Пиво! Хто яке любить? Де купуємо?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 15 чер 2014.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    глянь в карму - там є мій плюсик з тої теми, де ти просив плюсувати :drinks:
     
  2. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    можна і мені одну бочечку:drinks:
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На всіх бери. 19.00 вул Північна
     
  4. Ancestor

    Ancestor Початківець

    Авто:
    Matiz
    Бердичівське та Опілля полонили моє серце!
     
  5. ZAZJUKE

    ZAZJUKE Новачок

    Авто:
    ZAZ
    Павлівське нелюблю, Львівське світле розливне оце діло, або кумпельське пшеничне нефільтроване!:drinks:
     
  6. NiKOlajko

    NiKOlajko Active Member

    Авто:
    VW Caddy 1.9SDI
    [​IMG]
    Минулого тижня попробував це пиво, по рекомендації знайомого, так не любитель, був приємно здивований, рекомендую, але тільки розливне, у плашках, якесь не таке.:drinks::bye2:
     
  7. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Вставлю і я 5 копійок... павлівське, микулинецьке і опілля хороші пива, в розумінні що ми зараз сприймаем, але це заводи які розкручують для того щоб по дорожче продати на металолом гігантам таким як BBH, inBev чи ППб. Тому насолоджуйтесь ними поки е, тому що, враховуючи кустарне виробництво іх скоро небуде...Тепер на рахунок імпортних пив, чеських, німецьких і т.д. то як нова баба, нічим вони не відрізняються від наших, піська всьо та же... Але зара хтось скаже, що може випити більше чешського від нашого львівського швітлого, нічого дивного, то всьо магія)))) ну і ступінь фільтраціі)) в нас пиво більш густіше і міцніше, тому чех вп' еться скоріше нашим одним, чи своім літровим...а по сікрету, то недавно в нас розливали партію пива для англіі, в рази дешевше, стандарти ті ж самі...
    На рахунок пива з монастирів і приватних пивоварень , то як порівнювати горілку і самогонку, самогон всюди різний і з різними наслідками, а горілка завжди плюс мінус однакова, от і вся різниця.
     
  8. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Чоловіче, ти хоч сам віриш в те, що пишеш??? І про чеське пиво тобі хтось розповідав чи сам пробував декілька разів??? Я практично живу за кордоном (50% часу проводжу там). А саме в Чехії, Німечиині, Франції і з жодним твоїм словом стосовно того, що "наше таке саме, тіко трохи інше" не погоджусь!!!
    Ну кожен має право на свою думку, але хотілось би щоб така "категорична" була б як мінімум від людини, яка ДІЙСНО ЛЮБИТЬ І РОЗБИРАЄТЬСЯ В ПИВІ !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    чоловіче, повір, розбираюсь!!!) І не заставляю погоджуватись)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Слухай, друже, прошу тебе напиши листа з поясненнями про смакові відмінності нашого пива на завод у Плзні (ЧР) та Крушовіце. А то їхні спеціалісти дуже образились на наших, сказавши, що " так посрати то, що дала природа і ще й назвати це пивом - то є злочин..."
    При будівництві заводу "Оболонь" саме чеські спеціалісти шукали воду, яка була б максимально наближеною по своєму хім. складу з їхньою. І знайшли! Після самого Плзня - це найбільш подібна за смаковими та іншими якостями вода, яка підходить для виробництва пива.
    І всі знають, що з того вийшло. Це так як і з заводом ЗАЗ... "прокляте місце"...:rofl:
     
  11. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    А відколи то еталон хімскладу води вказують чехи, і я не рівняюсь на оболонівський завод, хоча він один з найкращих в нашій частині європи! Давай рівнятись на єгиптян тоді)))) і невже ти хоч сказати що внас у львові гірша вода ніж там?!
     
  12. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    В Європі у Плзні найідеальніша по складу вода, придатна для пивоваріння. Деякі німецькі пивоварні, свого часу, привозили воду на своє виробництво саме звідти.
    І так, в нас вода НАБАГАТО гірша. І це не мої слова, а знайомого, який пропрацював певний час на нашій пивоварні (ще за часів СРСР) заступником головного технолога. На даний час ця людина є консультантом у впровадженні нових сортів пива на "Першій Приватній Броварні". Це до того, що я висловлюю не тільки свою думку та сперечаюсь, покладаючись тільки на власні смаки і уподобання...
    По суті теми вже писав: пиво можу пити тільки у Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії, Голандії та Бельгії. Все остальне - майже таке ж гуано як в нас.
    Я не прихильник вихваляти все "чуже та заморське", мені неймовірно приємно сказати гордо про щось, що "це зроблено в Україні", але, нажаль", це не про пиво...
     
  13. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Чистокровний украінець..
     
  14. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Більше того, ГАЛИЧАНИН !!!
    І на стільки, що дійсно "на зло кондуктору куплю квиток і піду пішки"...
    А для якої нації характерно вихваляння тим чого немає і бажання видати бажане за дійсне?!?
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мене пруть ті хто кажуть шо розбираються в пиві чи віскі тощо. Головний аргумент в них "от це пиво аху! Я тобі кажу, я розбираюсь"
    Краще спортом займіться. Поменше пийте і пийте то шо смакує і не спорте про хучню всяку!

    Надіслано від мого LG-E975, використовуючи Tapatalk
     
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    найкраще пиво - ХОЛОДНЕ!!!
     
  17. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ти що "третейський суддя"? Чи тут хтось просив когось розсудити людей, які сперечаються. Йшла жива дискусія, в якій кожен відстоював свою власну думку. І твоєї поради з таким змістом та ще й в такому тоні тут ніхто потребував.
    Продати нахєр всі свої машини (бо то старий злом) і ходити пішки - теж не зашкодить здоров"ю. :drinks:
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а давайте всі зустрінемось і відпиздемо один одного, хто лстанній живий залишиться - той і правий !! Last man standing, бля!
     
  19. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Да мля. І тому дістануться всі машини! )

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)