Пиво! Хто яке любить? Де купуємо?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 15 чер 2014.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Навіть Дюрон не так пишеться)) Треба було кирилицею написати))
     
  2. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Думаєш я застав як воно пишеться?!
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нашо пантуватися тим тоді?))) Напиши кирилицею, або загугли в неті)))
    Навіть я застав. Не думаю, що ти молодший за мене.))
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Я застав "Пентіум133" і ".... 166" навіть працював на них (2001-2005 роки)
    П/С/ Сорі за флуд.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну от і я про те ж))) не таке то вже й давнє минуле)))

    Та пофлуди трохи. Форум унилий. Купи-продайка...
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну от і я про те ж))) не таке то вже й давнє минуле)))

    Та пофлуди трохи. Форум унилий. Купи-продайка...
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    це мабуть не до мене..... :yes:
    А взагалі, пийте пиво, одні кажуть - що це не є добре, інші кажуть - що це добре.
    Знаю випадок, коли моєму знайомому лікар "приписав" вдень пити по 3-4 л пива (в того була якась хвороба чи каміння нирок). Чим все закінчилось і чи це помогло - не знаю, бо було це років 5-7 тому назад, а лікарі були з м.Фастів (Київ.обл.).....
     
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Пантуватись наввть і не думав, просто ше з 12 років думав шо воно ся правельно так пиши, і тут ти роззув мені очі.... як я буду з тим жити)))
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    А я зсатав ще 386SX і навіть Поиск
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Почали за пиво, а вже перевели на компи )))

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    може знаєш № мобіли того лікара,дав би своїй дружині щоб він їй розяснив що я п"ю лікарство:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    3-4 то щось багато ))) я колись читав, що якщо випивати по 1л пива щодня, то у чоловіків почнуть проявлятись жіночі гормони, ну тіпа сіськи можуть вирости)) не дурно ж на пляшках колись писали, що норма 0,5 0,7 для чоловіків і 0.3 0.5 для жінок. А ще є така річ, як пивний алкоголізм. Може переіменуємо тему на "зібрання пивних алкоголіків"? В мене, наприклад, не проходить день, щоб я не випив пива))) якось так

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    нажаль не має, але тоді той чувачок стояв перед дилемою: лікувати нирки чи їздити за кермом....
    по ідеї, я би вже повинен був ходити з бюстгалтером 8 розміру?:shok::shok::shok: ...і всі б мужики (ну більшість) були б схожі на Ірен Феррарі по розміру бюсту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    щось я ачкую,ще жодного разу не був (або не памятаю) на таких професійних зборах
     
  15. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Та хз, але так читав)
    А чо Ірен? вона ж Лоло ))))))

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  16. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    ДОБРОГО ВЕЧОРА ВСІМ. Мене звати Руслан. І я пивний алкоголік... :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ну все буває вперше)))

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Карочі, рібьята, розкажу вам історію-блокбастер, яка трапилася нині зі мною на пивній почві.

    Значить рішив я ото вийти в могозін взяти пивка на вечір. Ну вискочив на три мінутки з хати, дажи тіліфон не брав, в міні-маркет "Під боком". І треба мати таке щастя, шо попав я туда в момент пограбування!

    Нє, ну як пограбування. Зайшов мужик з бабою і попитались сперти бутилку воткі. Ну, персонал не розтірявся, тьолку схватили прям на виході, в процесі мінімальної потасовки трошки поперевертали стелажі і загнали її назад в алкоголіческій відділ. Діваха-манагер сообразіла нажати тривожну кнопку і замкнути двері. В цей момент в могозін якраз зайшов я, і двері були закрились прямо у мене за спиною.

    Ну я такий взяв пиво, прихожу на касу росчитатись і бачу шо тут всі покупатілі стоять бо вийти не можуть. Покупатілі це два гопніка с района, які тоже за пивом прийшли і пацанчег в тапочках, який прибіг бутилку води купити. Парочка алконавтов-неудачніків стоять під самими дверима.

    Ну значіть такі стоїмо всі ждем пока приїдуть фараони, повяжуть преступніків і визволять заложніків, тоість нас.

    Гопнікі чуствовали себе наіболіє комфортно, який їм хрен де пиво пити, відкрили собі пивасик, присіли на кортачкі і сидять собі базарять. А мені вже за 10 мінут стало совершенно скучно, дажи тіліфона нема шоб фейсбук почитати, тому я став гуляти по могозіну і затарюватись жрачкою.

    Коли гопнікі випили пиво і купили ще по одному, губастий мужик которий главарь банди, напавшої на могозін, став возмущатись шо сука довго менти не їдуть. Потім губастий став звонити в личаківський райвідділ і матом угрожати черговому шо він буде обращатись у відділ внутренніх расслєдованій чи як воно там називається, бо шо це за х%йня, шо копи так довго їдуть на ограблєніє! "Ну дє ви блять, здєсь людішкі нє могут вийті!!!", - кричав чувак в трубку. Так він звонив кожні 5 мінут і виясняв де стражі порядку.

    Чекати довелося майже 40 мінут! Ми всі вже подружились, і покупатілі і бандіти. І найбільше мені понравилось, шо коли нарешті шеріф і його помошнік увійшли в наш дружний салун, то губастий з ними поздоровкався за ручку. Мабуть губастий або постійний клієнт райвідділу, або теж мент. І ще характєрно шо перше питання шеріфа було не хто тут грабітіль, а "шо це ви пиво гопнікам продаєте після 22:00?"

    Шо було дальше я не знаю, пішов додому. Но коли я усвідомив, шо в мене в руках два кулька жрачки, я став підозрювати, шо то був такий маркетинговий трюк! Я ж зайшов в могозін за одним пивом! І гопніки счітай тоже випили по три бутилки.

    Вот так. І будь мудрий.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Самий класний пост за останній тиждень. Але яке це має відношення до теми? Ти в пиві полюбе нічо не шариш!))))
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шарю не шарю, но холодний Микулин і канапки з фаршмаком пішли як тьоща під льод
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)