Поможіть вибрати сигналізацію

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Bykasia, 21 лют 2011.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Проста арифметика:
    ємність акумулятора 60 А/год
    2.5 тижні = 17*24=408 годин
    тепер порахуємо струм споживання, який здатний посадити в ноль ваш повністю заряджений акумулятор
    60/408=0.147А
    Вловлюєте?
    Якщо у вашій машині струм споживання хоча б 0.1А, то вам і на 10 днів машину залишати не можна, бо не заведете без прикурювача!
    Перевірте скільки тягне сигналка, і взагалі тре глянути чи де що не підкорочує на масу.
    Зі. у мене 0.108А теж рахую що забагато (тре буде зїздити до Донецького ;) )
     
  2. Niko

    Niko Active Member

    Авто:
    Geely Emgrand 7, VW Passat B5 1,9 TDI - був, VW Passat B4 - був
    з арифметикою ясно - питання інше - як машину відкрити?????
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Панаехалі))))))))))
    В5 можнв із під капоту відкрити, рік який?
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    а ключі де?
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Щоб вікна не бити капоти не ламати, двері не видьоргувути... треба другий акумулятор, два грубих дроти з зажимами, домкрат, поліпропіленовий коврик на сніг, чекушку горілки, куфайку... і вроді з приспосіблень все....)))) Піднімаєш машину ... лізеш під низ знаходиш на стартері клеми +...- акуратно підключаєш новий АКБ і відмикаєш машину ... вилізаєш ...пьєш чекушку ... сідаєш і не їдеш
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    приєднююсь до питання!
    Не вже обидва ключі в машині, і ви ходите лише з брелком сигналки??? Якщо так тоді куму +стопіццот :)
     
  7. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    може в нього так як в мене всі ручки дверні без замків колись було,заараз собі поставив одну ручку водійську з замком а так то було без.впринципі тип ключом не користуєшся поки акамулятор не сів тому потреба в ньому мінімальна.хіба брелок забув в авті,але б3 можна відкрити без ключів і нівечиння авто.)))))
     
  8. Niko

    Niko Active Member

    Авто:
    Geely Emgrand 7, VW Passat B5 1,9 TDI - був, VW Passat B4 - був
    рік 2000 - і замок капота ламати не потрібно??
    хто може допомогти з такою процедурою???
    та я ж писав ключ машину не відкриває - тільки сигналка.... в тому і проблема..
     
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Пробуй через багажник, якщо в тебе універсал.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Факт, сигналка поставлена неправильно. Але від цього, думаю, краще не стало. Тому, якщо дійсно тре машину, то кричи(пиши великими буквами), ПОМОЖІТЬ! І метод кума, чи якісь інші навики одноклубників допоможуть. У мене на метод кума німа ні засобів ні знань :sad: бо як були б, то б під"їхав однозначно.
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Де в тебе стоїть машина.? І чи маєш з низу захист піддона...?
     
    Останнє редагування: 28 лют 2011
  12. Nick

    Nick Новачок

    Авто:
    VW Golf Variant
    Дякую...здвонюся і привезу...та в мене ще одна біда - шукаю кришку багажніка і задню фару для VW Golf 4 Variant. Допоможите??? Дякую
     
  13. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Так як у нас тут про сигналки тема, то маю от таку:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Старлайн С6, має велику дальність і купу цікавих функцій, рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    А можна дізнатися детальніше які саме?? якщо можна то в ПП.
     
  15. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Модель сигнализации нового поколения, разработанная в 2008 г, с двухсторонним каналом связи. Новый оригинальный брелок с обратной связью и ЖК-дисплеем имеет увеличенную на 70% дальность оповещения, в сравнении с системами серий А и В. Для управления использован оригинальный диалоговый код SLD Military™.

    Полный перечень охранных и сервисных возможностей автосигнализации StarLine Twage С6 включает более 50 функций: режим турботаймера, 2-шаговое разблокирование двигателя при выключении режима охраны, программируемый интерфейс подключения различных охранных датчиков (удара, наклона, давления, микроволнового, ультразвукового и т.д.), несколько вариантов экстренного отключения сигнализации с возможностью установки 1, 2 или 3-значного персонального кода, удобный алгоритм программирования с индикацией номера и состояния изменяемой функции на ЖК-индикаторе брелка с обратной связью, 4 дополнительных канала управления с программируемыми алгоритмами работы и многое другое.
     
  16. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    Моя вам порада , найкраща сигналка , це пітон в салоні! :D
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Або мєнтовська фуражка на торпеді)
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    "Від совісті і злодія, ще ніхто не заховався" ----- древні римляни
     
  19. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
  20. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Стоїть звичайна сигналізація (відкрив-закрив). Хочу поставити з пейджером, бо машину ставлю під будинкум, а там діти бігають, у футбол грають і т.д. Порадьте якусь в межах +/- 500 грн.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)