Обговорення бані

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 19 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    Зручно, супер-зручно. Нема слів. Вивісити необґрунтовано складений список флудерів флеймерів і спамерів (мені жалілися учасники форуму (усно в пп та icq) то не обгрунтування з таким же успіхом тобі могла жалітись баба Параска), який "дивним чином" на 80% збігся з людьми які активно не погоджуються з тобою. Браво !!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    "Аффтар пісши ісчьо" :) (твій допис, доречі)
    Піонер тут яктивно сперичався? 1 допис? О... Давай тоді добавимо сюди Травела і всіх інших. Ти (сюдячи по цій темі) бачиш тіко те, що хочеш бачити, а це не добре!
    Мені от цікаво, ти помічаєш, що наші аргументи сильніші і кількісніші за твої? І, що тих хто не погоджується більше? Може слід задуматись?

    І в ківнці-кінців, що таке "флейм"? Бо флудером і спамером я себе не вважаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Обговорення бані

    Я щось тепер нічого нерозумію.
    На форумі почався реальний бред. В кожного є своя думка (за те що хтось йому недовподоби, або він когось образив своїм дописом) кидати його в Баню неможна. Викидати треба з клубу зразу тих хто тулить якусь рекламу, пропонує секс за гроші (без грошей можна):), вживає нецензурну лексику.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    думаю, так, але баба Параска тут не зареєстрована. На жаль.
    Так його допис присутній в цій гілці.
    Я змучився повторювати прохання читати мої дописи уважніше. Травел є у переліку, на нього теж були скарги. Чому я повинен так часто писати одне й те ж по 2 рази?
    ні
    З чим не погоджується? З чистотою на форумі?
    спитай у гугля. Йому легше буде тобі розповісти це.
    Я теж. Але є люди, що жалілися і на тебе зокрема.

    Додано через 17 хвилин
    За 2 роки адміністрування я забанив 1 учасника на неповні 2 дні, причому попередив про тиждень чистоти за кілька днів наперед. Більш демократичніших форумів я просто не зустрічав. І ось маю подяку...
     
  5. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Обговорення бані

    Орест чистка це правильно, Але можна просто повидаляти дописи мовчки (Без створення Бань). Тому це аж ніяк незгуртує одноклубників, а навпаки.
     
  6. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Вирішив мене помодерувати? Мушу розчарувати, ці дописи були написані до початку страсного тижня. Але взагалі раджу починати з себе. Так буде ефектніше.

    Додано через 2 хвилини
    Можливо, але мені здається, що видалення допису це як щоденне витирання пилу з панелі свого авто а бан це як встановлення фільтру салона. Хоча я завжди за конструктив - я буду вдячний за будь-які конструктивні пропозиції.
     
  8. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    я просто коли бють не підставляю другу щоку а даю відповідь..
    флуд він є флудом і до початку і піля стасного тижня.. чи форум модерувався тільки декілька днів? :)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Форум був надто демократичним. Я пропоную його трішки усерйознити.
     
  10. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Обговорення бані

    Якщо ти реально взявся за те щоб його усерйознити, то просто треба заборонити доступ людям які зробили його смішним, а якщо охота посміятися, то для цього є спеціальна тема http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=111&page=11.
    Хто справді цінить перебування на форумі зрозуміє про що я.

    Додано через 3 хвилини
    А дехто взагалі пише лише для того щоб було більше дописів. Невже ми тут змагаємся.
     
  11. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Обговорення бані

    Я думаю що цінний не той форумчанин котрий більше напише, а той хто більше напише корисного, яскравий приклад того є співвідношення написаних повідомлення і рейтинга. Яскравими особами тут є Markell чи jaszczur , в яких дуже високий коефіцієнт корисності повідомлень. Такі люди наповнюють форум дійсно цінною інформацією, а не тільки блим-блим, фа-фа. Думаю що потрібно ввести на форму відзнаку яка би відображала корисність особи. Це б і стимулювало наповнювати форум якісною і цінною інфою.
     
  12. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    давайте небудемо про рейтинг зараз.. почнемо про нього коли рейтинг Марка перевищить рейтинг Ореста (боюсь шоб не повторилась історія з Полом):)
    і взагалі досвід показує що репутація на форумах має білше негативу ніж позитиву (непотрібні сварки та розборки)..

    я повністю підтримую!!! але якшо робити його серйознішим то для всіх ;-)
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Трошки фільтруй сказане, а то наполягатиму на зустріч в оффлайні, ти заходиш задалеко. Це вже особисте.

    Додано через 2 хвилини
    не зовсім розумію пропозицію
     
  14. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Обговорення бані

    Народ шо ви розвели, я в шоці, є всяке но шоб вже аж так переходити всі межі, народ, як же повага, за всі слова прийдется відповідати...
     
  15. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Обговорення бані

    Ну ти ж як адмін можеш заборонити вхід на форум з конкретному користувачу?
     
  16. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    То називається забанити :haha:)
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Ок, так і буду робити.
     
  18. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Обговорення бані

    анекдот в тему :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Я вчора повернувся з Африки і нині маю дуже добрий настрій. З цього приводу я забанив Соляріса на 1 день.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Соляріс там в аську пожалівся, що бан якийсь дивний, я хотів йому відповісти, а натомість виявилось, що я забанений у Соляріса в асі. На кожне моє повідомлення я отримую автоматичну відповідь, типу нєфіг тут спамити і що я повинен якісь арифметичні розрахунки провести, перш ніж удостоюся честі писати преподобному Солярісу в аську.

    От не знаю, за що тебе забанив Орест, але тільки за таку херню в асі я би вліпив тобі бан. Проходити твої антиспамерські тести не збираюся
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)