порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Який пробіг? Як сто називається на Личаківська 247?
     
  2. RomanG7

    RomanG7 Новачок

    Авто:
    Be Golf 7
    Пробіг 80к. Хз, як називається, але то там де Запорожець на даху причіплений.
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А з чого взяв що це ремонт двигуна...можливо датчик тиску масла залип....або дріт від нього переламався...Спочатку тре механічним методом перепровірити тиск
     
  4. Herson

    Herson Новачок

    Авто:
    renault
    Возможно вам нужно действительно форсунки чистить.
     
  5. Taras650

    Taras650 Новачок

    Авто:
    Golf 6
    Порадьте хороше СТО для діагностики golf6, і для вирішення проблеми з клапанною кришкою, викидає з під кришки масло по цілому моторові.
     
  6. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    До ОлегаМ в Городок. Думаю допоможе.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Підозрюю що це дізель і там форсунки торчать з клапанної кришки... уплотнення форсунок гумовими вставками потріскало і гонить масло. ці гумові вставки міняються разом з кришкою... От і вся діагностика і СТО.. Тільки кришка не дешева
     
  8. Nazariy_B

    Nazariy_B Новачок

    Авто:
    Passat B6
    ПРИВІТ .я тут вперше і хочу попросити вашої допомоги. Де можна замінити масло в коробці GSG6 так щоб якісно і без підводних каменів і де взяти те саме нормальне масло ?
     
  9. Роман Ференс

    Роман Ференс Новачок

    Авто:
    VW Passat B7 1.4 TSI (CDGA) CNG-бензин седан
    Привіт!
    Їжджу на Passat B7 1.4 TSI газ-бензин. На газу катаюсь нормально, а на бензині при різкому натисканні на педаль газу машина "тупить", блимає чек, появляється ЕРС на приборці. Глянули ендоскопом на форсунки - біда. Чи можете порадити сервіс де можна перевірити форсунки на стенді (він має видавати тиск 90-100 бар) так як форсунки відмив, але хочеться ще раз перевірити перед встановленням.
    Наперед дякую!
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Цікаво як ендоскопом можна провірити форсунки... форсунка відкривається на 2-3 мілісекунди і як то можна побачити ......те що вони там чорні то не біда...вони всі такі бо стоять в циліндрі. Якщо форсунки промились на стенді то той що промивав має сказати добрі форсунки чи ні...хіба що мив форсунки зверху щіткою з милом в тазіку.)))) а самі форсунки провіряються на робочому двигуні програмою діагностики
     
  11. Роман Ференс

    Роман Ференс Новачок

    Авто:
    VW Passat B7 1.4 TSI (CDGA) CNG-бензин седан
    Чисто візуально видно що отвори звідки відбувається вприскування закоксовані білим нальотом (це від газу так як машина весь час їздила на метані) + пропуски в циліндрі де найбільше забруднена форсунка. Катушки і свічки міняли місцями проблема з тим самим циліндром по пропусках. Компресія в нормі.

    Щодо перевірки форсунок то я тому і пишу бо шукаю стенд, який може видати 90-100 бар.
    Помити їх проблем немає, а от такий стенд не всюди є.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Забруднені форсунки це наслідок пропусків запалювання а не навпаки. Форсунка має три отвори прорізані лазером і поверхнева закоксовка форсунки не впливає на роботу самої форсунки бо тиск в 100 бар пробиває любу закоксовку. Першопричина пропуски запалювання- є три основні фактори - свічки/катушки, форсунки, клапана. Раз міняли свічки/ катушки значить відпадає. поміняйте місцями форсунки...якщо пропуски перейдуть в інший циліндр - значить форсунка погана(підклинює), якщо пропуски не перейдуть за форсункою то значить прогоріли чи погнуло впускний клапан в цьому циліндрі. При їзді на газі клапана/сідла прогорають. взагалі хвороба тих 1.4/1.6 погнуті клапана при пробігу в районі 300 тис навіть без газу. конструктивна недоробка виробника
     
  13. valjdek

    valjdek Новачок

    Авто:
    Skoda a5 4*4
    Тема для мене нова як і я тут. Шкода октавія 2006 4*4 fsi2.0 . Потрібне СТО де оперативно з знанням справи поміняють грм,з цепью,заодно глянуть що з мотром, масла в фільтра мотор, редуктора. Є потряхування на холостому, поміняв мембраму -краще але не ідеально
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    На ФСІ перед заміною при потряхуванню треба робити діагностику. Може бути від поганої свічки/катушки до пропалених клапанів чи здихаючого фазорегулятора
     
  15. valjdek

    valjdek Новачок

    Авто:
    Skoda a5 4*4
    Погоджуюсь, та я на спеціаліст, тому пропоную зайнятись спецом, просто прошу поради у кого можна це зробити
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Можу це зробити
     
  17. valjdek

    valjdek Новачок

    Авто:
    Skoda a5 4*4
    Як тут писати в приватні? Дайте номер телефону
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    097 544 68 49 Юрій
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)