Порадьте СТО або майстра

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем Bohdan Lysyk, 2 вер 2017.

  1. Bohdan Lysyk

    Bohdan Lysyk Новачок

    Авто:
    Polo Sedan 2014
    Друзі, потрапив в дуже неприємне ДТП. Була волога дорога після дощу і на повороті біля села Тухолька занесло і викинуло в бетону стіну. Фото авто прикріплюю до посту. Вперше стикаюся з такою проблемою і не знаю яке рішення прийняти, чи віддавати авто в сервіс чи до майстра. Хотілось би, щоб зробили одразу все комплексно і мені не треба було б шукати деталі "де дешевше".

    Також наслухався, що на сервісі завжди "дорого" і "обдируть до нитки". Цікаво почути пораду чи є сенс звертатися до майстра, який відповідально і дешевше зробить чи всетаки в сервіс. І дуже прошу порадити не супер дорогий сервіс або майстра. Дякую наперед!

    Авто: Polo sedan 2014 р. 20108007_1612228655455987_2050744701_o.jpg 19911620_1612228392122680_2146440247_o.jpg 20048856_1612228475456005_1529006528_o.jpg 20049221_1612228618789324_739965333_o.jpg 20132799_1612228355456017_1679026603_o.jpg 20049438_1612228522122667_1162003861_o.jpg
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Тут ремонта на 1000-2000$.
     
  3. Bohdan Lysyk

    Bohdan Lysyk Новачок

    Авто:
    Polo Sedan 2014
    Я це розумію, питання просто в кого робити.
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Важко сказати. Поцікався по сервісах, поцікався по майстрах... Нема чітко правильного рішення як на мене, шо там шо там можуть зробити і добре і погано. Єдине шо на сервісі ти можеш у разі чого спробувати "покачати" права, або відгуки написати, що можуть впливати на роботу СТО, а таким гаражним майстрам переважно в носі.

    З"їзди на БОШ-сервіс на Підстригача. Реально бачив декілька машин звідти після ремонту і кузов вони роблять не погано дуже, але по цінах як коли чомусь.
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    про сервіси забудь... нарахують мінімум на 100 000 грн на любому. Недавно приїжджав хлопака на Джетті - побита половина як у тебе - нарахували на 90 тис. Тобі треба весь передок. На сервісах все ставлять нове. А тобі тре на шроті купити весь перед. На сервісах з шротами не бавляться... Вірніше купляють на шротах а рахують як нове, після покраски визначити не дуже просто. Якщо машина 14 року то і на шротах не дуже є.... хіба модельний рік десь з 05 -08 років. Через аербеки тре міняти панель... Не знаю чи в 2000 дол вкладешся... хіба донора притягнути
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Кілька років тому, в знайомим вмазали так добренько Шкоду Октавію А5 і відновили на СТО, після чого успішно продали.
    Так от, якщо питання не в ціні, а в якості, то порекомендую СТО біля аеропорта, там де гаражі.
    Не знаю чи вони ше там існують, але коротко опишу ще один випадок, коли вони ідеально зробили автівку..... отже, кількамісячна ВАЗ-2110 після салону, злетіла з дороги, положили на бік, кароч потовкли нормально. На тому СТО зробили норм, так шо не було до чого доіпатись, і якщо нульцева 10-ка коштувала тоді 8 тис. у.о., то після відновлення була продана за 7,6 тис. і то вже ціна після торгу була.
    Знаю, що вони працювали зі страховими випадками.
    Якщо цікавить, то дай знати і я сюди закину їх локацію, але я не впевнений чи вони ще існують, чи переїхали.
     
