порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Карти Google
    Контактна особа - Богдан 097 296 4515
    Перестали займатися Ауді. Тільки, Фольци і Шкоди.
    Про них чув ще декілька позитивних відгуків з різних джерел.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Сьогодні телефонував, то сказали, що Б5+ вже не діагностують. ((((
    п/с/ тре шось новіше вже шукати )))
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я цього щось не розумію... Весь ВАГ +/- майже одинаковий...двигуни датчики ходовка перекидують з моделі на модель що шкода шо сеат що ауді ... параметри теж майже одинакові ... є трохи специфіки на марку але то дрібне пиво... Скоріше всього був спеціаліст і нема... Нема спеціаліста нема діагностики
     
  4. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    Дуже дивно, але мені повідомлення про нові відповіді в темі прийшло тільки недавно. Тому не заходив і не знав що мені відповіли(
    Дякую за пораду. Бо у Львові схоже таки більше нема адекватних сервісів по ауді. Хоча був я раз і на Липинського з одною проблемою, то причину так і не знайшли...
     
  5. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    так
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    вони роблять тільки механічні роботи, тобто те, що приїдеш і сам їм скажеш.. в плані логічного мислення і діагностики вони повний нуль :sad:
     
  7. PabloB7

    PabloB7 Новачок

    Авто:
    Passat B7 USA
    Друзі, порадьте майстра/СТО з адекватними цінами. Проблема наступна, дверка погано закривається, закусувати почала, підїзджав на СТО біля себе, сказали за 1000 грн зроблять, підїзджав "на гаражі" там за 250 грн зроблять))) хтось може порекомендувати хорошого майстра/СТО з адекватними цінами??? Машина - Passat B7.
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І там і там адекватні ціни. Щось порадити важко, ну хіба, офіціалів, так щоб прозрів.
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Раніше позитивно відгукувався за СТО "Гараж" на кільці Зеленої та Дж.Вашингтона, але тепер моєї ноги там не буде і не заїде жодна з моїх машин, в т.ч. службова.
    А все, тому що в Фабії якось почало кидати маслом по підкапотному, візуальний огляд показав, що причина - сальник колінвала. І все наче б то нічого, і записались на СТО (тиждень тре було чекати), але не дочекавшись дня того почало більше і більше гнати з-під сальника.
    А так як машина постійно в ррботі і заробляє гроші, то вимушені були робити в терміновому порядку.
    Кинулись по найближчих СТО і тут пртрапляєм в той "Гараж" і почалось.... 100500 зайвих питань: а можето то не сальник, а там тре помпу міняти, а там ше якась хйня.... но коли спитали чи вона на бляхах і напридумали ше кілька поломок, то реально послали їх нах і побажали успіхів.)))))

    Проте, наступного дня в тому ж пошуку СТО, випадково і по бєзнадьогє втрафляємо на АУДІ-ЦЕНТР-ЗАХІД.
    І знаєте, шо би хто не казав (від @Shaggy були погані відгуки), але одразу при бесіді уточнили в нас шо і як, та сказали заїжджайте, мол зробимо. Реально були вражені, що відношення там норм і ціни адекват і нікого не цікавило які в неї бляхи.
    Загнали, нам зробили і навіть помили в підкапотному ту срань що накидало. І класно те, що в наяві в них були з/ч необхідні. Придбання в них сальника колінвала + ремінь + робота + діагностика всієї ходової (наша вимога) вийшло 2100 і то по перерахунку та ше й з ПДВ 20%.
    Ставлю їм плюсик за те, ботще й оперативно зробили.

    Якось ща день до того домовились в одному шарашкіному СТО на Зеленій, як їхати в напрямку центру, одразу за 50 метрів за перехрестям з Дністровською, заїзд праворуч за новобудовою. То там в тел.режимі домоволись, всьо норм. На другий день пригнали машину, а "майстер" відкрив капот, почухав голову, закрив і каже: "...о нє, ми такого не робимо, ми думали шо то як у вісімці..." пздц, німа сцена.
     
