Обговорення бані

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 19 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    ржукатуляюся:mrgreen::mrgreen:
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення бані

    Доброго Дня шановні панове!
    Вітаю Вас з учорашнім Святом Перемоги!
    Довго і уважно перечитував кожну відповідь у цій темі. Маю на те свою думку.
    Ми усі не святі на цій землі і не без гріха (я в тому числі). Ми всі робимо помилки умисно і не умисно. Але є така цінність, мабуть це можна віднести до "цінностей", треба вміти і сваритися з честю, розходитися з честю і ПРОЩАТИ вміти.
    Не хочу судити ні Мар-яна Пола і Ореста Скіроко бо обох поважаю! Я зрозумів що вийшла сутичка, було що було. Але є таке що правила має дотримуватися від доярки до міністра, але іноді їх вартує по доброму порушувати, тому, що ми не живемо як біле і чорне, як плюс чи мінус, як світить або виключено, в нашому житті є півтони!
    Я думаю Пол відноситься до ряду УВАЖАЄМИХ (рос) активних членів нашого клубу.
    Тому скажу свою думку. Навіть після драки треба вміти підняти противника з землі, обтріпати і випити горівки і з-їсти пів метра ковбаси, що і пропоную зробити. Загострюючи ситуацію ми не досягаємо любові і гармоніки.
    Пропоную позитивного вирішення цієї ситуації з відбаненням Пола.

    Додано через 11 хвилин
    Хочу добавити...
    На рахунок обговорення адміністрації як сказав по-моєму Орест я не зовсім погоджуюся. Адміністрацію на мою думку треба обговорювати. Люди також до вчинків адміністрації мають свою думку, не ховати ж її під стіл. Я наприклад така людина що скаже і адміністрації і директору і власникам, мені байдуже, хоча зауважую, що критика, поради і пропозиції не завжди позитивно сприймається "верхами".
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    А цю гілку хто створив і для чого?
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення бані

    Сорі, ці слова сказав Мартіні.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    Це я сказав тим, хто називає тутешню адміністрацію дуже суворою, тоталітарною і недемократичною.

    Але досвід показує, що такі обговорення призводять лише до сварок і негативу. Все-таки недаремно придумано заборону публічно обговорювати дії адміністрації. Можливо і ми колись до того прийдем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Я теж починаю схилятися до того, що так буде краще. Це добра пігулка від дурості, юної експресивності та ненавченості спілкуванню. Ми з Мартіні тут просто адміни а не вчителі в школі. Наразі в нас 200% демократія, але багато хто вже перестає це розуміти, називаючи адміністрацію авторитарною.
     
  7. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    Так дійсно буде краще. Бо публічне обговорення дій створює прецедент на який будуть посилатись інші. Почнеться бардак бо правила заміняться прецедентами.
    Так дійсно цей форум досить демократичний, але разом з тим погано організований. Отже демократія досягнута відсутністю чіткого розуміння правил(їх взагалі нема і кожен для себе їх встановив).
    Авторитаризм як на мене виникає тоді коли одна або декілька осіб мають необмежену владу деінде користуються нею з власних міркувань і настроїв, при тому існує повна відсутність правил згідно яких поширюється влада і дії влади є непередбачувані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Відповідь: Обговорення бані

    А на мою думку Scirocco навіть якщо і зрозумів що не правий, не признає помилки тільки тому, що він АДМІН, а "королям" не личить признавати помилки ! Це мені нагадує виступи нашого президента, який теж коли не правий, то вважає що він король і все тут!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Обговорення бані

    У Львові заведено так: якщо якимсь мешканцям гуртожитків або лоточним торгашам неподобаються дії місцевої влади - вони відразу перекривають дорогу або пікетують мерію :mrgreen:
    Звичайнож я нінащо не натякаю ;-)
     
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Обговорення бані

    Під столом... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Давайте і собі таке зробимо... Типу бану як такого не буде, але учасник який "забанений" тиждень буде рахувати інтеграли третього порядку і диференціальні рівняння перед кожним дописом... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Світлом знань будемо карати нечестивців! :mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Розцінюю це за хамство. Нехай називає "королями" своїх родичів. Забанений на 5 днів.

    Додано через 9 хвилин
    Борман, якщо ти щось хочеш змінити - то так і кажи, не парся :)
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Обговорення бані

    Адміни і модери нашого сайту, як не крути, самі гуманні і демократичні.

    На форумі опелів, наприклад, в правилах є така фішка: "АДМІН форума завжди прав", може стирати все, що хоче без попередження і т.п.
    Те, що в лапках - цитата з правил, бо далі точно не запамятав!!! :)

    Та й такі правила не поодинокі, тому прошу не звинувачувати адмінів у авторитаризмі і т.п.

    Мир.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Гілку закриваю, кого забанив - розбанюю. Відтепер каратися будуть всі, хто приносить какашки замість конструктиву. Якщо комусь не зрозуміло - поясню, ми з Мартіні адміністратори а не асенізатори. Тому все г викидатиметься разом з автором купи. Горе автори будуть пукати деєнде, тільки не тут. Конструктив вітатиметься. Всім дякую за розуміння.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)