Польська мова на форумі

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем scirocco, 12 бер 2008.

  1. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Ніразу ще не бачив такої дискусії навколо дописів російською мовою, а навпаки всі дружно відписують і навіть дехто переходить на російську. Логічно, бо колись зі Львова всіх поляків вигнали "асвабадітєлі" і місто заполонила рос. мова і в нашому місті демократично ставляться до неї.

    Але я не розумію, чому такий шум навколо дописів польською? Ну хтось перейшов на польську і це його особиста справа. А Ящур взагалі молодець, що зайшов на наш форум.

    Додано через 6 хвилин
    і заодно попроси російськомовних дописувачів скористатись перекладачем, ото вже наржешся :-D
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Губа не дура :) Ми їм таку кнопочку

    [​IMG]

    а вони нам таку дуру :)

    [​IMG]

    тим полякам палець в рот не клади :)
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Може для когось не є комфортна російська мова на форумі, але ж ніхто не сприймає це як заклик вчити її, якщо є особисті упередження - не мусить читати. До речі, чому дотепер ніхто не опротестує проти англомовної реклами на наших банерах? Це ж теж неукраїнська латинка :)

    Хто що б не казав, а мені видається, що краще би було якщо Ящур би писав польською, бо той перекладач калічить зміст а часто і суть сказаного. Звичайно, це на колективний розгляд, але якось кумедно коли ящур називає нас "шановні колеги", а перекладач пише "шановні селяни" або слово такі перекладає як таці-таці :)
     
  4. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Польська мова на форумі

    я зменшував це вже
    [​IMG]
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Польська мова на форумі

    це в Мартіні гумор такий :)

    Додано через 2 хвилини
    Ну все, не стримався, поставив тему на голосування
     
  6. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Напевне прийдецця jaszczur-у все-таки покинути форум, бо він тут може начитатись, які поляки "файні", бо банер завеликий, який він поганий парень бо вліз на наш форум з своєю "ржачною" манерою написання, і взагалі ніхто не бере в плюс його цінну інформація і намагання допомогти інформацією. Не береться до уваги, що хлопець щоб написати хоч щось мусить проганяти через якісь транслітори, бо виявляється польську тяжко вичитувати. Може зробим на форумі відкритий рух за чистоту форума і повикидуємо тих хто не здасть екзамен на знання української мови? Я будучи на місці jaszczur-а, вже б давно показав польський гонор і сконцентрувався на рідних форумах, а не розважати "ржачними" постами "веселих" українців. Маємо єдиного, напевне, іноземця на форумі і то не можемо нормально вжитись і отримати взаємну користь від спілкування. Блін... хлопці, так же ж не можна... Я був на декількох таборах з польськими харцерами і в нас не було проблем коли я говорив на українській а вони на польській, причому незалежно від того де була зустріч, чи в Україні чи в Польщі. Я думаю таке підтравлення іноземних форумчан не грає на користь іміджу українців. Не дай Бог він розкаже по польських форумах як його радісно сприйняли і нас чекає таке ж ставлення.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Польська мова на форумі

    тільки шо в мене був поляк я його прекрасно розумів все що він казав, але то шо пише на польській мові ну ніяк неможу розібрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Пани що я думаю на цю тему, як з я є гостем у вас, пристосується щодо решти немає проблеми(хтось десь написав, щоб я зайнявся форуму в себе) охоче займає сіє а я маю там багато роботи, але і час знаходить на інші закордонні форуми оскільки я вважаю, що це лиш розширить моя знання і я маю як такий перевірку з якими проблемами сіє стукачі споживачі, а увінчуванням тих пізнання буде спільна зустріч на зльоті
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Міксоноф, не треба сюди політику тулити, бо її тут нема. Я чітко висловив свою позицію - особисто мені не зручно читати польський текст. І в цьому я не один, мене підтримують і інші. Я поляка теж розумію у розмові. Але ж поляк не говорить латинськими літерами :), моє слов"янське вухо сприймає слов"янську мову нормально, але мої кириличні очі зашпортуються за латинський текст і в цьому й полягає вся незручність. При чому тут все що ти наплів про нашу негостинність, про екзамени з української мови і тд, я не знаю, це повна маячня.

    Я точно так само робив зауваження тут людям які писали українською мовою , але латинськими літерами. Такий текст важкий для сприйняття.

    Щодо російської мови зауваження не слушні. По-перше, її на форумі майже нема, навіть російськомовні пишуть у нас українською. А по-друге російською мовою спілкується половина нашої держави, тому з нею проблем не виникає ні в кого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Польська мова на форумі

    а що ще я хотів додати, що понієктурим сіє видає чудно, що я служу допомогою, ну так мої милі так є а тому,зе того vв моє пристрасне захоплення і завдає мені радість, що комусь помоглем і я знаю з на та особу колись я зможу рахувати
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Польська мова на форумі

    А то нічого що ми аватари і назва посади на форумі пишемо оцією корявою латинкою яка зашпортує кириличні очі. Наприклад "Mixonoff", чи "MARTINI administrator". Може будемо послідовні в боротьбі з таким проявом?
     
  12. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Польська мова на форумі

    адміністратори, добавте до інтерфейсу ще кнопочку "читати виділене" і нехай комп'ютер все це діло читає для нашого комфорту поки ми п'ємо каву 8)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Польська мова на форумі

    А хто взагалі був за чи проти? Хтось в когось питав? По-моєму це зробив Мартіні не питаючи. Тому не треба.
    А коли я побачив в одній з тем рукламу якогось гей клубу - я ледве зі стільця не впав.
    Якшо вже й так, то висловлюю протест, проти реклами, яка взагалі не відповідає нашому клубу і не є державною рекламою, а Гуглівською. Отак, панове :)
     
  14. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Я думаю зрозуміло що це сарказм спрямований на акцентуацію уваги до мого сприйняття цієї ситуації. А щодо неполітичності твоїх, MARTINI, висловлювань ще можна на нормальному рівні сперечатись, якщо це не політика, то це погана дипломатія. Враховуючи статус адміністратора то, можливо, потрібно зважати на такі важливі речі.
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Народ, все просто - sz це ш, cz - це ч. Z з крапкою то ж, так само rz то ж. J то й. Якщо навчитися правильно читати ці звуки, буде зрозуміло так само як і усно.
     
  16. Андрюха

    Андрюха Новачок

    Авто:
    VW Golf II 1.6d 1986
    Відповідь: Польська мова на форумі

    хтомає гольф 2
     
  17. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Польська мова на форумі

    упалпацтол....
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Польська мова на форумі

    ти не сворював цей сайт, а саме Мартіні його зробив і саме він платить за ресурс (хоть і зовсім мізерні суми але всеж) тому шо хоче тут і робить, отож можеш свій протест засунути в ............


    шось ніхто того не помічав тіко ти - "Кого шо болить"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Польська мова на форумі

    Дякую, брате Травел за роз"яснення підростаючому поколінню, от тільки гроші за сайт зараз зовсім не мізерні :) Копійки були, коли сюди ходило 50-100 людей на день і сайт займав 30 Мбайт, а зараз, коли відвідуваність 400-500 і місця вже 300 Метрів не вистачає, то хостинг коштує зовсім інших грошей. Але завдяки рекламним оголошенням Гугля поки що справляємось. Хтось може думає, що я на рекламі зашибаю немеряне бабло (хоча я й не зобов"язаний звітувати за те, що розміщую на своєму сайті). Так от, його вистачає, якраз щоб покрити ці технічні потреби, про компенсацію затраченого часу і зусиль мова не йде...
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Польська мова на форумі

    бля я давно казав шоб ввели клубні внески.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)