порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Коли входиш в базові... в 4 групі.... як себе веде насос???
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо поритися по тирнетах (там де показують фільтр в розрізі), то виглядає, що ці фільтри гірші ніж... хотілося скзати жигульовські, але там дизелів німа ;) У них нема відстійника води(конденсату) і зливу тої води, і це все вкупі з гівном яке зовсім не фільтрується йде в отой твій шиберник... + клапан "обратки" який має бути клапаном (принаймні у мене так, бо міняний) ніяк не тримає і не є клапаном взагалі, через що машини заповітрюється якщо довше постоїть, або коли постоїть носом догори.
     
  3. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Та чесно кажучи навіть і не знаю, чорні плями на асфальті бачу а шо то не можу сказати... Тому і хочу якийсь сервіс, що б спеціалісти ідентифікували проблему...
     
  4. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    Доброго дня!
    Придбав Audi A4 B8 TDI 2.0, пробіг 176 тис, але ремінь ГРМ ще не міняний. Тому хочу якнайшвидше поміняти його, щоб не було проблем потім. Підкажіть куди звернутися хто знає нюанси цих машин, бо щось по відгуках тяжко знайти СТО, а там ще й треба знімати морду. Неодноразово читав раніше, що часто потім її назад нормально поставити не можуть, кріплення обламують і т.д.
    Наперед дякую!
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    який рік?
     
  6. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    2012
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Кріплення не обламують.... вони самі обламуються, бо вони мають бути пружні і самі відщолкуватися, а так не завжди є... особливо на нових мордах. Їх там є по 5 з кожного боку і якщо два вже обломані і обламається ще одне то бампер вже рівно не поставиш. А практично за кожний зйом як мінімум одне тріскає... хочеш чи не хочеш... Це загальна проблема ауді. Крім того зимою по кучугурах снігу і по бардюрах там все рветься і ламається і невідомо що там у тебе робиться.... Людям це тяжко пояснити.... тому багато хто просто не хоче братись за таку роботу... бо потім купа мінігіту чіпляти то все до купи з допомогою самонарізів і іншої херні
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вперше чую що в ауді є загальна проблема з кріпленнями морди.

    Поможму все навпаки. в мене вся морда на болтах, вже 2 рази знімав і нічого не зламав.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ghj
    Проблеми з кріпленням немає... є проблема з самими защолками і кріпленням самих спецболтів, які прикручуєш. Ті болти сидять в пласмасі бампера і наїзд на бардюр чи іншу хрень дуже легко вириває ці болти з мясом і тоді просто немає що і до чого прикручувати. Так само з защолками... пласмаса від холоду і жари твердіє і втрачає еластичність... тому бажано рухати їх як найменше
     
  10. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    @diesel757 можна посилання на гугл мап: Наперед дякую!
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    2008-2011
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    в мене морду дуууже важко правильно начепити.. є 2 регулючі
    кріплення, але навіть щ ними виставити якось мега складно
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    В мене А4Б7, робив всю машину у Львові. Досвід є...
    Злісно НЕ рекомендую Ауді Захід на вул. Бузкова. Більше поломають ніж зроблять, надурять поповному в ти ще дураком залишишся.
    Якщо хочеш щоб нормально зробили - єдиний вихід - Ауді на Липинського, там хоч теж накосячити можуть, але ремінь поміняють без проблем, а на машини старше 5 років в них постійна акція - година роботи щось 250 грн, відповідно заміна ремня грм вийде коло 1000-1300 грн.. (можна їм мейл з віном прислати, вони відпишуть по вартості, або по вайберу). Головний їх плюс - можна свої матеріали давати. Набір ремня Грм можеш в Разора на форумі по свому віну замовити і забрати в його магазині на Личаківській... Решта сервісів у Львові - будеш мати тільки менінгіт! Повір на слово)))
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну і звісно ж фото машини і салону в студію :)
     
  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    По морді - сфоткай собі в хорошій якості весь перед, щоб потім як криво поставлять бампер / з зазорами можна було мордякою в фото втиснути))
     
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  17. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    І про це офіційно можна домовитися?
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    IMG_20180529_195901_820.jpg
    жовта дорога, то центральна (вул.Галицька). Якщо їхати зі Львова до моста, то біля церкви повертати ліворуч на вул.Сахарова. Далі показав червоною лінією.
    Буш їхати, то не лякайся, якщо по праву сторону будуть новобудову будувати і в тому місці закінчується асфальт, далі грунтовка чи польова. Кароч, проїжджаєш ті новобуди, далі прямо і дорога йде ліворуч під горку, якийсь десяток метрів проїдеш (фактично там поля) і ліворуч буде брама зеленого кольору, яка автоматом відчиняється, там тре посигналити.
    Якось так.
    Думаю найдеш.
    А, і якшо будеш, відпишись.... цікаво знати чи дійсно вони такі хвалені і що там по цінах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    не треба нічого домовлятись. просто записуєшся на дату і кажеш, що з/ч свої
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Дякую!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)