Обговорення бані

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 19 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    я думаю що давати карточки між членами адміністрації це брєд.. раз вже на то пішло то якщо людина порушує правила які сама повинна відстоювати то вона неможе бути членом адміністрації..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    Супер льод тронулсо ;)

    Ігор я тількі і чую від адміністрації цього клубу шо ми повинні бути так як http://volkswagen.msk.ru/ так от там правила є і доречі дуже чітко виписані так шо я думаю шо в даній ситуації не правила винні, а люди.
    Бо за цією логікою вже 99% форумів мали би самознищитись бо люди конфліктують через правила :))
    Ну от розглянемо ситуацію шо мені наприклад дали попередження за флуд кому я маю і на підставі чого доводити шо то був не флуд ?
    Просто виявиться шо адмін має одне бачення а я інше. А так чітко буде Флудом на цьому форумі вважається ...
    Ось живий приклад я як і багато інших вважаю що банити Пола було не правильно згідно тих етичних правил що я знаю, а от Орест вважає інакше. І шо ми маємо ? Людину забанили зато шо він публічно засумнівався в компетенції адміна... (моє бачення)
    Без правил буде авторитаризм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    Пол відчув як то є.. декілька разів було таке шо мій пост стирався а інші ні хоча вони були одинаковими по змісту..
    я думаю можна зробити тему де можна буде піднімати питання був то флуд чи не був.. бо насправді доказати що то небув флуд легко якщо розуміти нащо ти писав той допис тоді :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    За це повідомлення автор отримав попередження. Причина - флуд, тобто пустослівне звинувачення іншого учасника у неназваних порушеннях.

    Додано через 1 хвилину
    Я ще не висловлював того, як я вважаю. Причини бану були чітко описані.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Флуд
     
  6. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    нерозумію трохи.. обговорюється бан Пола.. як воно може бути пустослівним якшо ти його сам забанив за порушення :) яке порушення було названо тобою в цій же темі ;)
    P.S. форум "Колектор" є для того щоб там можна було пофлудити :)
    це так для інфи..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Обговорення бані

    Значить так...
    Для того, шоб форум реально був інформативним і на ньому можна було знайти корисну інфу-злосним баненням навряд чи чогось доб*єшся. Потрібно зробити хороший пошук по сайту (з гілками, наприклад, типу "всі теми про прямоточний вихлоп" і т.п. ), розділ FAQ, де будуть описані конкретні методи виконання тої чи іншої роботи по автомобілю, і мають бути толкові модери, які будуть наповнювати вказані вище розділи цінною інфою, вибираючи її з всього, шо написано на сайті. (а якшо пошукати, то в купі хламу є таки досить багато корисної інфи, і тоді учасники форуму може перестануть створювати нові теми з питань, повністю висвітлених на форумі )
    Щодо банів - неможна так жорстко і захоплено підходити до цього питання. ІМХО, банити треба за рекламу, явні образи і навмисний флуд і технічних темах. Коли дописувач додає допис, який стосується теми і є для неї корисним, навіть якшо він не відповідає на питання автора теми, такий допис не можна вважати флудом.
    Щодо Пола, ввжаю бан несправедливим. Пол один з небагатьох на форумі, чиї дописи дійсно корисні, багато кому допомогли і він реально розбирається в тому, шо радить, що не раз було доказано Полом на практиці. Чим більше таких людей тут-тим корисніший і інформативніший форум.
    Для підтримання інформативності сайту і дисципліни потрібне добре модерування і система попереджень для людей, які не вміють чітко формулювати запитання чи зміст нових тем, а за повторні такі ж фоли (які вже можна розцінювати як неповагу до форуму)-банити. І попередження шоб висіло біля ніку, чи десь на видному місці, шоб всі (і сам дописувач) постійно бачили то попередження. А ше можна за декілька попереджень (з різних причин) банити, типу штрафні бали.
    Коротше якось так, і головне без показових бичувань.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Я ж кажу, така система на форумі є

    Модератор може за конкретний допис призначити юзеру покарання (червону картку) або попередження (жовту)

    Разом із покаранням нараховуються штрафні бали. За різні порушення - різні штрафи.