  10. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Доброго дня всім.Порадьте СТО де можна зробити розвал сходження+діагностику ходової,щоб можна було отримати результати з роздруківкою проблем і з чеками про оплату даних послуг.То потрібно для страхової,попав трохи в ДТП на об"їздній біля с.Зубра.Пошкодження в принципі не страшні(на відміну від пасата і дев"ятки)але почало вести руль вліво.
     

    Вкладення:

  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    можливо в офіціалів якихось?, та навіть на тій же Зеленій (на виїзді) на Шкоді, брав там з/ч то ціни в них були такі як і на базарах.
     
  12. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    дякую,за Шкоду взнаю,але напевно поїду таки до оф.
     
  13. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    Я в АУДІ-ЦЕНТР-ЗАХІД міняв подушки двигуна. Нічого поганого в принципі про них не можу сказати. Записався, сказав що зі своїми запчастинами, приїхав на визначену годину, чекати не треба було, взяли машину зразу і я був присутній при заміні. Все швидко поміняли. Да, трохи дорожче ніж десь на гаражах, але принаймні вони мають потрібний інструмент і знають що і як потрібно знімати, відкручувати. Бо вже на гаражах бачив як колгоспним способом пробували відкрутити гайки, під які не мали ключів, і як не знали з якої сторони підлізти до потрібного вузла.
    Але
    В мене по чуть-чуть просочується масло з переднього сальника колінвала, то поки я майстра не запитав про це сам він нічого не сказав. Тобто є задача поміняти подушки - міняють, але більше ні на що не дивляться і нічого не скажуть
     
  14. Yaroslav_m

    Yaroslav_m Новачок

    Авто:
    Audi A4 B8 TDI quattro
    Може не повний нуль, але просто роблять те що сказали, не проявляють ніякої ініціативи зі своєї сторони щоб попередити клієнта що щось не так.
    Хоча може в них такі правила, бо комусь такий підхід може не сподобатися, будуть думати що їм хочуть нав'язати свої послуги і заробити на тому, що ще не потрібно було рухати..
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    "Инициатива наказуема". Це правдива поговорка і нема чого дивуватися. Мені ініціативний майстер зламав колись кришечку гідрача хоча я його просив крім заміни масла і фільтра більш нічого не робити.


    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Це хороший підхід до роботи! Ні вкого ні до кого не виникає лишніх питань. Треба то, запчастини дав, поміняли свабодін. Цікавить ще щось, заплати за діагностику.
     
  17. dm_pishko

    dm_pishko Новачок

    Авто:
    VW Passat B7 2.0TDI CFFB 2012
    Привіт!
    Порадьте, будь ласка, СТО або майстра. Потрібна комп'ютерна діагностика VW Passat B7 2.0TDI 2012.
    На панелі приладів загорівся індикатор подушки безпеки. Бортовий комп'ютер показує помилку.
    Читав, що можна прочитати та очитити помилки за допомогою васі діагноста.
    Можливо хто знає до кого звернутись з такою проблемою?
     
  18. Fedkiv volodymyr

    Fedkiv volodymyr Новачок

    Авто:
    WV PASSAT B6 2.0 FSI
    Скиньте ваш контактний номер будь-ласка.
     
  19. МихайлоС

    МихайлоС Початківець

    Авто:
    Passat 2013, USA
    Привіт!
    Вчора на своєму пасаті (америка, 2013) ставив світло у задні двері. Майстри сяк-так це зробили.
    Але, в результаті світло працює лише в правих дверях, а в лівих ні - сказали, що кінцевик замка там не працює.

    В результаті перестав відображатись статус відкриття лівих дверей - тобто вони завжди закриті на панелі приладів, навіть якщо відкриті насправді:). До їхнього втручання все, звісно, працювало.
    Центральний замок також працює справно.

    Швидше за все - замок дверей доведеться міняти. Але перед цим хотів би подивитись через сканер VCDS (Вася), чи немає якигось помилок, можливо можна було б проблему вирішити простіше.

    Так ось, хто може порекомендувати хороших електриків зі сканерами і з відповідальністю, які розуміються у VW?

    Буду вдячним за допомогу.;)
     
  20. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    На тюльпановій діма
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)