порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. ku_psw

    ku_psw Новачок

    Авто:
    Passat B8 універсал
    Всім доброго дня! У мене трапилась наступна проблема: VW B6 універсал, вийшов з ладу замок дверки багажника. Чи може хтось порадити майстра, який може це зремонтувати? Дякую
     
  2. ku_psw

    ku_psw Новачок

    Авто:
    Passat B8 універсал
    Перепрошую помилився. Модель Passat B8 універсал. Дякую всім, хто зможе щось порадити.
     
  3. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    А, яка деталь в машині найдорожча в заміні?
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    водій :rock::pardon::cools:

    без обід, але твої дописи схожі на дописи бота або ж першокласника, який тільки навчився писати..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Першокласник, який вчиться правильно задавати питання та ціквиться авто-тематикою. Що в цьому поганого?
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    в цьому нічого немає поганого. я абсолютно не проти спілкуватись з різними людьми.
    проаналізуй свої запитання і дописи на форумі (особливо хронологію питань та їх суть) і дай відповідь сам собі - одразу зрозумієш абсурдність запитань.

    @DenL, пиши, розвивайся, цікався автотематикою і використовуй форум, єдине подумай кілька раз перед тим як писати щось :)
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  7. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Так, ви праві, дякую, що дали хороше зауваження.
     
  8. Yevhen

    Yevhen Новачок

    Авто:
    Volkswagen Jetta Mk5 2008
    1.6 BSE
    Всім доброго дня!
    Автомобіль VW Jetta Mk5 став гірше гальмувати, педаль час від часу стає твердою. Порадьте майстра або СТО, де можуть допомогти вирішити цю проблему.
    Дякую.

    P.S.: Взагалі шукаю майстра або СТО, де буду обслуговувати авто. Буду вдячний за поради.
     
  9. Yurash

    Yurash Новачок

    Авто:
    Passat CC 2010 USA 2.0 TSI DSG6
    Всім привіт. Порадьте хороше СТО або діагноста по моторах TSI gen2 в межах Львова.
    Проблема в періодичних пропусках запалювання по всіх циліндрах, в основному по 4-тому циліндру, двигун починає троїти, з вихлопної труби йде густий білий дим з сильним запахом бендзину, мигає чек після чого загоряється EPC. Проблема появляється абсолютно рандомно і не зажежить від стилю їзди чи температури.
    Машина Passat CC 2010 2.0 TSI
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Кажуть як "сапун" почистити то помагає ;)
     
  11. Yurash

    Yurash Новачок

    Авто:
    Passat CC 2010 USA 2.0 TSI DSG6
    Дякую за ідею на вихідних буду в гаражі попробую почистити, але я підозрюю що проблема в форсунках, форсунки дорогі просто так міняти на нові не хочеться тому шукаю хорошого діагноста щоб підтвердив або відхилив мої підозри.
     
  12. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    А, що таке сапун?
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    LMGTFY
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо пропуски по всіх циліндрах...то не у форсунках справа і не у свічках....там або фазорегулятор або клапани...як веде себе на ХХ
     
  15. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Намьок поняв. Зате дізнався, що таке сапун.
     
  16. Yurash

    Yurash Новачок

    Авто:
    Passat CC 2010 USA 2.0 TSI DSG6
    Одиночні пропуски бувають по всіх циліндрах, а 4-тий циліндр взагалі періодично перестає працювати, катушки міняв місцями і всеодно не працює 4-тий, один раз таке було з 3-тім циліндром. Деколи в "пропці" машина може заглохнути і щоб завети треба 10-15 секунд крутити стартером щоб завести. На холостих буває таке якщо рушати без газу, просто відпустити тормоз і машина котиться на холостих після чого легенько натиснути на газ машино дьоргається поки не набере більше 1000 обертів. Всі вище описані проблеми зявляються періодично, переважно машина їде нормально.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Більше подібне на погнуті клапани..... Ця система вприску має дуже точне дозування на ХХ і якщо різниця в компресії між цилінлрами більша 2 одиниць то іде збій і циліндр заливає бензином...свічка не робить і двигуном трясе...... даєш газу свічка пропалюється і циліндр працює, і двигуном не трясе..... Провіряй компресію
     
  18. Олег В3

    Олег В3 Новачок

    Авто:
    VW Passat B3 1992 2,0 бензин
    Доброго дня! Допоможуть!!! Маю палата б3 2.0е. Потрібен майстер по двигуну, гбо2, інжектору. Буду дуже вдячний!!! Вже обїздив море майстрів по гбо, цього двигуна ніхто не розуміє.
     
  19. Yurash

    Yurash Новачок

    Авто:
    Passat CC 2010 USA 2.0 TSI DSG6
    Я думаю якщо проблема була в клапанах то, вона би була пстійною (чи клапана можуть деколи підклинювати ?). P.S. На вихідних махнув місцями форсунки і сьогодні відмовив 2-гий циліндр, машина заглохла на світлофорі після чого ледве завів, після того як завів з вихлопної пішов білий густий пар із запахом бендзину, по помилках: P0087 - низький тиск в паливній рампі(постійно), P0302 - пропуски по другому циліндру(постійно), P130A - деактивація циліндру(постійно). Моє припущення що форсунка підклинює в відкритому або закритому стані.
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ФСішні форсунки клинять дуже рідко ...у них немає в середині плунжера як в дизельних там є клапан...вони можуть забитись або навпаки ляти...Ти форсунку добре поставив.... гумки поміняв ... то все одноразове....низький тиск означає що десь травить і відповідно форсунка не працює бо вона працює тільки під певним тиском...тобто помилка P0087 тягне за собою всі інші
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)