    Із попередженням штраф не нараховується.

    Після набору певної кількості балів юзер може автоматично потрапити в баню. 13 балів - три доби. 20 балів - місяць, 25 балів - назавжди.

    Ось шкала покарання-штрафні бали

    Оффтоп 1
    Некоректна назва гілки 2
    Некоректний аватар 2
    Некоректний підпис 3
    Флуд 3
    Реклама і спам 5
    Образа інших користувачів 7
    Злісний флуд 10
    Нецензурна лайка 10
    Злісний спам 25
    Клон 25

    є ще універсальне покарання

    Не туди попав 25 :)

    в цю шкалу можуть вноситися зміни та доповнення. Окрім того адмін чи модер на власний розсуд може не вибрати покарання зі списку, а ввести його вручну, при цьому сам визначивши, скільки буде нараховано балів, протягом якого терміну діє покарання, а якщо воно потягне на бан, то сам визначить, на який термін банити юзера. Тобто забанити можна і в обхід цієї шкали, якщо адмін чи модер вважає, що юзер того заслужив.



    А ти вкурсі, що на більшості форумів одним із головних пунктів правил є приблизно такий: "За публічне обговорення дій адміністрації - бан" ?
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    100% згоден з мыркуваннями Markell
     
  10. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    В такому разі я на тих би форумах я би того і не писав ;) а тут правил нема тому я знайду ще більше форумів де такого не написано і буду посилатись на них!
    Та і де я обговорював дії адміністрації? Як на мене то теба "Обговорення бані" створена для обговорення дій адміністрації.
    Ага і ще інфа для роздумів навіщо Україні закони якшо в більшості країн є закони на які можна посилатись ?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Я тобі просто навів аргумент на користь того, що у нас адміністрування зовсім не авторитарне, а доволі демократичне. Може навіть занадто. Я також вважаю, що таких учасників як Пол банити не можна, але в принципі Орест за кілька днів попередив, що форум протягом найближчого тижня буде жорстко модеруватися і він на корню буде присікати такі і такі-то дії і мабуть це просто стало останньою краплею. А ми тут просто привикли до анархії і тому цю подію сприйняли як нев%бенний наступ на горло свободі слова. Насправді, випадок із Полом, незважаючи на долю несправедливості, став символічним, таким собі застереженням для усіх інших. Сподіваюся це сприятиме наведенню порядку на форумі і для цього вже нікого не доведеться штрафувати і відправляти в баню.
     
  12. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Обговорення бані

    Кх... Кх...
    Значить технічно все ж таки Пол був правий в тій вітці?
    Проте він справді не був схожий на себе - завжди тактовний, а тут дійсно образливо сказав... "крім гугла"... нікрасіво... чуток... банити за то не варто звісно також... Проте то була страсна пятниця...

    Проте, пропоную як завжди мир! Думаю образ не варто ні з тої ні з тої сторони. Ми ж мужики! А не хлопята з дитсадіку. Один не витримав, і жорстко сказав, другий тож без настрою був і влупив бан. 1:1. Нічия, розібралися. Мир, друзі!!!

