Порадьте де придбати КАСКО

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Андрій, 30 бер 2008.

  1. Андрій

    Андрій Початківець

    Авто:
    VW Passat 2.0 FSI 2007
    Де придбати КАСКО
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Порадьте

    Якшо маєш клубну карту, то в СК "Універсальна" маємо доволі суттєву знижку. Якщо не маєш, то почитай це http://www.volkswagen.lviv.ua/content/view/29/1/
     
  3. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Можна в мене :) БРОКБІЗНЕС пропонує зараз дуже хороші умови по програмі ОПТИМА.
     
  4. GolfSoft

    GolfSoft Початківець

    Авто:
    KIA Sportage New
    от цікаво, я походив по різних страхових компаніях, і переглянув багато договорів, у всіх практично є вигода в їхню сторону, тобто заробляння грошей на рівному місці і то ще немалих
     
  5. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А в нашій державі хіба є антимонопольний комітет? Ой, є. А цікаво, коли він востаннє займався своєю роботою? Страхування, бензин, послуги банків, продаж машин... список можна продовжувати і продовжувати...
     
  6. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    GolfSoft, страхові компанії - це не благодійні організації. Як і будь яке інше підприємство працює з метою отримання прибутку.
    Укладаючи договір КАСКО особисто клієнта ж компанія не знає,а тому якщо б не було жодних обмежень (винятків) у виплатах - тоді б каско коштувало в рази дорожче. Такі моменти як пяний за кермом, грубі порушення ПДР тощо є в кожній СК. Одне діло коли йде мова про "підводні камені" - бували в договорах (не буду називати назави) відмови у виплатах у разі випадках,що спричинені паркуванням заднім ходом, виплата без довідки ДАІ якщо лише 1 пошкоджений елемент тощо. Тут вже від фантазії і скупості СК залежить :)
    Тому не варто говорити, що всі страхові такі погані і шукають у всьому вигоду.
     
    Останнє редагування: 25 жов 2012
  7. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Було би дуже цікаво, хоча б натяком :) А що саме там за камені?
     
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Гарантія, Добробут, Лафорт, Інтертрансполіс та багато інших шарашок,які окрім підозріло низьких демпінгових цін нічого більше запропонувати не можуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    згоден,але не добробут,платять непогано а шарашок так,згоден багато
     
  10. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Провідна, AXA
    +380503701502
    +380984869513
    +380931253844
    Володимир Степанович. Можете подзвонити поспілкуватись!
    Вибачайте може за рекламу.
     
  11. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Добробут, до речі, вже майже банкрут. З 2 офісів, що залишилися у Львові, ледве працює 1 і то я на 99% впевнений, що "допрацює" він до 31.12.12, а потім як і подібна на нього шарашка-однеденка Інвестсервіс просто закриється до кінця року і фізично зникне, а люди залишаться з нічим.
    Чого досить почитати відгуків людей за 11-12 місяці..офіси закриваються в усіх регіонах
    http://dobrobut.strahnadzor.ua/otzyvy/

    От до чого призводить безпідставні знижки до 50% і безмежна віра людей у халяву :D
    Чудес у фінасовій сфері не буває, як і в будь чому іншому. Тому дуже прошу форумчан обирати по принципу де надійніше, а не де дешевше на 20-30грн.
     
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    давайте ми тут несперичатимемося, бо Брокбізнес теж позакривав філії у Львів обл,а якщо реально то я бачу постійну тенденцію змін у страхових і завжди можу дати порівняльну характеристику змін 12компаній,оскільки я Брокер, то і можу показати всі підводні камені кожного полісу , чого нероблять Страховики що працюють на конкретну компанію,а такі пункти є у всіх
     
    Останнє редагування: 14 гру 2012
  13. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    MrWolf777 , якщо так захищаєш шарашку Добробут, то прошу допомогти з виплатою моєму знайомому. Номер справи і ПІБ можу скинути в ПП.
    Брокбізнес має розгалужену мережу філій,які приносять прибуток, а не просто для галочки мати офіси в кожному селі і як Оранта розказувати які ми круті :D при цьому мати мега проблеми з виплатами.
    Коли буде слушний час і люди-фахівці на місцях, офіси ББ в регіонах Львова будуть відновлюватися знову, а наразі ситуація не сприятлива, як і для будь якої іншої компанії, бо конкуренція дуже висока.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2012
  14. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    не в образу,нікого не захищаю,оскільки поліси добробуту перестав реалізовувати ще рік тому, але навіщо когось обси..ти,тема про допомогу у підборі каско,по-друге Брокбізнес не така вже і розвинута компанія,так згоден +-стабільна,але від вас чогось цілими філіями зараз працівники тікають, а те що певні люди зі Львова розумно переманили в ряди Брокбізнес філії збанкрутілих компаній Галактика та Страхові традиції по всій Україні,не означає що ви модно розвинулись,вони ж тепер тікають в УСГ,Княжу,В Першу Страхову....тому пропоную закрити непотрібну дискусію,а щоб дійсно допомогти співклубникам пропоную в окремій темі описати страхові продукти страхових компаній де явно виділимо мінуси кожної з них,+зробимо рейтинг не лише на теренах України ,але і Львівщини зокрема.А стосовно невиплати,можу допомогти, а що ще краще помучити МТСБУ в звязку з затримкою у виплаті,ти ж сам знаєш як це слід робити
     
