Оскарження перевищення швидкості поза населеним пунктром

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем Victorlas, 26 жов 2010.

  1. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Всім приівт! Ось я написав чернетку, кому не складно, підредагуйте)

    [FONT=&quot]Комсомольський[/FONT][FONT=&quot] районний суд м. [/FONT][FONT=&quot]Комсомольська[/FONT][FONT=&quot]
    м.
    [/FONT][FONT=&quot]Комсомольськ[/FONT][FONT=&quot], вул. [/FONT][FONT=&quot]Гірників[/FONT][FONT=&quot], 2

    Позивач:
    [/FONT]​
    [FONT=&quot]Victorlas [/FONT][FONT=&quot]
    м.
    [/FONT][FONT=&quot]Украъна[/FONT][FONT=&quot]
    Відповідач1:
    [/FONT]​
    [FONT=&quot]ВДАI УМВС України в Житомирськiй областi
    10031, м. Житомир, вул. Щорса, 96

    Відповідач2:
    [/FONT]​
    [FONT=&quot]Порозінський Ігор Людвигович,
    м. Житомир, вул. Щорса, 96
    [/FONT]​
    [FONT=&quot]Скарга на постанову[/FONT][FONT=&quot]
    [FONT=&quot]про адміністративне правопорушення[/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]24.10.2010р. керуючи автомобілем «[/FONT]Mitsubishi[FONT=&quot]Lancer[/FONT][FONT=&quot]» д/н В[/FONT][FONT=&quot]І[/FONT][FONT=&quot]0000АМ[/FONT][FONT=&quot] я рухався трассою Київ- Одеса в напрямку Киева [/FONT][FONT=&quot]о[/FONT][FONT=&quot] 17.05 год. Приблизно за 110 км від Одеси мене було [/FONT][FONT=&quot]мене було зупинено працівником ДАІ та продемонстровано мені вимірювальний прилад[/FONT][FONT=&quot] «Беркут»[/FONT][FONT=&quot], на якому було зафіксовано швидкість 134 км/год та повідомлено, що я перевищив допустиму швидкість на даный д[/FONT][FONT=&quot]і[/FONT][FONT=&quot]лянц[/FONT][FONT=&quot]і шляху[/FONT][FONT=&quot]. Проте, на моє запитання, яким чином співробітник ДАІ ідентифікував показання свого приладу з моїм автомобілем, останній не зміг нічого пояснити.[/FONT][FONT=&quot]Незважаючи на це, інспектором дорожньо-патрульної служби[/FONT][FONT=&quot] Смебньон Олег Миколайович, було складено [/FONT][FONT=&quot]протокол про адміністративне правопорушення [/FONT][FONT=&quot]ВН1№210000, [/FONT][FONT=&quot]та [/FONT][FONT=&quot]на місці [/FONT][FONT=&quot]винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення [/FONT][FONT=&quot]ВН№440000[/FONT][FONT=&quot] від [/FONT][FONT=&quot]24.10.2010р[/FONT][FONT=&quot]., [/FONT][FONT=&quot]мене обвинувачено в порушенні порушенні вимог 12.6 Правил дорожнього руху, та[/FONT][FONT=&quot] визнано винним [/FONT][FONT=&quot]у [/FONT][FONT=&quot]вчинені адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП.[/FONT]
    [FONT=&quot]Вважаю, що вказана постанова винесена незаконно та підлягає скасуванню з наступних підстав.[/FONT][FONT=&quot] На[/FONT][FONT=&quot] даному [/FONT][FONT=&quot]відрізку[/FONT][FONT=&quot] до зупинки мого т/з інспектором ДПС я рухався із швидкістю допустимою [/FONT][FONT=&quot]95-100[/FONT][FONT=&quot] км/год, оскільки, рухаючись [/FONT][FONT=&quot]на затяжний підньом, враховуючи, що я рухався на підйом розвинути швидкість 134 км/год дуже складно, [/FONT][FONT=&quot] періодично звіряв свою швидкість із показами спідометра автомобіля[/FONT][FONT=&quot], бо швидкість постійно падала[/FONT][FONT=&quot]. Рух мого автомобіля відбувався у щільному потоці автотранспорту[/FONT][FONT=&quot]. Оскільки машина була з одним пасажиром та повним багажником, то на підйом йшла досить погано, тому, щоб пропустити автомобілі позаду меня, я перейшов на праву смугу дорожньої растини. [/FONT][FONT=&quot]Крім того, з лівого боку по ходу руху, мій автомобіль періодично [/FONT][FONT=&quot]випержали[/FONT][FONT=&quot] інші автотранспорті засоби.[/FONT][FONT=&quot]Безпосередньо перед зупинкою мого т/з працівниками міліції я рухався із дозволеною швидкістю, не перевищуючи допустиму межу. У цьому я переконаний, оскільки, безпосередньо перед зупинкою мого т/з я звернув увагу на покази мого спідометра, вони склали менш [/FONT][FONT=&quot]105[/FONT][FONT=&quot]км/год.
    Факт фіксації перевищення швидкості не означає, що це порушення належить саме мені, оскільки, застосованим інспектором ДПС приладом вимірювання швидкості
    [/FONT][FONT=&quot]«Беркут» [/FONT][FONT=&quot]технічно неможливо встановити, що зафіксоване порушення було вчинене саме моїм автомобілем.[/FONT][FONT=&quot]Слід зазначити, що зі мною у машині[/FONT][FONT=&quot] перебуувала ___________, вона може виступити свідком. [/FONT]
    [FONT=&quot]Головним аргументом я вважаю те, що мою вимогу працівник ДПС не показав сертифікат повіреності радара. Вести замір швидкості без сертифіката повіреності категорично забароняеться. [/FONT]
    [FONT=&quot]ПРОШУ:[/FONT]
    [FONT=&quot]1. [/FONT][FONT=&quot]Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення [/FONT][FONT=&quot]ВН440000[/FONT][FONT=&quot] від [/FONT][FONT=&quot]24.10.2010р.[/FONT][FONT=&quot], як таку, що [/FONT][FONT=&quot]не доводить моєї вини.[/FONT]

    [FONT=&quot]додаток:
    1. копія постанови
    [/FONT][FONT=&quot]ВН№440000[/FONT][FONT=&quot];
    2. копія протоколу
    [/FONT][FONT=&quot]ВН1[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]210000[/FONT][FONT=&quot];
    3. копії позовної заяви з додатками;
    4. копія квитанції про сплату держмита.

    [/FONT][FONT=&quot]Victorlas [/FONT][FONT=&quot] _______________
    "__" ___________ 20
    [/FONT][FONT=&quot]10[/FONT][FONT=&quot]р.[/FONT]
     
  2. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    якщо це було поза населенним пунктом:
    В порядку підготовки справи до судового розгляду прошу:
    витребувати з ВДАІ (з обслуговувуння м. ...... ...... області) картку маршруту патрулювання чи поста від 01.012010 року в складі якого був гімспектор Такийто І.І.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)