Переписка з ДАІ

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем VladyslaW, 25 лют 2010.

  1. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    отож, по порядку...

    написав я заяву в ДАІ:

    Начальнику Тернопільського МВ ДАІ
    Підполковнику міліції
    РХХХХХ С. Є.
    ХХХХХХХХХХ Владислава
    Михайловича

    що мешкає Київська обл. смт. КХХХХХХ,
    вул Лісова ХХ кв. 1ХХ




    Заява​
    9 січня 2010 року я з сім´єю у складі чотирьох осіб (я, дружина, син 1998 р. н. та донька 2008 р. н.) їхали з м. Калуш Івано-Франківської обл. до місця постійного проживання власним автомобілем «Фольксваген Джетта» д. н. АІ ХХХХ СЕ.
    Близько 18 години на перетині вулиці 15 квітня і об´їзної дороги м. Тернопіль автомобіль був зупинений працівником ДАІ молодшим сержантом СХХХХХХ Мирославом Мирославовичем ніби-то за порушення мною правил ПДР (перетин суцільної лінії розмітки під час виконання лівого повороту з об´їзної дороги м. Тернопіль на вул 15 квітня). На той момент погодні умови були складними - туман, дощ, перехрестя освітлювалось єдиним ліхтарем, значна частина дороги була вкрита снігом, видимість розмітки була дуже поганою, про що вказано мною у поясненні в протоколі.
    Молодший сержант запросив мене для оформлення документів у приміщення стаціонарного поста ДАІ. Під час оформлення документів звертався до мене фамільярно «Михайлович», на мої прохання прискорити оформлення документів, щоб у автомобілі не замерзли діти, ніяк не реагував, лише через 20-25 хв відповів: «то що, може підете прогрієте машину?»
    Після надання мені для ознайомлення документів я зробив зауваження мол. сержантові про те, що у документах неправильно написано марку автомобіля «Фольцваген Джета» замість «Фольксваген Джетта» на що отримав відповідь: «ідіть вже, гризіть граніт науки, грамотєї»

    У зв´язку з вищезазначеним прошу надати мені пояснення з приводу хамської поведінки Вашого підлеглого, а також фахового рівня працівника ДАІ, нездатного правильно переписати з свідоцтва про реєстрацію ТЗ марку автомобіля.
    Копію «Постанови» додаю.

    Хочу також зазначити, що з точки зору права рішення про ніби-то вчинення мною порушення ПДР з огляду на погодні умови та дорожню ситуацію є сумнівним, і було б спростовано мною, якби справа розглядалася в суді, а не одноосібно працівником ДАІ, особою зацікавленою саме в такому трактуванні події.


    З повагою, ХХХХХХХ В. М.




    на що отримав чудову відповідь:




    ХХХХХХ Владиславу Михайловичу,

    вул. Лісова




    Шановний Владиславе Михайловичу!


    Повідомляю , що УДАІ УМВС України в Тернопільській області надійшла скарга від Вашого імені без підпису та дати написання...






    Відповідно до ст. 8 "Звернення , які не підлягають розгляду та вирішенню" звернення не підписане автором, визнається анонімним і не підлягає розгляду..








    Я У ШОЦІ... ТАКА КЛАСНА ВІДМАЗКА!! ДОВЕДИ ТЕПЕР, ЩО БУВ ПІДПИС І БУЛА ДАТА...


    МАЮ ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ ПОВТОРИТИ ЗАЯВУ, ЗАВІРИВШИ ЇЇ У НОТАРІУСА, А КОПІЮ НАПРАВИТИ В ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДАІ....


    ТОБТО, МОЯ ОСОБА ВІДОМА, АЛЕ Я--АНОНІМ...


    ЩО СКАЖЕТЕ??

     
  2. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я завжди ношу такі бумаги в канчелярію в двох екземплярах. на одному і на другому вони ставлять резолюцію - типу зареєєстровано і вхідний номер. Один залишають собі - другий примірник мені - тоді отмазок таких нема
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну, якшо ти набрав заяву на комп"ютері, роздрукував і не поставивши власного підпису відправив, то в їх відмазці є логіка
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)