Помилки BAD-мотору FSI-технології )

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Sebastian del Maar, 7 січ 2014.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Процентів на 80 десь підсос повітря....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Заклей роз"єм для діагностики пластиліном. Якщо розхід і диманмі влаштовує - їзди і не напрягайся. Чим частіше туди лазиш тим більше проблем собі вигадуєш. Коли проблема стане явною вона вирішиться легко.
    Слабонєрвний шолі??)))

    Будеш в Україні, з"їзди до Павла на чек-енджайн. Всьо знайде тобі.
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    А якщо б я ще добавив, що коли за вікном мінусова температура (від +2 і нижче) і машина холодна (зранку, наприклад) - то сильно дьоргається при повному газі на першій, другій, третій передачах. Через 15 хвилин їзди воно проходить, то це до процентури добавить чи відніме ?? :)
     
    Останнє редагування: 15 січ 2014
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Я, по свому характеру, хочу щоб все було робоче. Який зміст з тих сенсорів у машині, якщо вони не працюють.. для чогось ж то їх робити..
    А, якщо я ще й сам в тому розберусь і сам то зроблю - то це "дрочить моє еґо" )

    До України ще доїхати треба, 1300 км. за раз )
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я теж, але за це не гноблю машину)) А думаю, читаю багато і мало питаю.
    Для чого їх робити? Відповідь очевидна, витрата пального, екологія, потужність. Раніше норми екології були інші і вимоги до потужності і витрати теж. Тому їх і почали робити, щоб якось добиватися відповідних показників.

    Це добре, я теж практично завжди у всьому розбираюсь сам, бо сам собі більше довіряю. А якщо плачу за такий не явний ремонт, то тільки по факту вирішення проблеми.

    [OFF]
    Ну якщо вірити гуглу - всього 1000. Та й шо то відстань? Там одні автобани, платиш гроші і їдеш)
    Я до Санкт-Петербурга їжджу постійно за раз, і нічо, майже 1700км. В 6й вечора виїхав, ціла ніч і ще трошки дня. І то переважно по хєровастим дорогам, окрім Білорусії.
    Ну якщо поїду в Австрію на лижі то тебе забрати можу)) Я думаю найшлося б про шо поговорити дорогою до Галичини))) ахаха[/OFF]
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Можеш мені лижі свої привезти. І з чого ти взагалі взяв що я в Австрії? Мені до неї, як до неба, якщо чесно.. )
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я чесна і довірлива людина. Вірю всьому шо пишуть в інтернеті. В тебе там пише, тому і вірю) хоча і розумію шо 1300 км то десь до Донецька))

    Sent from my Motorola Atrix HD
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    і Гітлер так казав... :)

    P.S.: і до чого тут даунбас... ?
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Замінив MAP-Сенсор, ось цей:
    Коли витягнув старий, зашипів вихід повітря, як з колеса.. десь пів секунди..
    [​IMG]

    Результат:
    Розхід при простої збільшився від 0,5-0,6л/год до 0,7-0,8 л/год (((
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Сьогодні з"явилась нова помилка:
    18322 - p1914 - Датчик тиску для посилювача гальм G294 - недостовірний сигнал

    Якщо проблема у підсосі повітря (не герметичності вакуумної системи), то скоріш за все:
    1 - датчики тиску
    2 - пробой в трубках
    3 - насос
    4 - повітряні клапани
    Може ще щось бути?

    Доречі, помітив таке: коли включати авто - то при чеку системи не загоряється зі всіма іншими значок аля check engine (цирк. вихл.)
    [​IMG]
    Є підозра, що в приборці викрутили діод. Перерив купу інтернету, в декого вона загоряється, а в декого ні. Чек приборки через VAG.Com не вмикає індикатори на спідометрі(
    Питання: як провірити, не розбираючи прибоpну панель ? Може є секретна комбінація клавіш?
     
    Останнє редагування: 29 січ 2014
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    продавай того грата і бери іншого за пару сотень євро
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Так і планую, але оскільки я гавно не втюхую, то спочатку хочу розібратись в чому проблема!:cool:
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Міняю на пиво! Або на лижі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    та здай на шрот
     
  15. Ivan Vorobets

    Ivan Vorobets Новачок

    Авто:
    Golf4
    Добрий вечір, допоможіть розібратися в ситуації, після капіталки мотора 1,6 BAD проїхав 700км почало стріляти в моторі чи в колекторі як замітив то тільки на холодну і тільки при русі коли даю добре в тапок декілька раз встрілить і перестає при чому машина їде нормально на гарячу немає хлопків комп показує 17439(P1031) і друга помилка це 17480 датчик NOx
     
  16. Nikitin

    Nikitin Новачок

    Авто:
    джета 6
    у мене такий самий прикол...на СТО сказали купу різних датчиків купити...
    замовив запчастини з розборки щоб оригінальні і дешевше. машина тиждень на ремонті. надіюсь, скину ті помилки і продам її...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)