Пиво! Хто яке любить? Де купуємо?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 15 чер 2014.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Щойно закупив павлівського в Арсені на Зеленій. Воно там ще й на 2 грн дешевше, ніж в гастрономі біля мене (по 8 грн). Так що хто не пробував ще, дуже рекомендую спробувати.

    а що паньство любить до пива?
    для мене особисто пивна закуска невід"ємний атрибут ритуалу вживання пива. Без пивних закусок я можу ледве подужати півлітрову пляшку. Інша справа з закусками. Це може бути сирокопчена салямі або суджук. Ще можна ковбасок насмажити. Тоді кайф від споживання пива стає повноцінним і три плящинки йдуть як в суху землю :) Чіпси, горішки та іншу фуєту - не уважаю, але на біду може бути...
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я до пива обо фісташки, або тараню. Якщо не спіймана мною (а коли я востаннє ловив вже не памятаю) то магазинні сушені бички - якраз то:nyam2:
    З.І про пиво, я не такий гурман, але мені подобається баварські пива, особливо темні (не памятаю назви але щось там з монахами повязане) - є в метро (30 грн за пляшку приблизно), звичайно пастеризоване, але мені подобається. З непастеризованих мені подобається Микулинецьке...
    Дивно, хоча я сам родом з тих країв, але Павлівського не пробував ніколи. І, власне, лише тут на форумі про нього дізнався - обовязково спробую.
     
  3. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    До вживання пива підходжу відповідально!!! :)
    Закуски роблю сам!!! Це смажений сир "Гермелін" і "утопенці".
    Рецепти описувати не буду, так як зараз на роботі, ніц не їв і є всі шанси вдавитись слиною (можна "нагуглити") :)
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Блін, ну ви тут понаписовали то капєц :nyam2:
    Я, короче, в магазин пішов :drinks:.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Давай бігом, в тебе 5 хвилин до 22.00 :)
     
  6. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    А я пузо велике напив і тому пиво тепер тільки на свята )))

    " Уважаю " ))))
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я люблю міцні сорта пива. Ось моє улюблене. 2 пляшки реально валять з ніг. [​IMG]
     
  8. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Щойно спробував те Експортове Калушське з Ашану. Досить таке не погане. Сподобалось :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ну ти моцний хлоп !!! :yes:
    Мій колишній шеф родом з Nachod"я, так я куштував його на місцевій броварні! Мені достатньо було однієї пляшки і я почав задивлятись на місцевих дівчат... :D (а вони таки в Чехії страшненькі) :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Не люблю міцне і темне пиво. Пиво має бути легке і світле. Який прикол ужратись одною гальбою?
     
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Усьо окей шеф.
    Біля мене є ларьок де мене знають ну накрайняк трошки дальше є цілодобовий алкомаркет. Такшо з 22-гою в мене проблем нема.
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    я в Ашані купував
     
  13. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Підтримую, задоволення треба розтягувати )))
     
  14. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    А я не фанатка пива :P Можу десь спробувати грам 100...надпити в когось :blush: Але разок спробувала в Lokal-івському закладі якесь пивко (назви, звичайно, не пам"ятаю :sorry:) з жовтою етикеткою і з дріжджовим осадом на дні. Можна було розбовтати його і випити все разом, аможна було окремо...Ото було пиво! Я признала. Під форельку пішло, аж за вухами затріщало:nyam2:
     
  15. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    А це точно від пива ??? Може поруч був чоловік і Ви "потягнули " з його бокалу ?!? :D
     
  16. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ги-ги...а аргумент вагомий :good: Напевно у Вас теж є такі "сьорбуни", що так добре обізнані ;) Так, поруч був маладой-інцірєсний...Покуштувала з його бокалу, "запробувала" і замовила собі пляшечку 0,3
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Треба пам"ятати, що великий живіт - не від пива: він ДЛЯ пива!:drinks:
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Раз пішла така п"янка, то я би вже написала такво-во: "з його "бокалу" :wacko1:
     
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    У Мюнхені мене навчили пити пиво такво-во: наливаєш 40 г горілки в келішок і 0,5 світлого пива в бокал. Береш келішок і ніжно опускаєш його (топиш) в пиво. І п"єш... Файно!
    Якщо і пиво, і горілка доброї якости, то ні головного болю, ні інших неприємних побічних ефектів ніколи не буде. Перевірено особисто!

    ПиСи. Ще би хтось сказав, чому не можна в нас на хворумі створити повідомлення так, щоб в одному процитувати кілька з різних сторінок. Трохи техніки - і людина губиться :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Файно ;)
    Чому ж не можна? Я ж якось це написав???
    100%
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)