Новини руху у Львові

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Sasa, 31 лип 2007.

  1. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Панаса мирного наглухо перекрита на участку від перетину з Енергетичною та поворотом на Козельницьку в звязку з ремонтними роботами. Обїзд по вулиці Енергетичній або по Франка.
     
  2. POSH

    POSH Початківець

    Авто:
    Daewoo lanos 1.5 / 2008
    На Мирного пояснювали, що грунт провалився...
    А на Зеленій до водоканалу, вар"ятство - повирізали асфальт...й без того не було як проїхати.. Те ж саме на Сихові - біля Іскри.
    Зате зранку на диво був вільний центр.
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Ага я мало не вскочив в ту дірку декілька днів тому. Там до того була афігенне просідання асфальту десь роки зо два воно ставало більшим і от тепер провалилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    14.05.2009 Сьогодні в Україні розпочато операцію "Номерний знак"
    З 14 травня цього року Державтоінспекція МВС України проводить операцію "Номерний знак". Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 5 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким чином, інспектори будуть звертати особливу увагу на водіїв, які керують транспортними засобами:
    - без номерного знаку або з номерним знаком, що не належить цьому засобу,
    - з номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці,
    - з номерним знаком, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані двадцяти метрів,
    - з перевернутим чи неосвітленим номерним знаком.
    Відповідно до санкцій ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водіїв, які скоїли зазначені порушення, може бути накладено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення правопорушення накладається штраф від 255 до 510 гривень або "громадські роботи на строк від 30 до 40 годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    От якраз вчора бачив на Кульпарківському кольці, як даішники бігли зі всіх сил - зупиняли Тойоту Лендкрузер, мене причина такого поспіху зацікавила, бо ніякої аварійної ситуації не помітив.
    Аж ось погляд впав на номера, вони були закриті популярною пластмаскою, але затонованою до такої степені, що номера здавалися чорними )).
    Через 5хв вже на Науковій помітив Гранд Вітару з такими ж чорними номерами, це напевно якийсь новий піск моди ))
     
  6. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    ага боротьба з візирами)
     
  7. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Мене сьогодні на кольці біля Нового Цуму зупинили. Звірили задні та передні номера з техпаспортом і побажали щасливої дороги.
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Кажуть центр стоїть і перекритий кусок з міцкевича до галицького
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Чув, що там бруківку відновлюють!
     
  10. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038

    Там піпец що робиться! Точніше не там, а на усіх об'їздах. Була б нормальна погода - пішки б ходив: і швидше, і нерви цілі.
     
  11. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Народ, підкажіть! В суботу їхав по Коперніка, наліво на Словацького вже не можна (а я якраз збирався), "в їзд заборонено", в центр теж само собою не можна. Лишався єдиний варіант наліво на Банківську, але там знак "рух прямо". Хто там часто буває:
    -- на банківську можна повертати з Коперніка чині? Можливо, той знак стосується заборони повороту направо, на Ф. Ліста, але по моєму, він висить якраз навпроти Ліста, або навіть за, але ніяк не перед. Сьогодні маю якраз на Банківську їхати і не знаю чи можна. Підкажіть!
     
  12. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Кожний день виїзжаю з Ф.Ліста на Коперника, і постійно бачу як всі повертають на Банківську, тому я думаю можна. А от знака я чесно не бачив.
     
  13. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    А я з тих хто кожен повертає з Коперніка на Банківську)) Ніби можна. Знак висить перед поворотом на Ф.Ліста, хоча завтра гляну точніше...
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Для тих хто сумнівався
    Не їздіть в суботу в центр! 2 поста даї біля Опери і біля Жоржа зупиняє всіх хто без шашечок.
     
  15. fizruk

    fizruk Початківець

    Авто:
    VW golf 2 1990
    щира правда, минулої суботи, з коперника мусів повернути до Галицького, так лише відстань в 60 метрів, і зайва вага пана поліціянта завадила нашій розмові про правила руху в центрі міста..... обїхати вийде явно швидше та й дешевше:)
     
  16. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    мені хтось казав шо рішенням міської ради суботу у Львові признано робочим днем, получається що це неправда? також бачив купу гайців в суботу в центрі, не ризикував, вирішив об'їхати...
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    не чув такого. Натомість в ПДР написано ясно "Суботні, недільні і святкові дні."
     
  18. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    виходить треба купити собі чашку на кришу і вдягати її коли проїзжаю центр)))хто вкурсі, дорога?!)))))
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    ~50 грн
     
  20. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    тут палка з двома кінцями) тоді можуть зупинити і попросити дозвіл чи ліцензію, чи як воно там в таксистів називається)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)