Новини руху у Львові

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Sasa, 31 лип 2007.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Нічого доброго в цьому не бачу. А сподобалося тобі бо ти їхав в ту сторону. Я сьогодні їхав по Винниченка, нічого доброго в тому не знайшов. Там ще кусок порепаної бруківки.. ммм. ніц доброго як на мене.
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Все одно багато хто їде по Підвальній зі сторони пл. Митної, хоча цеглу здалека видно. Вже сьогодні не було дайців, значить скоро будуть штрафувати. А на перехресті Винниченка-Лисенка так і не поновили знаки. Зате замінили правила проїзду Кривоноса-Винниченка. З Винниченка наліво на Кривоноса тепер головна дорога. Але всі зверху з Кривоноса їдуть далі якби по головній. Сьогодні бачив на власні очі. Я так підозріваю, що на Кривоноса немає ніяких знаків і люди їдуть по старому, вважаючи Винниченка другорядною.
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    був там один. Стояв завертав всіх на Винниченка. Видно відійшов покурити коли ти проїжджав
    це факт. Хоча там стоїть знак дай дорогу з табличкою напрямку головної
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так знак стоїть як їхати з Винниченка. А ті, хто женуть зверху з Кривоноса, ніяких знаків не мають. Це якийсь капец. Невже важко тим дайцям підняти пузо і пройтися, раз вже змінили рух. Правило правої руки таке, що машини зверху з Кривоноса потрібно пропускати, що я, до прикладу і роблю, бо женуть як вар'яти. Для них хто на Винниченка - перешкода зліва, знаку дай дорогу в них немає, то чого б не гнати. Я в перший день нововведень там так само їхав вниз по Кривоноса і нічого мене не хвилювало, аж поки не побачив що з Винниченка наліво на Кривоноса зробили головну дорогу. І перехрестя Лисенка-Винниченка також обеззначили, навіщо там було забирати нормальний знак неясно.

    Ще примітив, хто повертає з Підвальної на Просвіти, не бачать знак дай дорогу на перехресті з Винниченка, хоча там і знаку не потрібно - перешкоду справа потрібно пропускати. Але може не всі знають, що звідти вже машини можуть вискакувати. Одним словом, цирк продовжується далі. Цікаво чим закінчиться...
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Там стояв знак дай дорогу коли я писав минулий допис :)
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    По Кривоноса вниз я їхав десь минулого тижня, ніякого знаку дай дорогу там точно не було. А вчора і позавчора їхав два рази з Винниченка наліво на Кривоноса, то вчора спеціально дивився чи є там той знак. Знаку не бачив, а дві машини внаглу одна вниз інша наліво на Кривоноса пробували їхати. Завтра не знаю, але на наступному тижні спеціально покатаюся там. Факт, що їдуть вниз з Кривоноса, не пропускаючи з Винниченка як позавчора, так і вчора, бачив на власні очі. Комусь може допоможе ця інформація, щоб їхати там уважніше, по крайній мірі на перших порах.
     
  7. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Протягом вихідних на ремонт закриють вулицю Городоцьку від «Мотозоводу» до Ряшівської
    Львівський портал / 07.04.2011 10:00
    Як повідомили в управлінні капітального будівництва, у п’ятницю, суботу та неділю (8, 9 та 10 квітня) для ремонту закриють вул. Городоцьку на ділянці від «Мотозаводу» до вул. Ряшівської. Зараз тут закрита одна смуга. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

    «На 3 дні закриємо усю ділянку дороги, щоб зрізати старий асфальт. Сюди буде залучено багато техніки, доцільно виконати швидко усі роботи. Надалі працюватимемо за схемою, коли одна смуга відкрита для транспорту, а на іншій тривають ремонтні роботи», - зазначив в.о. начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта.

    Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги по вул. Ряшівській, Патона. Також є можливість об’їзду через Левандівку.
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Знак по Кривоноса вниз до пл. Д. Галицького (де пожежники) є точно. І дай дорогу, і напрямок головної. Але сьогодні знову на власні очі бачив, на якій швидкості цей знак ігнорують ті, хто їде зверху по Кривоноса, не пропускаючи тих, хто на Винниченка звертає по головній наліво на Кривоноса. А все тому, що ці знаки на Кривоноса стоять дуже незручно. Їх просто так не розгледіти, вони якось збоку і вище. Тим більше раніше їх не було чи було навпаки - Кривоноса була головною дорогою. Вже не пам'ятаю як було, але бачив вже скільки раз який небезпечний перехресток став з тими змінами знаків.