  7. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    оптику, бампер, крила, капот я б взяв в колір на шроті (можливо і в польщі), (зекономиш на мальовці). А витягнути ланжерони треба на хорошому сервісі!!!
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    З такою проблемою дуже раджу звернутись до Степана на Личаківській - комплексний автосервіс, де якісно зроблять і бляхарку і пошкодженні дотичні системи. Автосервіс знаходиться на горі вул. Личаківської, номер 245 - не знаю на скільки наперід потрібно записатись, але ціна буде помірною і якість дуже хорошою.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    2кілобакси за розбиту морду і криві лонжерони... серйозно? як на мене, ремонт до 5к може стати, якщо все робити з головою, а не ставити на скотч і синю єзоленту щоб лиш би купи трималось і до автобазару доїхало
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не факт що до лонжеронів дійшло, хіба кріплення бампера і радіаторів зрізало (принаймні по фото видно що можливо лише лівий трішки повело вліво, і то навряд). Крило праве ціле. Тобто там лише капот, ліве крило, решітка, бампер, радіатори з кріпленням(морда) і фари. Складніше з подушками і торпедою...
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Людина попросила порадити майстрів, а демагоги починають розводити басні і роздумувати, що там саме в тій машинці ся поломило :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Допомагаємо чим можемо;) Мало яких майстрів порадять, а мо таких що за 10К скажуть робити, і коврики теж передні поміняти бо подушки стрельнули (утрірую). Тому майстри різні бувають, а прицінитися тре що б правильних майстрів знайти.
    Тому з того що я сказав (з розборки):
    1. Капот - 100 уо
    2. крило - 70 уо
    3. бампер з кріпленнями - 100уо
    4. морда - 70уо
    5. фари - 150уо
    6. радіатор - 75 уо
    7. радіатор кондюка - 50 уо
    8. мо який бачок тріснути і всякі там пластаски - 100уо
    9 фарбування - 400уо
    10 подушки - 400уо
    11 робота 200 уо
    ітого в районі 1800уо
    ІМХО
     
    Останнє редагування: 4 вер 2017
    • Подобається Подобається x 2
  13. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Якщо мені потрібно було б виконати такого плану роботи, то:
    - кузов і все що з ним пов’язано - Kra100 (с.Красів, 20 км по Стрийській трасі) Ремонт автомобілів після дтп - Форум Львівського Тюнінг Клубу. Мають добрі відгуки, ціни помірні і адекватні хлопці.
    - двигун і навісне - СТО Комфорт (в Городку), тут на форумі пошукай.
    - Деталі з шроту (б/в оригінал) - Форум Львівського Тюнінг Клубу - Головна є форумчанин з ніком САХАР, з ним би поговорив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    бош сервіс на підстригача, однозначно! По кузову і таких ремонтах - найоптимальніший вибір в плані якість, ціна, відношення!
    Якщо цікавить, можу дати контакти директора, з ним можна все в фб обговорити..
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ага, а мені ваші не сервісні пацани з солонки за мою биту А6 гнули не менше 1800-2000$ за роботу. На тому ж Бош-сервысы на Підстригача роботи оцінили в 1500. Ще один кузовщик з Малехова мені назвав ціну 1200. Знов ж таки дешевше, але кузов витягується танковою лебідкою якоюсь і все малюється в якомусь гаражі з пилюкою...
    Плюс права не покачаєш якшо шось не так.
    Скупий платить двічі.
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    А може простіше продати, так як є. Типу, як @Shaggy зробив, і не паритись. Бо вкладати двушку кусків, а потім при продажі вєрняк, що вичислять що була бита і прийдеться скидувати ціну.
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Важко сказати. Просто мені треба було вкласти двушку, а це фактично пів вартості машини реально))) тут же ж тазік трохи дорожчий буде. А ціну за розбиту будуть скидати.
    Але факт є фактом я свою розбиту за два дні продав. І навіть дорожче ніж розраховував. кузовщики забирають ремонтують і продають самі.
     
    • Тупо Тупо x 2
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти реально машину не робив а тільки розпитував... На деяких сервісах спеціально на старті занижують ціну, а потім на половині роботи починають корегувати ціну і то так що чуть не в два рази збільшують, або коли приїдеш конкретно і почнуть дефектовку робити то буде далеко не та ціна що по телефону. І не дуже покачаєш права, бо поставлять проти тебе грамотного юриста, який тебе дурнем зробить... Кузовні роботи страшно подорожчали через страховку... страхові компанії платять сильно завищені ціни бо потім з того дістають відкати.У нас в Солонці майже всі кузовщики сидять на страхових компаніях і їм навіть не цікаво брати не страхову машину
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)