ-ВО! То нервів не вистачить відчувати ті кратери. Я, тепер придивляюсь до дороги, як якоїсь приставочної гри( Не попади в п-ц), мене обганяють всякі срані таврії - тільки по їх колесах в дощ можна вгадати де яма.
     
  2. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Новини руху

    :shock: :shock: :shock:
    А де поділись дописи про затяжний ремонт на площі Галицькій???
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Новини руху

    Продовжуєм тему...
    Сьогодні їхав з-під філармонії (McDonald's) до Універу. Маршрут такий: Чайковського->Стефаника->Словацького.
    По дорозі нарушив 2 рази, бо при повороті направо з Чайковського на Стефаника висить новісінький кірпіч! Такий самий кірпіч але трохи криво поставлений стоїть і на Словацького. Коротше шлях від Дорошенка до Дудаєва повністю односторонній.
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    Далпа..опи ін да хаус...Я просто дивуюсь звідки стільки неперевершеної дурості і тупізму в нашої міської влади. Вони ж на рекорд сцуко ідуть, скоро Львів буде одним суцільним корком, зато з односторонніми нікому нах непотрібними маршрутами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Новини руху

    Народ, як мені терпер потрапити з Чайковського на Цитадель? Крім пішки. Якщо Коперніка одностороння і Стефаника шолі теж? То куда їхати блін!?
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    Віртальоти рулять...
    Тепер по Львову з логістом треба їздити, і то думаю не поможе (він зависне).
    Слава міській владі! Хай вип*ють йаду, ембіцили довбані!
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Новини руху

    На цитадель заїжджай з Франка на бічну вулицю або по Листопадового Чину наверх, наліво біля хімічного корпусу політеху до Дорошенка, там на С.Бандери направо і зразу наліво вниз... коротше добре подумай чи треба буде тобі на ту цитадель перед тим як туди їхати :)
    Я так розумію що мотивація чиновників така:
    Чекайте, чекайте, скоро кільцеву дорогу зроблять односторонньою - от тоді буде дійсно весело! :mrgreen:
     
  8. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    Відповідь: Новини руху

    Долбодятли. Вони вже в корінь зажралися.
     
  9. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Новини руху

    Брєд... Заканало , шо мусорів не було , а то я думав, шо ремонтники знак , просто , забули.
    То по Коперніка , тепер, можна прямо, аж до Міцкевича?
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Новини руху

    а ош колись не можна було до міцкевича по коперніка?
     
  11. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Новини руху

    Та їздили, але там, наче ше й досі, цегла висить :)
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Новини руху

    я заплутався, не знаю де той хімфак, але розумію, щоб потрапити на грабовського, куди немає і кілометра, мені потрібно або стояти годинами в корках у центрі, аби виїхати на Дорошенка або обїзджати по Вітовського. Тобто:

    Варіант 1. Чайковського, Стефаника, Дудаєва, пр. Шевченка, Герцена, князя Романа, Свободи, Дорошенка, Бандери, Коперніка, Грабовського.

    Варіант 2. Чайковського, Стефаника, Дудаєва, Саксаганського, Франка, Вітовського, Коперніка, Грабовського.

    Раніше було стефаника-коперніка-грабовського.
     
  13. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Новини руху

    Шановні колеги! На площі Франка організовано рух по колу, тобто кільце. Якщо їдете зі сторони Сахарова в центр, то на площі Франка звертаєте на право, а потім на ліво в центр. Якщо їдете з центру повертати треба з Франка до Стрийського базару, то їдете не ліворуч на розвилці, а праворуч і потім на ліво. Будьте уважні, там стоїть ДАІ і купа незрозумілих знаків. Успіхів.
     
  14. Балу

    Балу Початківець

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1987
    Відповідь: Новини руху

    жаль шо в украіні нема смертної кари.... треба Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради спалити на жеротвному вогні...
     
  15. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    :shock:
    "Ми рождєни, штоб сказку сдєлать билью..."
     
  16. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Новини руху

    Бредово об'їжджати трикутне кольцо, я вам серйозно говрю...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
     
  17. Балу

    Балу Початківець

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1987
    Відповідь: Новини руху

    наступний указ Департамента житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради це переведення сонця в різносторонній рух.... тобто по парних днях місяця сонце сходить на сході а по не парних на заході........ люди дайте дупля! у львові і без вас на дорогах бидлам, а тут ви ше зі своїми указами...
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Новини руху

    Фішка не тільки в тому, що кільце трикутне і нахрін нікому не потрібне, на ньому ще й трамвайна зупинка є і трамваї рухаються в протилежний бік до автомобільного руху :)

    Вчора я там їхав зі сторони Сахарова. Дивлюся знак поворот направо, а прямо далі цегла. Повернув праворуч , а щоб далі повернути вліво чекав декілька хвилин, моргаючи поворотником бо машини по тому "кільцю" із центру їдуть назустріч :wacko: А ті, хто зі сторони Стрийського ринку також не поспішають пропускати тих, хто рухається по "кільцю". Даішників там не було, тому всі їхали так як зручніше і як звикли ... Абсолютно ідіотське рішення, нічого тій площі не бракувало, всі роз"їжджалися нормально
     
  19. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    Ше треба на Науковій зробити кільце, навколо сільпо шоб їздили. А по кульпарківській дозволити їздити тіки задом. А на Городоцькій вішати на стовпах по правій стороні гайонів, по ліву чиновників міськради.
     
  20. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Новини руху

    Чесно кажучи, якщо правильно продумати, то це б мало покращити ситуацію, але непонятки будуть приповороті направо з сторони Сахарова....причому серйозні...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)