Падають обороти на холостому ходу

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Kareika, 29 вер 2009.

  1. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    так. він мені не катить ((( все одно відправив до Андрія на Китайську стіну...
    зараз поїду на ше одну точку... яку порекомендували з G23, але до А. на китайську стіну все ж таки передзвонив. черга в декілька днів. Вот фак!!! Здається той Андрій про кризу чув, але ніфіга в неї не вірить ))))))))))))))))))) сміх і сльози
     
  2. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Дядько налякався машинки Scirocco?) Чи у тебе якийсь специфічний карб?
     
  3. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Там повний інжектор KE-Jetronic
     
  4. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Та-Да-ннн!!! БЛ...

    механічний інжектор.

    Вернувся від інжекториста

    Діагноз: регулюванню наразі не підлягає. третій БАНЯК МЕРТВИЙ

    що зробили: позамінювали кембрікі, шлангики, які вже зтрухлявіли і пропускали повітря. трохи вирівняли обороти. протестували. машина глохне далі ((( перевірили повітряний фільтр, протерли фари... норм. перевіряєм компресію циліндрів -- 1) 10, 2) 10, 3) 4.8, 4) 10 :bomb:

    тепер поговоримо про моториста? :D

    ех. і ше одне. заїхав на заправку. на 119.2 км моя маленька випила 21.60 літрів. може вона в мене росте і їй треба багато їсти??? ;)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Спробуй заїхати до Сергія біля МРЕО... Не знаю як він по бензині, але в мому двіжку зразу дупля дав. а мене вже тож страшиликапіталками. Оказався датчик наддува. Чого тобі і бажаю. (малих затрат та швидкого і якісного ремонту)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З третім циліндром не весело. Якщо в тебе KE-Jetronic то все регулюється навіть без третього баняка але точно нема сенсу поки не зробиш баняк.
    Є така хвороба в VW- нів - здихає один баняк і все.....
     
    Останнє редагування: 7 жов 2009
  7. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    наразі шукаю моториста. так шоб не тягнув і прийняв... хочеться довести до ладу пошвидше. неприємні і непередбачені витрати ((( але що треба -- то треба...

    тому наразі приймаю всі рекомендації і контакти хороших мотористів.

    наразі ще з ПП:

    TELESYK
    "Є в мене майстер по моторах, раджу і впевнений у ньому на 100%. Правда працює він у Новояворівську.
    можу тебе зустріти і разом під'їдемо, а якщо маєш питання до майстра, то 80677855070 Василь. VW і Audi робить закритими очима, та й всі інші теж."
     
    Останнє редагування: 7 жов 2009
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Знаю Романа в Солонці. Він на такому спеціалізується. Якщо буде дорого по комплектації то може підшукати і провірити б/у і перекинути.
     
  9. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    кльово! а можна зразу з контактами???
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не маю його телефона, але знаю як попасти....адреса Солонка вул, Долинна 22... вїжджаєш в Солонку ...як на Стрий... їдеш до моста...перед мостом направо на стару стрийську дорогу...і наліво вниз, і перший поворот направо (непримітна така неасфальтова дорога) і в кінець а там побачиш купу машин. ДО нього треба зранку до 11.00 бо потім може на виклик поїхати
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    дякую тобі, kym.
     
  12. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    друзі порадьте!!!! почитав тут про холостий хід... в мене теж була і є така проблема (не працює регулятор холостого ходу ще називають датчик полож дрос заслонки) там стерлась шестерня... купив новий на вихідних думаю міняти, от і шукаю по форумах як... перечитавши трохи зрозумів що треба ще подивитись чи не туго ходить сам механізм де тросик (бо може і шестерня стерлась від того) і ще в мене де є проводка під моніком задубіла ізоляція проводу(в одному місці десь 1см.) який служить масою для цього регулятора але жили не переломані... як міняти вже знаю але десь вичитав що зазор кінцевика може калібруватися автоматично.... і якщо я поміняю все то як зробити інсталізацію? і чи потрібно буде їхати на компютер щоб стерти всі помилки бо вже рік як без того регулятора катаюсь чи інстал все стре? дякую
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    По порядку. На скільки я розумію це моно інжектор?
    регулятор холостого ходу (РХХ) і датчик положення дросельної заслонки (ДПДЗ) - це абсолютно різні речі.
    Механізм туго не має ходити. Хіба що зсередини бруду повно - почисть карб-клінером. А ззоавні де пружина можеш ВДшкою бризнути. Але там ніколи нічо не закисає і все добре ходить. Ніколи з таким не стикався.
    Ставити РХХ краще таки через щуп і зазор виставляти шоб все було чітко. Але можна і на око методом тику. Через пластикову карточку чи шсь таке. Елементарно і достатньо.

    Комп"ютер тобі нічо не поможе. Помилки можна і не стирати вони ні на шо не впливають. Можеш зняти клему з АКБ на ніч і вони самі струться.
     
  14. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Датчик полож дрос заслонки потрібно вміти поміняти...Я колись об"їздив купу майстрів,аж поки Андрій з Китайської стіни правильно не виставив його положення...Думаю, що kym запросто то зробить...А регулятор холостого ходу можливо просто потрібно почистити. Мені раніше чистили аналогічно форсункам-на сенді під напругою...
     
  15. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    Все вірно... Просто коли я замовляв рхх в магаз навіть незнали що то таке... По малюнку опис був як датчика положення.. але я то знав що то рхх... Про зазор , пластмасу то ти маєш наувазі замість щупа коли його нема так?
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та хто там їх нові купляє)) На розборках тіки))
    Так про картку я мав наувазі замість щупа.
     
  17. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    Ти напевно правий... Дякую:)
     
  18. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Вчора ввечері заглохла машина, погано заводилась і глохла. Зранку вроді все ОК. Хотів до карбюраторщика заїхати, але він хворий(( зато встиг дати консультацію по телефону, сказав шукати підсоси повітря.
    Одне з двох: шланг від ГТЦ або подушка/прокладка/фланець карбюратора.
    Підозрюю що фланець. Якого виробника порадите, бо знаходив інфу, що все гее, бажано оригінал і т.д. Але оригінал в 5-6 раз дорожчий замінників (+- 2500 грн).
     
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    поставив собі єдину подушку карба, яку знайшов. китай-китаєм. навіть різьба була погано нарізана під болти. але карбюраторщик то все нормально доробив і поставив. вже пару років їзджу. казав, як розвалиться відразу, будем стару реанімувати (герметики там всякі і т.д.) але ніби нічого... так само і в.в. дроти. на дорогі не було грошей, то і китай тримає.
     
  20. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    зорієнтуй по ціні на подушку і роботу
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)