Обговорення бані

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 19 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Обговорення бані

    цікаво і куда цей форум котиться.........
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Я не проти жартів, я проти тупості, неповаги та образ.
    Здається, багатьом дописам би давно пасувало перейти туди. Зрештою, якщо ці сайти вважаються конкурентними, я утримаюся від коментарів.

    хоч якийсь гумор, аж легше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Ні, гумор в попередньому дописі ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    та ні правила спілкування на форумі volkswagen.lviv.ua... скинь будь-ласка якшо ти знаєш де такі лежать, буду безмежно вдячний.

    чітко виражені претензії були вже після допису наведеного вище...

    коли я кепкуватиму з твоїх слів ти сприймеш то на свою адресу чи не так? Отож де наклеп?

    не вважаю допис " Оригінальний допис! Продам кобру, а на фото замість змії якась коробочка. То в ній та кобра? Сушена?" пропозицією до дії. А оскільки допис був до того як тема відійшла в колектор прошу вважати це флудом.
    ага з Полом було так само...

    Додано через 13 хвилин
    Залатиє тваї слава Лютий Адмін.

    я так розумію слова про допис до до мене так от я то просто навів як кричучий приклад несправедливості... мені той антирадар також по бараБану

    Якшо приймаються ідеї відносно чистоти форуму то я маю одну-дві. Давайте спершу випишем правила для спілкування на форумі.
    Теми типу "де купити..." чи "маю проблему як вирішити?"(80% тем на форумі такі) повинні мати окрему гілку типу "Магазини" і "СТО" відповідно.
    Іншіж гілки повинні містити інформацію пізнавального характеру або поділ досвідом.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Слушне питання. Через особисті перепалки кількох учасників чи груп учасників форум набуває рагульської репутації і справді кудись котиться. Через перманентні тупі запитання, незручність віднайти потрібну інформацію (в тому числі через теми, які потребують втручання гугля), невтемні відповіді та приватний ексгібіціонізм я вже отримав кілька негативних сигналів, зокрема відгуків незаангажованих людей з Києва про те, що форум просто став закритою зоною. Нам бракує відкритості для того, щоб нові люди почували себе комфортно. Я трачу години на те щоб пояснювати багатьом банальні речі, а у відповідь отримую особисті зауваження, тупі розборки про якийсь кривий допис тижневої давності чи ще щось. Які повинні бути мої дії? Влазити в місячну дискусію про якийсь каканий антирадар?.. Я хочу пояснити, що роблю всі ті речі для розвитку форуму. Прошу зрозуміти, що це питання стратегії нашого розвитку. Ми серйозна спільнота, з якою повинні рахуватися всі інтернетні автотечії в країні. Ми не повинні займатися тим, чим щодня займаються бабульки на лавочці під моїм підїздом.

    Додано через 7 хвилин
    Ніде вони не лежать, я вже сказав на чому вони базуються. Якщо цього мало, пропонуй щось ще.
    Ця фраза звертала увагу на незрозумілість теми. Далі було пряме повторення в деталях, для тих, хто не розуміє натяків.
    Не так. Наклеп в тебе, в попередньому дописі.
    Очевидно автор його сприйняв інакше, бо вчинив дію. Власне на це я і розраховував.
    не розумію, про що йдеться.
     
  6. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    За проханням Пола, вішаю таку цитату :

    "якщо ви хоче добитись тут чистоти як на МСК то то може получитись тільки якщо не банити тих хто знає і вміє і робить не тільки віртуально а і вручну, банити когось через те що хтось кращу пораду дав недобре.
    Без вибачень я неповернусь.
    нового користавача створювати небуду принципово.
    клубну картку можна теж вважати недійсною.
    Раніше була демократія а тепер анархія.
    Одного разу мені один користувач розказував: шо пішов з іншого форуму через конфлікти з адміністрацією, я дуже здивувався як то може бути, адже користувач дуже грамотний і технічно і юридично, але тепер я розумію як то моголо бути, просто творці форуму не люблять шоб хтось робив їм зауваження."

    Дякую за увагу
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    шкода, що Пол не розуміє причини бану :sad:
    Я буду готовий вибачитися, якщо Пол справді не зрозуміє причини бану і сприйматиме це надалі за особисту розправу.
    не сперечаюся - і в одній і в другій є чітка спільна риса - бардак.
    Шкода. Справді шкода :sad:
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Обговорення бані

    Орест скажи хто крім тебе розуміє причину бану?

    підтирмую ДЕМО, напиши правила, шо можна писати шо не можна
    в дописі пола офтопу я не бачу, а якшо це бачиш ти то можна зробити попеердження шо так не можна
    якшо ти хочеш шоб форум був чистий, то напиши шо можна а шо ні,
    і на кожен підфорум візьми по пару модерів які будуть за то відповідати і все
    на всіх форумах є правила тем і дописів.

    ось з ЛТК:

    . Порушення
    4.1. Незнання правил не звільняє від відповідальності.
    4.2. При порушенні одного з пункту правил модератор чи адміністратор має право відредагувати, перенести чи видалити вашу тему/повідомлення, не вказуючи причини.
    4.3. Модератор чи адміністратор може зробити учаснику попередження за порушення певного правила (жовта картка Зображення). Термін дії жовтої картки - 10 днів, після чого вона буде автоматично скасована.
    4.4. При отриманні третього активного попередження (червона картка Зображення) на учасника чекає автоматичне блокування доступу ("бан") на 1 місяць.



