Порадьте авто після Гольфа 2

Тема у розділі 'Audi', створена користувачем Reflection, 3 жов 2011.

  1. Reflection

    Reflection Новачок

    Авто:
    Golf II, 1.6 карб., '89-був, зараз Ланос база 2006р
    Продав свого гольфа 2. Хочу новіше та комфортніше авто. Щоб нічого не товкло і щоб не ремонтувати все по колу(поки мав гольфа то багато чого в ньому зробив)))).
    По грошах має бути 6000-6500(хіба би шось було дуже добре то 7000).
    В день проїзджаю 50 км з них 15 містом. Стиль їзди спокійний.
    Покищо думаю машинку брати десь на рік. А далі буде видно.

    Думаю над 2-ма варіантами ланос(від 2007) і ауді 100(від 1991р).
    Ланос - ніби новий і ніби ремонтувати не прийдеться тай розхід не великий і є електро/гідро/кондюк. Поїздив на ньому і шось так ніби не то((( Ну простенька робоча машинка.

    Ауді - класна і тиха і комфортна(то зі слів і відгуків) але велика і всеодно прийдеться щось робити і мабуть за більші гроші ніж ланос і розхід більший. Але поки думаю купити на рік тобто дуже грошей вкладати не збираюсь(якщо і буду то вже довше їздитиму).

    1) Порадьте народ що б ви брали(можливо і ваші варіанти)?
    2) І якщо є власники чи знавці ауді то напишіть про її обслуговування.
    3) І що на вашу думку легше зараз продати якщо обидві машинки будуть в хорошому стані?
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Бери наступного Гольф 3. Відповідає всім твоїм параметрам, як ціновим - так і комфортним. Рік випуску свіжіший ніж ауді (про ланос взагалі нічого писати не буду), компактний.
     
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    БМВ 3, Е36))))
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    або венто!
     
  5. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    фольксваген Г3,або ауді80 В3,
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Якщо на рік то бери якомога молодшу машину бо:
    1- і ламаються менше
    2- продати буде легше через рік.
    На рахунок ауді конкретно 100тки машина гарна(представницький клас) та розхід в 12л/100км то забагато а порахуй за рік!!?
    Рік назад сам стояв перед таким вибором теж хотів або 100тку(А6) або щось тільки не ланос на крайній випадок китайця. В авторіа вбив параметри для пошуку і знайшов реноху 2006р з косметичними дефектами при ціні в 5900уе, за рік міняв лише те що по регламенту. А після покупки ренохи сів в А6(пригнану на розборку) то я зрозумів що вибір зроблено вірно.
     
    Останнє редагування: 4 жов 2011
  7. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    підтримую рено. на сьогоднішній день не дорога в обслузі, + є повні комплектації конди., електро пакети і тд. Сам стояв перед вибором заміни авта, скажу що зупинився на такому бренді як хонда цивік 1993-98років.пробував катався гарна, швидка, економна.
     
  8. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Мені вдалося поміняти гольфа на октавію а тепер на суперб, і скажу тобі так, якщо хош шоб машина не ламалася, то купуй нову, якщо хош шоб запчастини були не дорогі то бери нижчий клас ))) Вся правда, а машин які не ламаються - НЕМА! Тим більше коли купуєш авто б-у, не вір шо стан - ІДЕАЛЬНИЙ, то тільки на перший погляд так )))
     
  9. Reflection

    Reflection Новачок

    Авто:
    Golf II, 1.6 карб., '89-був, зараз Ланос база 2006р
    Дякую за відповіді))) Мабуть все ж таки буду намагатись знайти щось поновіше... Як будуть знайомі щось таке продавати до пишіть))))))
     
  10. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Не згоден!!! Як правило виробники не заморочуються розробкою окремої підвіски для бюджетних чи авто бізнес класу. Саме дороге в новіших авто це двигуни точніше їх системи, і роблять так щоб ти не мав змоги залізти туди сам(використовують спец ключі, спец інструмент), але це і плюс бо все міняється по регламенту і ніхто на буде ставити б/у запчастин тому надійнвсть на висоті. Причому як правило інтервал ТО в авто вищого класу більший, за приклад у мегана 15тис а у сімби 10тис, хоча на авто стоять абсолютно ідентичні двигуни.
     
    Останнє редагування: 5 жов 2011
  11. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ага, так-так, порівняєм Сеперб і октавію, або пасат і гольф?
    Особисто я б не брав бюджетну машину, але нову ) Чарабайки...
    От доприкладу подобався мені кашкай ніссан... І може б взяв, але там двигун 1.6...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)