Обережно! Автозлодії у Львові!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Адріан, 25 бер 2010.

  1. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    авто Б2 чи 1993 рік випуску?
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Авто Б3, 1993 року - там опечатку зробили в році випуску в описі...
     
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    У столиці з початку року 308 авто поцупили.....за 2 місяці......це "пісець" "таваріщі" приходить.....
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ...пісець повний, але для чого їм Б3-го красти - вони ж в ціні взагалі не привабливі і на зч не дуже нагрієш... ?!
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    донор
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    в цих злодіїв поганий смак на авто :haha: то або дєвок покатати взяли або в сьогоднішніх оголошеннях на олх з назвою типу " пасат па кускам" альбо "пасат на розрив " з описом " запчасті нідорого ж німчів тікішо приїхав" :)))
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Хлопці, на таких машинах дівок не возять і такі машини під донори не крадуть... Машина 100% пішла на металолом. Вскрити її можна викруткою, завести тоже нею, і ніяких мінінгітів з компом чи чіпами.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На пограбування банку саме то
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ха, і я про це подумав.
    Злодії міняють стиль і стають менш помічаємі в соціумі.
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    В Б3-му якраз багажник для того діла - купу долярів можна запхати :)

    ...і з 2Е звижком в міських умавах можна копам клопоту наробити :) :yahoo:
     
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    зараз по всій Україні дуже багато злодіїв.
     
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Доброго дня . Вчора на стоянці Епіцентру на городоцькій теж відкрили мою машину. Багато читав про такі випадки але не думав що хтось зацікавиться моїм б3 пассатом. Я приїхав в епіцентр десь біля 17.00. Закрив машину і пішов в середину. Далеко від кас не відійшов , тому брелок був в радіусі дії. Брелок подав звук що машина відкрита, я натиснув що закрити знову , брелок показав що відкрита дверка. Я зразу пішов до машини. Коли йшов до машини вона автоматично стала на сигналізацію. Недалеко від машини крутився мужик , високий худорлявий в темних окулярах і з кимось розмовляв по телефону. Десь через дві машина стояв хлопчина і конкретно дивився на мене поки я відкривав машину. Мій брелок з двохстороннім звязком , не міг відкрити машину. Але в мене на ключах є ще звичайний брелок ( без дисплея) ним я відкрив машину. В машині нічого не зникло але там нічого цінного і не було. Магнітофон китайський за 700 грн...Я сів в машину , вирішив треба з відси їхати. Завів , на виїзді став на світофорі. Зі мною на світофорі вирівнюється білий мерс , опускається вікно , а там той пацанчик який на мене так пильно дивився . Просить щоб я опустив своє вікно. Я опустив вікно і він питає , чи в мене нормально відкрилася машина? Я кажу що не нормально. Він каже що той мужик в окулярах зняв мою машину з сигналки і хотів відкрити двері. Але той пацанчик стояв коло своєї машини і дивився , тому той мужик не сідав в машину. Не знаю чи той пацанчик з ним в ділі , чи дійсно сумлінний громадянин але я поїхав з епіцентру і той пацанчик тоже забрав машину і поїхав. Нажаль я не догадався зробити фото того мужика. Така історія вже була на варті 1 http://varta1.com/2017/04/22/oberezhno-na-stoyanci-epicentru-nu-vul-b-xmelnickogo/ правда на хмельницького. Так що , друзі будьте обережні.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Саме тому я практикую відвязувати сигналку від замків. Сигналка чисто як охорона, а закривати машину ключем. Сучасні злодії колупатися викруткою в замку не будуть, бо це "паліво"...
    Мав таку саму ситуацію, що машину відкривали, я повертався до машини, хтось підійшов дьорнув за ручку, а машина закрита.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Дверний замок відкривається методом забиття в середину стальної чи титанової планки . Планка ламає середину замка і він прокручується. Так само робиться з замком запалювання.
    Думаю на В3 тренувались
    Є давнє римське прислівя..... Від злодія і совісті ще ніхто не заховався....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Чесно не розумію логіки. думати що в б3 лежить щось надто цінне - наївно. Може думали що я вожу якийсь товар і в авто є каса ? не знаю... В мене машина не відкривається ключем. Я погоджують з кумом . відкрити пассат б3 без ключа не проблема але і Шег правий , це зайвий час і більше привертаєш увагу. Щось придумаєм і Якийсь жучок мабуть прийдеться приліпити..
     
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    +1
    Також відєднав сигналку від ЦЗ. І хоча ЦЗ є штатний і закривається/відкивається штатним брелком але в людних місцях, а особливо, на стоянках супермаркетів, ринків і т.д навіть не користуюсь ним, а закриваю просто ключем.
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не думав що хтось зара на Б3 може повестися. Мабудь дійсно перевіряли кейграббер. Ну і ставити дорогі сигналки які кейграббером не відкрити на такі машини теж не варіант. У мене сигналка звязана з ЦЗ :sad: Та й саму сигналку я брав лише для того двостороньього звязку, щоб почути що щось не так, але навіть відкривши машину її не заведеш без серйозної роботи з використанням важкої електроніки - потрібно ввімкнути запалення, підєднатися до бортового - задісейблити іммо(що без сервіс кодів, які привязані до він, зробити неможливо) і тоді пробувати завести.
     
  19. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Зараз мабуть що зроблю , то перепрограмую сигналку , щоб коли знімаєш сигналку вона не відкривала замків . а там придумаю щось ...
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Професійні ворюги ходять з спеціалізованим програматором. Кидають його на діагностичну колодку і перепрошивають вхід на себе... потім таж титанова планка в замок і поїхав... Самий ефективний метод заховати діагностичну колодку з штатного місця кудись в друге місце. добиратись до колодки бортовика довго і нудно. інакше Іммо не обійти
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)