Погодинна оренда квартири у Львові?

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем ROS, 1 бер 2011.

 1. Чортопхай

  Чортопхай Аксакал

  Авто:
  VW
  Клубна карта:
  113
  Т5 все ще продається!!! Причому, в добрі руки. Так що не вводь народ в оману :haha:)
   
 2. Pindi

  Pindi Новачок

  Авто:
  Фольцваген
  Скільки грошей потрібно, що б зняти квартиру у Львові або передмісті
  Насамперед зупинимося на головному правилі - якщо треба було зняти квартиру у Львові не на кілька днів, а на досить тривалий термін, потрібно почати пошук заздалегідь. Процес знаходження прийнятного варіанту може зайняти не один тиждень, усереднений період може бути від декількох днів до місяця. Не розраховуйте знайти відразу підходящий варіант. Налаштуйтеся на методичний пошук керуючись нехитрими рекомендаціями і у вас все вийде. Отже по пунктам:
  1) Пропозиції в газетах та інтернеті приблизно однакові за ступенем виконання, тому якщо вже ви знайшли цю статтю в інтернеті, зупинимося саме на цьому способі отримання інформації. До речі, що стосується Львова, то це мабуть найбільш вдалий спосіб на сьогоднішній день.
  2) Підбираючи варіанти, відразу відсікайте через чур привабливі з точки зору ціни варіанти, орієнтуйтеся на середню ринкову ціну. Реалії такі, що дешевих квартир просто немає, а якщо і є то зовсім не обов'язково рекламувати її в інтернеті. Навіщо ж їх публікують? Все просто, це виверт дозволяє отримати більшу кількість клієнтів. Крім того, пам'ятайте що вам може знадобитися три суми (оплата першого, останнього місяців оренди і комісійні агентству, яке знайшло потрібний варіант)
  3) Вибирайте агентство за принципом присутності в топі пошуковиків по запиту наприклад «оренда квартир», цілком очевидно що це агентство буде реальним і володіє належним числом пропозицій, бо присутність в топі коштує недешево і приходить не відразу. Крім того, так ви захистите себе від численних «лохотронів» - інформаційних агентств які продають неіснуючі варіанти.
  4) Пам'ятаєте що можна торгуватися в розумних межах, особливо в плані комісійних (зараз розмір комісійних може бути від 100 до 50 відсотків від суми щомісячної орендної плати)
  https://www.rbc.ua/rus/digests/neobhodimo-uchest-arende-kvartiry-lvove-1471333757.html
  5) Переконайтеся особисто в справжності документів на квартиру представлених орендодавцем 6) Обов'язково укладіть договір оренди. При цьому не полінуйтеся прочитати його уважно перш ніж підписувати. У числі інших пунктів обов'язково пропишіть незмінність початкової ціни протягом усього терміну дії договору (як правило це 11 місяців)
  6) Перевірте загальний стан квартири (як ремонту, так і меблів і техніки). У разі виявлення будь-яких несправностей і ушкоджень - зафіксуйте це в договорі.
  7) Гроші за послугу та оренду вносите тільки після перегляду житла, підписання договору та отримання ключів.
  8) Залиште чайових агенту, він може вам ще знадобиться наступного разу. На жаль, реалії такі що як правило необхідність зняти квартиру у Львові може виникнути повторно.
  Довготривала оренда, Івасюка, Личаківський
   
 3. vlad8

  vlad8 Active Member

  Авто:
  пошук
  А які зараз приблизно ціни на квартири. Від и до?
   
 4. Станіслав

  Станіслав Новачок

  Авто:
  Toyota
  Тут: http://www.doma.lviv.ua/apartments/filtering.html знайшов каталог з цінами на оренду. Місце розташування на карті. Що саме найголовніше на карту нанесені автостоянки. А я чув, що у Львові є проблема з парковками. Можливо щось підберете.
   
  Останнє редагування: 25 лют 2017

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)