порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А чому вирішив що до головки???
     
  2. Maryan

    Maryan Новачок

    Авто:
    golf 4



    один майстер казав ....шо є стук в моторі ..каже якась виробітка...похоже на роспредвал....і каазав до гідрокомпенсаторів дивитись....а там буде видно...через то я так написав..
     
  3. Maryan

    Maryan Новачок

    Авто:
    golf 4
    сам зроблю таке?
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Розєднюєш фішку, пшикаєш спреєм для очистки контактів.

    В мене спочатку дьоргалась машина при русі а потім начала тупо глохнути час від часу. Помилок ніяких при тому вагком не показував. Діагности розводили руками. Я взяв і почистив фішку форсунок і катушки і все зразу пропало. Таяк ти катушку міняв і не допомогло то попробуй почисть фішку з форсунок.
     
  5. Maryan

    Maryan Новачок

    Авто:
    golf 4
    дякую....завтра попробую
     
  6. Maryan

    Maryan Новачок

    Авто:
    golf 4
    і в мене на компютері всьо чьотко.. а при русі їдеш...і ше така штука є зранку заводжу і таке враження шо вона на 3 циліндрах робить ...потім тіпа пробива.... і так по колу...кароче повний букет..через то думаю до майстра шоб сам переїхався попробував і поняв шо то таке
     
  7. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В мене таке теж буває час від часу і то коли тумпература на дворі від 0 до +10. В мороз і коли тепліше все нормально. Потроїть з 5 секунд при запуску на холодно і нормалізовується. На гарячо все нормально. Ніяких помилок теж немає, я забив на то.
     
  8. Maryan

    Maryan Новачок

    Авто:
    golf 4

    просто переживаю шоб не було нічого серйозного....думаю краще зробити.....і ше газ стоїть то боюсь ше через то трохи..
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти вже котрий рік їздиш на хреновому термостаті... Але як забив то забив)))))
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Як є стук то тре слухати... Стук не є добре
     
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Хароший стук всегда вилезет наружу
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та нормальний термостат. Ніяких проблем з ним нема.
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Добре що він у тебе не закривається.... Як би заклинив у закритому виді то вже б давно голову покрутило.))))
     
  14. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    З чого ви взяли що він не закривається? Машина швидко зранку набирає робочу температуру таяк має бути а не таяк при відкритому великому колу.
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Вся ваша проблема в тому що ви той термостат діагностуєте як механічний а він є електронний і крім температури ОР він ще може відкриватись по каманді ЄБУ. Куріть інтернеп і біліше такого нікому не радьте. І вот чого в мене на ХХ не прогрівалось з чого і ви приговорили мій термостат і не тільки мій тут ще колись пригадую що ви мужику на Б5 також приговорили.

    Screenshot_20170816-212915.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я б тобі радив меньше курити інтернетівські бздури... ))))). В твому двигуні робоча температура 105-107 град. Тому і стоїть електронний термостат. В тебе якщо не помиляюсь ОР не прогрівалась більше 78-80 град. Якщо ти говориш про температуру на приборці то вона там завжди 90 показує і коли 78 град і коли 105.
     
  17. Pavlo_B5

    Pavlo_B5 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI AJM 5 МКПП 2000р.
    Народ вітаю. Щоб не плодити тем напишу тут. В наявності VW Passat B5 в універсалі 2000р., 310тис пробігу, 1,9 ТD без
    насос-форсунок. Потрібно хорошого майстра/СТО для проведення повної перевірки авто, заміни масла/фільтрів та якщо щось випливе ще. Прохання допомогти, з дизелями справ не мав )))
     
  18. Михайло 8082

    Михайло 8082 Новачок

    Авто:
    Golf 4
    Добрий день)
    Таке питання, передня права Подушка тримається на 2 болтах 2 обірвало що робити )
    Міняю на нову подушки і ставлю на тих 2 болти чи як? Порадьте щось будь ласка)
    Гольф 4
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Висверлювати
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    кумові лиш би термостат мінєти))
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)