    а без попередження в бан...


    це тупість


    мало хто розуміє як Маряну зараз образливо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    навіщо ті правила? У мене в під"їзді не написано ніде, що ссати не можна на двері, але якщо хтось за цим заняттям попадається, то його б"ють в ніс без попереджень і цитування правил. Просто всі нормальні люди знають, що робити можна, а що ні.

    У ситуацію з Полом мені не хочеться влазити, займаючи позицію тої чи іншої сторони. Я лише візьму на себе відповідальність його достроково розбанити.
     
  10. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    Модератори вони ж як судді вони не можуть діяти на підставі чогось неконкретного як то "правила етики або загальні правила поведінки на форумах" тому, що ті нечіткі правила для кожного свої. В загальному ніби те саме, але в конкретному випадку виявляється шо в багатьох є різне поняття терміну флуд і особиста образа і т.д.
    Та і систему попереджень нам також потрібно би було мати шоби не відразу в бан а з попередженням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Система попереджень є і використовується.

    Господар під"їзду сам може прийняти рішення попередити "хулігна", дати йому підсрачника чи наваляти йому по пиці.

    Правила - вони так само як і закон, тобто як дишло, можна повернути в потрібний бік, залежно від ситуації. Це ще один аргумент їх непотрібності.

    Маю досвід з іншим форумом, він десь у 10 разів більший за цей по активності і кількості юзерів. Так от він десь 2 роки працював взагалі без правил. Просто при реєстрації було звернення до юзера на 2-3 рядки типу не хаміть, не сваріться, не спамте, словно ведіть себе пристойно і все буде добре. За весь цей час на тому форумі було забанено може чоловік 5, які ну просто ніяк не вписувалися в ідилію. На форумі панувала дружня, доброзичлива, дуже інтелігентна , толерантна атмосфера. Але десь 2 роки тому з"явилася ідея написати правила. Написали. Потім ввели систему покарань і попереджень. З того часу забанено вже під 300 чоловік, перманентно здіймаються сварки, розборки "за що мені попередження", "за що мене забанили"... У правилапостійно доводиться вносити якісь зміни і доповнення. Конфлікти виникають навіть на рівному місці, просто навколо пунктів правил, бо хтось вважає, що має бути по іншому. Словом форум вже геть не той. Всі ностальгують за часами, коли у нас не було ніяких правил, всі й так знали і відчували що є припустимо, а що ні, що добре, а що зле. Ось тому я не хочу тут ніяких правил. Ми дорослі люди і можемо й так поводитися достойно, без жодних виписаних по пунктах підказок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Обговорення бані

    а шо не можна зробити якось то по людьськи?
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Що ж ти Скірокко здав назад, тобі вже подобається ідея "без правил"???
    Я тебе не розумію!
     
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    як би там, але небуло адмінка має виступати як одне ціле - перед тим як шось говорити про сайт обговорити між собою щоб небуло 5 різних думок.. а де можна почитати правила форуму???
     
  15. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Може й так.
    Тема ця болюча і, що саме цікаве, підіймається на цьому форумі регулярно. Потім адміни розслабляються (чи щось з ними робиться :))
    і про тему забувають.

    Якщо прийняти те про що говорив МАРТІНІ, то зі своєї сторони обіцяю стримуватись і не писати лишнього :) Чесне піонерське.
    А на рахунок:
    флуду - цього я не люблю і не підтримую
    Образ - я нікого не чіпаю, прям, як кіт Леопольд :)

    Якщо зі мною зголосяться, хоч якась частина форуму можна буде питання закрити, бо як казали на майдані "разом нас багато... " гг, от так от :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    За це повідомлення отримуєш попередження. Така фраза без пояснення змісту може образити будь-кого.

    Додано через 10 хвилин
    А де ж ти раніше був? Чому не стримувався?
     
  17. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Тобі Скірокко сподобався цей допис - у ньому розповідається про життя форуму без правил, вчора ти всім тлумачив про присутність правил і їх жорстке виконання. Словами: "Що ж ти Скірокко здав назад" - хотів висловити своє незадоволення, адже таким чином ти кидаєш свою думку і збираєшся перейти на іншу.
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Обговорення бані

    Орест цей портал вже став досить потужний, і я розумію шо тобі з мартіні набридло витирати весь флуд...
    понабирай купу модерів які це будуть робити замість тебе і все. думаю проблема зникне.
    І пеерд баном обовязково треба робити попередження
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    КІТ, якби ти читав уважніше, ти б міг зрозуміти, що думки про дотримання та наявність правил у мене та МАРТІНІ є тотожними. Саме тому я і поставив йому плюсик. Тобто ми пропонуємо чітко і непорушно дотримуватися загальних етичних аспектів поведінки та загальних правил інтернет-спілкування. Для того, хто це зрозуміє буде тут рай.
    ти користуєшся зонівським жаргоном, перегукуючись з фразеологізмом "что ж ти фраер дал назад", що не личить тобі зовсім. Саме за це ти і отримав попередження.
     
  20. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Приемно, що ти знаєш такі вислови, та ще й знаєш походження. я ж натомість знав тільки вислів, а те що це "зонівський жаргон" не знав, перепрошую за "поганий вислів".
    :)
    Якщо так, тоді вибач за образу. Погоджуюсь на закритті теми та залишенні дурної ідеї "жорсткого" бану!
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)