    Зате поставили вже знаки на Винниченка-Лисенка. З Винниченка зробили головну дорогу по всій її довжині з переходом на Кривоноса наліво.

    І знову бачив сьогодні, як вилітають з Підвальної на Просвіти, не пропускаючи на Винниченка, ігноруючи знак дати дорогу, що призвело до аварійного гальмування машини, яка їхала попереду мене.
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Перекрили на ремонт вул.Городоцьку, від костелу (вул.Степана Банднри) до вул.Озаркевича (спуск від церкви Св.Юри)
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Алілуя! Невже ми нарешті перестанемо об"їжджати Городоцьку :)

    Дуже чекаю на свою Личаківську , щось я не бачив в останніх планах її, хоча вже дуже довго обіцяють :sad:
     
  11. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Хто що знає на рахунок знаку "рухатися тільки прямо", який висить на перехресті Франка-Князя Романа-Підвальна-Левицького. Знак висить перед перехрестям якщо рухатися в напрямку по Франка від Чародійки в сторону Підвальної чи Кн.Романа. згідно знаку получається що з Франка наліво на Кн.романа повертати не можна, хоча вже довший час спостерігаю як всі машини з центр.ряду йдуть наліво на Кн.Романа, я і сам так постійно робив. Сьогодні рано мені сказали шо там за поворотом стояли працівники ДАІ і всіх зупиняли хто повертав...
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Там знак висить над смугою. Цей знак діє тіки для павої смуги, тобто якщо стояти на трамвайній колії. Звідти тіки прямо. А з лівої можна повертати на князя романа.
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А перед тим знаку, часом, нема де ті смуги показані??? Бо потім важко доказати, що ти не верблюд.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    шо ви вигадуєте дурниці. Все значно простіше. Дія того знаку поширюється на першу після нього вулицю. Праворуч це одностороння Левицького, а ліворуч це одностороння Грекова. А от Кн. Романа то вже наступна вулиця, і відповідно знак той на неї вже не діє, далі повертати ліворуч можна
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Там наказовий знак - і стосується він всіх незалежно стоїш ти посередині чи справа, це ж не знак рух по смугах. Повертати наліво там можна на мою думку лише маршрутним транспортним засобам.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Повертати ліворуч (на Грекова) там не можна нікому. Їдеш прямо, вулицю Грекова минаєш і на роздоріжжі їдеш вже куди хочеш. Нафіга вигадувати самому собі складнощі?
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Мабуть не Грекова, а Герцена. Вона одностороння в напрямку до Ів. Франка. Вул. Левицького також одностороння в напрямку до Ів. Франка і знак прямо на тому перехрестку вказує, на мою думку, що не можна з Ів. Франка повертати ні наліво на Герцена, ні направо на Левицького, а лише прямо проїхати це перехрестя, а вже далі можна їхати або на Кн. Романа або на Ів. Франка далі. Так мені пояснювали водії з великим стажем ще давно. А от що може придумати даєць, то лише йому одному відомо. Довести щось дійсно важко в нашій державі, де спеціально наставлено таких ситуацій як у законодавстві, так і всюди де оком не кинь.
     
  18. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Напевно вони слідкували за пешохідним переходом,вот і дрючили нашого брата
     
  19. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Там дрючать за виїзд на перехрестя, коли воно заповнене, тобто за створення корку. Є такий пункт ПДР. Або справді за пішохідний перехід. Тобто варіантів лише два.

    А знак той справді стосується першого перехрестя, тобто говорить про те, що не можна повертати на Герцена і на Левицького, а як вже це перше перехрестя минув, їдь куда хочеш. Знаку "Рух по смугах" там немає, до речі.
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Полоси тут нідочого. Мова у нас про знак 4.1
    Хто не поняв - ось вся ситуація
    Тепер ІМХО
    Там ми маєм 1 перехрестя а не 2 як каже Мартіні тому менти впринципі дрючать обосновано. Але я сам ніколи того знака не помічав і їхав на князя Романа. Тепер задумаюсь.
     
    Останнє редагування: 10 тра 2011

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)