порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем fedja, 21 кві 2012.

  1. Олександр Селюченко

    Олександр Селюченко Новачок

    Авто:
    гольф2
    луганська, після другого переїзду в сторону кільця зеленої через 20 м на право, Ромко 098 487 2338
     
  2. Oleg8

    Oleg8 Новачок

    Авто:
    1.6 tdi. Cayc
    Порадьте куди звернутись із пєзофорсунками (vdo siemens).
    Мотор 1.6 tdi CR. Хочу відрегуювати на стенді. Проблема - що на холостих почала троїти. Подивився корекцію через Васю, то перша і друга норм(-0,3 -0,4). А от третя і четверта (+1,6 -1,6).
     
  3. Doktor1980

    Doktor1980 Новачок

    Авто:
    Деу
    Добрый вечер , подскажите как связаться с KYM, может есть контакты у кого ?
    Хочу посмотреть Б 5 й в Львове , особо не кого не знаю ..
    Спасибо
     
  4. Chevchelios

    Chevchelios Новачок

    Авто:
    Golf6
    Можна отримати ваші контакти ?
    Потрібно глянути машину
     
  5. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    Широка 1б. Геометрія, сервіс, заправка кондиціонерів. Тел 0976486273
     
  6. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    Доброго времени суток.Ребята нужна помощь в Вашем регионе.Ситуация такова нужен мастер по ремонту В5 дизель 1.9 тди.масло пошло в антифриз.но єто со слов ребенка.я подозреваю проблема с прокладкой под головой.Сложность в том что машина в Кракове а я в Харькове.Может что посоветуете в Вашем регионе или в самом Кракове.Хлопцу проще доехать к вам,а то по месту тамошние мастера советуют менять движок целиком.
     
  7. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
     
  8. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    Наберіть 0673896816 вам допоможуть по заміні прокладки гбц, тільки це у Львові
     
  9. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    Наберіть 0673896816 вам допоможуть по заміні прокладки гбц, тільки це у Львові
     
  10. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    дякую!
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я сам з Кракова. такі тут реалії. тут буде дешевше вкинути бу двигун, ніж ремонтувати вищеописане... машина, навіть по міркам Польщі, вже досить таки старенька.
    маю контакти мотористів в Крк, якщо цікаво - маякни
     
  12. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    добре люба допомога потрібна
     
  13. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    ищу все возможные варианты, не гнать же её в Харьков(очень накладно да и проблематично сейчас)
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З кракова до Львова грубо 250 км... якщо дує голова то зняти кришку з розширювального бачка і доїхати до львова можна.. все звичайно залежить від пробитості... ГБЦ все одно в ремонт. Такий ремонт у львові 5-7 тис...Заміна двигуна на таку поломку то розвод ...а не реалії польші...Звичайно тре пильнували і масло і температурую.....якщо без кришки не зашкалює то можна їхати в ощадливому режимі ...головне не глушити двигун щоб вода в масло не пішла...Скажем так з Києва до Львова доїжджали з подібною поломкою
     
  15. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    А в Кракове случайно не знаете мастеров,а то перегнать не проблема только потом две недели самоизоляции у поляков с этим строго
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В кракові не знаю. Краще шукати СТО де наші українці повідкривали...поляки сильно розводять і якість роботи в них до сраки..не ремонтують а ліплять.. Знайомий під Жешувом відкрив ...але я втратив його контакти і знаю що в Кракові теж наші повідкривали
     
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Юра, ви бачили на свої очі? в моїх колег навпаки гіркий досвід саме з українцями у польських автосервісах.
     
  18. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    тут треба дивитсь який пробіг в того двигуна... підозрюю, що мінімум 300тис, і він ходив без жодного ремонту.
    таких машин як тут так і в сусідній німеччині як грою і за копійки - швидше і дешевше вкинути живіший двигут.
    Ви кажете ремонт 5-7 тис, що вже є 1100зл - а це майже ціна двигуна з перекидкою в Польщі... таке то
     
  19. dgekson

    dgekson Новачок

    Авто:
    vectra a
    Так підкажить будьласка координати тех майстрів що 1100 перекінуть, а пробег 195тис судя по сервісной кніжке.
     
  20. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    Ніхто тобі за 200 дол не поставить інший мотор, це суто робота майстрів. А до того ще додай сам мотор щоб купити, замінити масло, фільтр, антифриз і бажано ремінь грм.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)