Подаруй дитині свято! (пропозиція)

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем FasT, 28 лис 2010.

  1. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Приєднуюсь +1
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Я також приєднуюсь +1
     
  3. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Я теж "за" і підтримую
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    о, файна традиція виходить :)

    які будуть пропозиції цього року?
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Щодо пропозицій Чортопхай, то була внесена лише одна - дотримуватися гендерної рівности. Бо є дитячі будинки, в яких так само мучаться дівчатка і дівчата... Думаю, що їм також було би приємно, якби їх хтось відвідав. Але, якщо поїдете, то раджу не брати цукерків і лише чуть-чуть фруктів, бо це дітям більше шкодить, ніж допомагає. Та й чи бачать ті діти ті солодощі?
     
  6. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Дякую, Олег.
    Якраз хотів підняти тему!!!
    Я тут, хоч і без авто, але завжди готовий!!! ))

    Продовжуємо! +1, ну і звісно по організації можу, як і минулого та позаминулого року!
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Пропозиція від Кіндера

    Привіт банда!
    Думаю вартує продовжити традицію!
    Мої пропозишн:
    1. Який заклад обираємо на цей раз? давайте продискутуємо! Давайте проб*ємо по нету найбільш ацтойний по умовах і туди завітаємо, Львівські живуть краще бо багаті Українці неодмінно привезуть гостинці джипами.

    2. Ні в якому разі не везти солодке, фрукти, закрутки Як правило раз в рік всі поголовно звозять це
    Пропоную забавки, техніку (можна і б/в), одяг, взуття, велосипеди!
    Гроші Боже борони давати

    3. Я зможу (це вже вєрняк) скосити бабло на вертепі як і минулого року, плануємо накосити бабла більше бо знаємо як це зробити. Відповідно гостинці повеземо через тиждень після Різдва.

    4. Пропоную зробити об*єднаний проест "!ФЕСТ & Львівський Фольц клуб", треба лише подумати як!
    Ми можемо поїхати з клубом до діток, а потім Ви з нами до діток. Два рази гостинці повеземо, раз на Миколая, другий раз після Різдва!


    Чекаю на Ваші пропозиції та рішення!
     
  8. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Я за! Ідея просто супер. Тепер потрібно визначитись куди їхати. Пропоную ідею Чортопхай, наскільки пам"ятаю цей притулок також за межами Львова, але нехай Люда сама розпише і нагадає де це, "пліз"!!! А тоді складемо список бажаючих.

    п.с. Народ давайте активніше, оскільки швидше всього, це все (збір коштів і т.д.) прийдеться робити на зїздах, оскільки цього року нажаль немаю багато вільного часу, як в минулі роки.
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Пропоную почати з нашого підшефного дитячого будинку, так як його немає в Інтернеті. А далі ще й інтернетні шукати.
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Цей будинок є в інтернеті.
    Може ми не будемо розпорошувати фінанси на декілька, а вдаримо суттєвим вкладом в один?! Відчутніше буде
     
  11. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
  12. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    хороша традиція, підтримую і приєднююсь!
    на скільки я зрозумів вітаються іграшки, техніка, одяг...
    але нажаль нічого такого для дітей не маю, а з тих іграшок що маю, то вже нікуди не годяться...
    як я можу залучитись?
     
    Останнє редагування: 20 лис 2012
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Я готовий фінансово!
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Поки не обіцяю, але хочу виділити час, щоби об'їздити декілька інтернатів і побачити що там робиться насправді. Обов'язково без попередження. Буду радий компанії десь на початку грудня.
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Якщо добре пам"ятаю, то це був Лаврівський дитячий будинок у Старосамбірському районі. Але, на жаль, не можу знайти інфи про нього (насамперед, перевірити, чи він справді для дівчаток) - не вмію користуватися інтернетом (((

    Звичайно, можна поїздити по найближчих околицях Львова, і безумовно, знайдеться з десяток (мо" й більше) дитячих будинків, куди варто приїхати з подарунками.

    Але чи ми одні шукаємо, де б допомогти? І ВСІ шукають що поближче. А до тих дітей у Нижньому Затемному (та ще й з дорогами Старосамбірського району) сумніваюся, щоби стояли черги відвідувачів. Але це моя думка - на остаточність і єдиноправильність не претендую.
     
  16. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
  17. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    підтримую,тим більше на нас вже будуть чекати
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Не обов*язково щоб нас чекали, можна за годину поставити їх перед фактом що приїздять добрі люди з подарунками, але суть в тому, щоб допомогти одним вкладом, так буде відчутно, а не по 1000 грн в 20 сиротинців.
    Не хочу зарікатися, але плануємо наколядувати 10 000-14 000 грн плюс Фольц клуб, уявляєте яка крапля впаде в один сиротинець вагомий.
    Може їм пралки купити або ще якусь побутову техніку або реально велосипеди, санки, роликові дошки і таке подібне.
    Знаю одразу що працівники сиротинців пиздять (не всі але така практика є) принесено мецинатами, але тут вже буде на їхній совісті, тому думаю краще забавки вагомі.
    Ще одне згадав з минулого разу, діти люблять музику, може Призрак роздобуде на вторинному ринку вживані хороші бумбокси або муз центри (ми заплатимо) і народ, нарубайте дітям доффіга дисків з хорошою музикою! Минулого разу ми їм свої диски з машини віддавали бо діти просили!
     
  19. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Пожу поїхати з тобою, якщо що. ;)
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Elza, минулого року я читала десь у друкованій газеті про якийсь сиротинець, де самі дівчатка, але можна і цей.
    Наскільки я пам"ятаю, в Новому Роздолі (де ми були) будинки відремонтовані, тепло, а на пальці в директора така золота печатка, що як вона йому тієї руки не вгинає?...

    А тут -

    Матеріальні умови, в яких вони живуть – важко назвати придатними для нормального життя. Не вистарчає усього – харчів, одягу, взуття, медикаментів, книжок, зошитів, іграшок, рушників. Бракує елементарних засобів гігієни – зубних щіток, гребінців, мила, шампуню…

    Будинок, де вони зараз живуть, розвалюється просто на очах. В приміщенні холодно, зимою витримати там довго неможливо, навіть одягненому. Поруч закладено фундамент для нової будівлі,.. але будівництво припинилося вже давно через відсутність коштів. Або виділених державою грошей вистарчило тільки на фундамент. Або решту грошей кудись ділися… Такі-то українські реалії, які давно перестали дивувати наших громадян.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)