    З.І. Влупіть мені бан на годинку, щось не можу на роботі сконцетруватись, форум читаю... :haha:)))))))))))) Якщо дописи і зірочки не пропадуть з аватари... Бо я їх ціную і ними пишаюсь...
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Вхід в баню тут. Віник видати?
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Будеш модером?
    почитай уважно - ця фраза може образити інших учасників. Такого в колекторі не можна, як не вартує будь-де інше.
    Друже, якщо ти не знаєш що таке мораль, мережевий етикет та правила етики, пропоную спочатку закінчити університет. Я вчити більше не буду.
    ти хоч зрозумів, що написав? бо я в'їхати не можу. Перечитай уважніше мій допис, може твій не доведеться повторювати та розшифровувати...
    Чувак, та ніхто не говорить, що Пол помилився технічно. Це була дискусія, яка повинна була народити правду. Натомість пол вчергове змінив напрямок дискусії внікуди. Перед тим я йому робив зауваження, але він їх не чув. Два дні бану були як натяк для нього і пересторога для інших. Це робилося не для обговорення моїх дій а для того, щоб він і кожен учасник цієї гілки задумалися над собою. Пол класний чувак і я про це написав ще перед тим як втикнути бан. Він компетентніший від більшості з нас і від мене зокрема. Але через його ж відїзди від тем його ж компетенція губиться. І тут не поможе крутий пошук, бо люди починають читати знайдену тему, доходять до 15-0го флудного допису і з висновком "рагулі" ідуть на мск.ру. Я як один з ініціаторів фв-клубу не хочу щоб клуб задусився у власних какашках. І тільки на цьому я хочу наголосити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    Друже, я закінчив універ з червоним дипломом і на брак мізків не жаліюсь тому і бачу всю абсурдність ситуції ;) і поки що, ти мене (можу відповідати тільки за себе) своїми доводами не переконав в зворотньому.
    З іншої сторони жираф бальшой єму віднєй... я лише можу намагатись шось довести. Все, задовбало!!! бань всіх за шо хочеш... без правил... тільки тобі одному відомо за шо... чистоти форуму тим не добиваються її добиваються, як показує практика, правильною організацією а не покараннями. Дослухайся до Маркела якшо мене не слухаєш
    Вибач шо мені хотілось думати шо тут когось слухають.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    конечно шо зрозумів.. написав шо ти мені дав карточку за то шо я пустослівно звинувачую учасника в чомусь.. а я просто констатував факт того що ти забанив його і висловив свою думку яка мені здається логічною в такій ситуації (бан члена адмінки)

    та образити інших учасників можна чим завгодно!!!
    наприклад якщо людина називає свою автівку ласточкою а її називають інші сарай..
    або коли ти задаєш питання а тебе посилають юзати гугл..
    або коли ти сперичаєшся з людиною і вона тебе банить..
    ці всі речі можуть нетільки образити, але і нанести важку моральну травму шановному юзеру форуму..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Обговорення бані

    На жаль я не маю достатньо часу (інколи по 2-3 дні не заходжу на сайт) і не мають достатньо знань в галузі ІТ, шоб бути модером (хоча якшо поясниш шо до чого, то розділ "двигун і підкапотне" візьму). Але обіцяю допомогу у формуванні пошукової системи, а також нові звіти, і FAQ по настройці КЕжоптроніка.
     
  18. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Обговорення бані

    Назріває революція.
    2 DEMO-в твоїх словах є доля правди, але, на мою думку, гостро сперечатися із "злим адміном" якось некоректно оскільки ми тут гості і варто віддати належне людині яка тратить свій час на розвиток клубу.Буває ,що і я категорично не згоден з деякими дописами і відверте і безпідставне хамство псує настрій але ми розвиваємось і притираємось, в сімї не без сварок.
     
  19. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Обговорення бані

    Дорогі Адміни, розбаньте будь-ласка Хата.
    Цей шанований фольксо-член укр ВВ клубу і ветеран чік банди та корадо су випадково тикнув по своїй дівочій цікавості на кнопку "вхід в баню"...
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    розбанив сам себе вже за годину.
    На жаль ні. Не буду продовжувати дурної дискусії, якщо хтось хотів, той зрозумів. Бо як не зрозуміти людині з червоним дипломом існування моралі, мережевого етикету та правил етики для мене загадка.

    Просто наведу маленьку статистику:

    Перелік людей, на дописи (флуд, флейм спам ітд) яких мені жалілися учасники форуму (усно в пп та icq) за всю історію форуму:

    Pioneer
    PeGas
    DEMO
    KIT
    Antoxa
    Travel
    Solaris

    А тепер порівнюємо його зі списком тих, хто зайняв активну позицію в цій гілці та категорично не погоджується з моїми діями, пов'язаними з очиткою святих місць:

    Pioneer
    PeGas
    DEMO
    KIT
    Solaris

    Дивна збіжність. Чи не так? Причому тут присутні не могли знати про скарги інших, я їх ніде не оприлюднював. Панове, висновки?
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)