Переключення на першу передачу

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем JustDriver, 12 бер 2020.

  1. JustDriver

    JustDriver Початківець

    Авто:
    VW Golf 6 1.6 TDI
    Всім привіт

    Golf 6 1.6 TDI, МКПП
    При русі не можу включити першу передачу не сповільнившись до 10-15 км/год. Це ніби нормально і правильно.
    Як це правильно називається і чи можна підняти це обмеження до 20км/год ? (якщо це штатна функція, а не поломка якась)
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    не думаю що можна. але якщо якось і вдасться - питання, як на це відреагує коробка з часом. думаю, це обмеження зроблено навмисно виробником для її захисту.
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Синхронізатори не дають тобі включити передачу.
    Можеш перегазовувати на вищі оберти і тоді передача залізе. Питання для чого це взагалі потрібно... З 20км/год дизельний двигун і на 2й передачі пристойно поїде.
     
  4. JustDriver

    JustDriver Початківець

    Авто:
    VW Golf 6 1.6 TDI
    то є так
    їду на роботу через Липову Алею і виїжджаю на Стуса вверх до Червоної калини. Там треба розворот зробити. То ти котишся з +- норм швидкістю до місця розвороту, а там за роворот дуже сповільнюєшся, що треба першу включати. То можна було б її наперед поставити ще на 20-25 км.
    Але то таке ) Всім дякую за відповіді
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А що педеаль, та що крайня зліва, відмінили?
     
  6. JustDriver

    JustDriver Початківець

    Авто:
    VW Golf 6 1.6 TDI
    і до чого це ?
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То до того, що ця педаль допомагає не чіпати коробки передач взагалі і гальмувати до тої швидкості, котра достатня щоб перемкнути на відповідну цій швидкості передачу. МКПП вона така ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)