Обговорення з'їздів

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Kinder, 19 січ 2007.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    То точно... якраз у пятницю звалив
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Я, х.й.з., але вважаю за потрібне наступне:
    - періодично, не часто, а хоча би раз на півроку чи квартал робити якісь з'їзди на виїзді (типу природа, мангал, шашлич, нічліг).

    А чому б і ні???
    Такі варіанти мож також з обмеженим бюджетом робити... вангую, шо вдастся і буде кльово, і всі будуть ситі.

    П/с/ от куплю собі автобуса, тоді би вас всіх бажаючих позбирав і відвіз би на вилазковий з'їзд десь за місто.... але, то ше не зара, перше тре вантажівку взяти)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    ПІДТРИМУЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    diesel757, в тебе через дорогу прекрасний ліс, а якщо ще перейтися 1км, то в лісі джерело. І якби в межах міста і природа і добратись не проблема!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Та це я в курсах.
    Але, чи захочуть ті, що не є поруч з тою місцевістю.
     
  6. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Треба зробити рекляму Чортових скель, джерела - в загальному букового лісу!!!! Впевнений, що багато одноклубників там ще не були!
    Треба вибирати місце, де не треба їхати світ за очі, і без машини і сполучення маршруток хороше - природа, свіже повітря!
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ага, особливо зараз, коли личаківська повністю закрита :)
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Личаківська вічно ремонтуватися не буде, всього рік, об'їздів є купа. То мені від дріждзаводу в кінець Городоцької іхати було добре, а....
    Пропонуйте варіанти!!!!
    п.с. Сьогодні від дріждзаводу до універу заїхав за20хв, через Кривчиці і Хмельницького. Головне не попасти на закритий ж/д переїзд.
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Мартіні, а ти чо паришся за Личаківську? Ти ж і так на ровері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та то начинається як завжди, ліплення сто-п'ятсот відмазок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Мені нашо відмазки? Я й сам на Личаківській живу і мені туди ближче. Тим більше, якщо їхати на ровері :) Але я думаю не лише про те, шоб мені було близько. Найцять років було ок на Північній, тепер стало не ок? Ну то якщо народ справді схоче змінити місце, то не бачу проблеми, нехай активні відвідувачі з"їздів висловляться. Місце не так важливо. Важливо щоб дійно приїжджали. Бо останні роки приїжджають по 2-4 людини в кращому випадку, а головні "активісти" тільки хвилі на форумі роблять
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Висловлюсь, як головний активіст по хвилях і іх генерації :haha:

    Хлопаки, основний меседж з чого почалось, то не локацію з'їздів міняти, а періодично робити вилазкові збіговиська на природі!!!
    Ферштейн?
    А то тут вже локацію мінєют.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    :)))
    Я ж кажу що наченаються галімі атмазки і перекручування слів. Звідки взято зміну локації ?
    Ром не напрягайся, бо то нічого з того не вийде. Хіба що знов підніметься хай на форумі. Форум йде по накатаній і адміни не бажають щось змінювати і навіть дослухатись і підтримати того хто хоче щось запропонувати. Тільки от та накатана вже всім приїлась про що свідчить відвідуваність з'їздів.
    А висновок тут, Рома, один. Адмінам просто не цікаві ті твої вилазки на природу. Тільки от одного не можу зрозуміти, нахрена палки в колеса сунути може то комусь іншому цікаво.
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Та отож, бо й воно.
    А ше прікол в тому, шо як тільки заікаєшся про намір такої двіжухи, то....
    .... то не відбувшись, як така, їй присвоюють статус "безшабашного бухалова", чим і відлякують інших підписатись на це. В результаті все зводиться на ноль.
    Хіба не так?

    От минулого року, пригадую, як на вихідні (на одну ніч) рванули в Карпати автівками. Було мєга бомбєзно і дружин брали, і дітей (моїй тоді було 3-4 місяця), і відпочили від рутини міської, і м'ясо зашашличили, і по-пісєт грамів вживали, і нармальок час провели, і повернулись у Львів без проблем.
    Кароче, як потепліє тре буде вирватись ще разок, тим паче місце накатане і дорога норм. Бо тоді їхали на вгад.

    Думаю, що цього разу охочих буде більше, та й клуб таким чином згуртовується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    До чого тут адміни?) Адміни це звичайні учасники клубу як і інші. Якщо комусь це не цікаво то не треба придумувати що це відмазки...
    Вам цікаво - організовуйтесь на форумі і їдьде, хто кому шо боронить?)))
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то курва дитсадок, їм адмін має організувати шоб вони поїхали на природу
    а якшо не органузував, то значить палки в колеса вставляє
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну і? адміни вставляли палки в колеса? адміни взагалі були потрібні для того щоб хтось собі зібрався і кудась поїхав? шо це за підхід взагалі, шо адміни комусь шось повинні?
    Адміни зробили свою роботу 12 років тому - створили і підтримують цей майданчик. Використовуйте його наздоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Мартіні ти шо там куриш?
    Ми прекрасно їздим на природу і ходимо на пиво, кури без вашої організації.
    Мова йде про клубну вилазку на природу і від вас ніхто ніхрена не вимагає. Якщо вам то не цікаво і не хочете приймати участь то хоть промовчіть як ті кому то не цікаво. А не ліпіть якусь личаківську, зміну дислокації і всяке подібне тим самим змінюючи думку тим хто б хотів би виїхати на з'їзд на природу.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то я не доганяю, шо за пред"яви ти постійно ліпиш, шо адміни шось тобі не організували або палку кудись вставили ))))
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Які нах пред'яви?
    Лядина запропонувала раз в півроку робити з'їзд десь на природі з шашликом. Рос запропонував місце. Залишилось дочекатись тепла і щоб всьо підсохло визначитись з датою і гойра. Вас адмінів взагалі ніхто не згадував до поки ти сам не ввірвався з якоюсь сраною личаківською і висосаною з пальця зміною дислокації клубних з'їздів.
    Які нах предяви? Якщо маєш температуру і мариш викличи лікаря щоб часом ускладнень ніяких небуло.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)