  15. шейк

    шейк Active Member

    Авто:
    гольф 3
    весною цього року попав в дтп.
    чувака який в мене вїхав (а точніше - зачепив) занесло і викинуло на зустрічну.
    він був застрахований в пзу (цивілка).
    коли прийшов до них то обіцяли виплатити гроші до 45 днів.
    збитки експерт оцінив нормально.
    суму нараховали обєктивну.
    виплатили вчасно, якщо я б взяв довідку з сервісу який ремонтував моє авто, то мені б вернули ще 2000-2500 грн п.д.в
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    MrWolf777, по перше в кожній компанії є потік кадрів, і чим більша компанія тим це більш відчутно. Що тут дивного? Хтось біжить за мега комісією, хтось тримається стабільної компанії, і йому головне виплати. Тут як і клієнт, так і працівник обирає вже від своєї свідомості.
    А по друге, що я тут такого сказав? Чи мені написати, що Добробут така зашибісь компанія, страхуйтеся в неї, халява себе виправдовує, купуйте каско в Добробуті)))) Але в разі ДТП навіть на call центр не додзвонитесь))) та й не варто дивитись на те, що офісів скоро не буде)) подумаєш,головне,що каско в них за 3:wacko:))
    Що за брєд? Нафіга на чорне говорити біле? Є море підстав називати Добробут шарашкою, яка скоро зникне.
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    рано чи пізно всі компанії стають шарашками
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    І завжди додаємо: "в Україні".
    Золоті слова! На Заході фірми стараються напрацьовувати собі авторитет з роками, і завжди одна наперед другої пишаються: ми на ринку вже стіки-то років, а ми на два роки більше... А якщо вони тримаються на ринку, то це означає, що клієнти їм довіряють. А довіряють тому, що фірма пропонує добрі умови і послуги.
    У нас все зовсім по-іншому. Причому, НЕ ЗАВЖДИ повна вина лежить на поганій роботі компанії. Часом її змушують циганити, бо інакше не проживе.

    АЛЕ! До чого я це все? Погоджуюся повністю з MrWolf777, що кожна компанія в Україні раніше чи пізніше скурв...ться, тому не варто відстоювати навіть ту, в якій ти нині працюєш (на жаль!). А поки ви тут мірялися (сорки!) своїми компаніями, ваш потенційний клієнт уже давно знайшов собі третю страхову контору, якій і заніс грошики за Каско. То чи воно варте було того всього? Тіко плечі мокрі і писок запацьканий... (сорки!)
    :give_rose: :give_rose: - то для одного і для другого!
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Взагалі смішно....)))) тема стара подивіться дати.
    Каско у нас взагалі не портрібне, якщо машина не з салону і не за кредит. Сума виплачена за два три - роки каско перекриє 90% всіх аварійних ремонтів. Решта 10% це коли уже нічого нікому не треба. Так що краще відложити суму за каско на депозит, або в панчоху і потім не треба ні судитись ні чекати і стати самому собі страховою компанією...))))))))
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Я в Брокбізнесі вже з 2009 року працюю і мені шороку розказують байки, що все то до пори до часу)) Але одні тільки те й що говорять і критикують, а другі вже давно стали постійними клієнтами і не переживають в разі будь якого страх. випадку, бо в реалі вже мали випадки і жодних проблем з виплатами (і це я не говорю про щось дрібне, бо було вже й викрадення авто).
    Звісно, що кожна фірма має свій життєвий цикл: початок, розвиток (свій пік) і кінець, але коли цей період протягом десятилітьчи століть, то значить, що компанією керують розумні люди + присутні хороші працівники, а "цигани-знижкарі" з компаній-одноденок були, є і будуть завжди. Тому й в нас в Україні я вважаю,що нічого нереального не буває, було би бажання і трохи краща свідомість людей.
    А з менталітетом що ось в США все круто, а в нас *опа, то так можна завжди говорити і нічого не змінювати.
    P.S. каско завжди себе окуповує і чим автомобіль дешевший, тим це більш помітніше.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)