Порадьте VENTO чи GOLF3

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Aleks, 22 тра 2011.

  1. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    Привіт. і прикупив я авто правда не те що хотів але всетаки.Взяв пасата з одних рук і то продавав знайомий от ікупив.Всі враження згодом!:yahoo:
     
  2. electron

    electron Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 1.8 AAM 1993
    В Венто більший багажник, можна перевезти більше речей. В Гольфа меньший багажник, але можна перевезти більш габаритні речі. Я наприклад морозильну камеру на раз повіз, і 17 м ламінату разом з підложкою, купу плінтусів, коркові і бамбукові шпалери, ну і ще дрібниці з будматеріалів. А також іншим разом перевозив 6 листів Ондуліна (шифер з катрону:D) рулон мінвати . В седан таке точно не взяв би:mocking: Тому мені більш цікавий варіант з кузовом хатчбек.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    :DЛюдина вже купила авто...
     
  4. electron

    electron Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 1.8 AAM 1993
    Я бачу що купила, висловив свою думку просто. Якщо тема закрита то треба її закрити. Якось так....
     
  5. elena3458

    elena3458 Новачок

    Авто:
    Audi
    Якщо не можете зробити вибір на марці авто-краще спробувати поїздити на різних автівках. Тест-драйв на 20 хвилин це звичайно добре,але як на мене не достатньо. Коли я роздумувала над покупкою нового автомобіля-звернулася в компанію по прокату авто. Орендувати можна як на добу так і на кілька годин, тоді вже можна зрозуміти всі плюси і мінуси даного автомобіля. Ось сайт фірми, де я орендувала кілька разів автомобіль Список классов, оформление в аренду автомобиля в Киеве | Аренда авто в Киеве в компании vip-cars.com.ua Машину можна орендувати в будь-якому місті України
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. artyr878

    artyr878 Новачок

    Авто:
    Land Cruiser
    Елена, поддерживаю Вас полностью в Вашем высказывании! Я точно так же, когда-то, не зная,какую машину выбрать-обратился в прокат. Но мой выбор пал на другую фирму Условия на которых выдается на прокат авто в Киеве - RENT CAR | авто на прокат и как оформить заказ в компании rent-car.kiev.ua Вот на этой странице с условиями ознакомился и дальше рассматривал парк авто. Меня интересовал тогда LC200, арендовав его на сутки-понял:это мой автомобиль
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Даниил

    Даниил Новачок

    Авто:
    Форд
    Приветствую всех! Я тоже обращался в прокатную компанию,когда собирался покупать автомобиль. Планировал покупать Audi A7, нашел на сайте именно эту машину и взял ее на 3 дня,чтобы как можно больше поездить и оценить все преимущества авто.
    Машина очень понравилась, проблема только что теперь не могу найти именно такую ауди для покупки )
    Арендовал машину в этой компании Аренда Audi A7 Quattro в Киеве и Киевской области | vip-cars.com.ua
     
  8. Петя

    Петя Новачок

    Авто:
    Audi
    Всем доброго времени суток
    Недавно пришлось обратится в прокатную компанию, так как моя машина зависла на сервисе на 3 недели.Ездить по работе нужно много, на такси не накатаешься. Друг посоветовал прокат Аренда авто без водителя недорого, цена и стоимость услуги в проката легковых машин в Киеве
    Машины в отличном состоянии и цены умеренные
     
  9. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    А, що краще Фабія чи Гольф 3?
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це одне і теж "тільки в профіль".
     
  11. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Гольф 3, думаю хороша машина, щоб їхати від пункту А до пункту Б, плюс ремонтопригодність теж добра.
     
  12. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Типу загалом, це важкий вибір першого авто для новачка скажемо так.
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Вибір авто то завше важкий вибір і не для новачка також ;)

    Для новачка потрібно визначитись не з авто, а з критеріями відбору. Тому що якщо дійде до конкретної моделі то тут кожен буде мати свою думку, читай "хвалити своє болото" зі всіма + і -.

    На мою думку критерії мають бути такі і вони перелічені по важливості:

    1. Бюджет. Тут слід зауважити що багато думають що назбирати певну суму то цього достатньо, а нні. Потрібно враховувати що ненове авто потребує вкладень і то зазвичай одразу після купівлі. Тому розраховувати потрібно 2/3 бюджету то авто 1/3 то вкладення після купувлі - це навіть для тих авто на кшталт "нє біт, нє крашєн, тьотушка до церкви по автобану їздила... чи мій кум, якому я довіряю продає...".

    2. Як стара машина вона буде потребувати частих дрібних ремонтів (не так щоб не вилазити з гаража як то з московитським автопромом чи то з рейджровераом, але все ж), то тре дивитися і скільки ж коштують запчастини. На гаражах будеш обслуговуватись (сам?) чи на СТО, на базарі будеш купувати завчастини чи на тому ж СТО. Звичайно що на базарі дешевше а ще краще на шроті "оригінал" взяти, тому дуже важливо чи в околиці є якісь шроти. В околицях Львова багато шротів по німецькому автопрому, а от по японцям чи корейцям чи то по якійсь там екзотиці типу Феррарі, ніц нема і прийдеться на сервісах офіційних за захмарні гроші брати.

    3. Як далеко і як часто збираєшся їздити. Тобто чи розхід важливий і чи надійність важлива. Саме надійність на великі дистанції, бо одна справа коли хтось по місту катається і чи то хто з клубу... чи навіть евауатор по місту - не дорого коштує, але коли регулярно зі Львова до Києва кататися, то це дві різні пари тапок ;) Звичайно всім хочетться сказати що тре якомога надійнішу, але... за то і ціна буде більша і машина повинна бути новіша і.. т.д.

    4. Чи сім'я велика і що сі збираєш возити в тому авто крім своєї дупи. Чи часто їдеш по болотах і лісах. Це впливає на тип кузова і повний привід чи ні.

    Ну і не забувати задуматися - а де ж те авто буде стояти. На парковці - ціна? В гаражі - а він є? Під домом - а не вкрадуть (за старі авто (старші 10років) не тре боятися, головне не лишати авто з відкритими дверима), сигналка є? Тому що відповіді на всі ці питання = гроші - а вони є?.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  14. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Дякую велике за змістовну відповідь.
     
  15. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    З приводу 4-го пункту то думаю, що тут від машини до машини. Типу наприклад в тебе купе спочатку так, а потім ти купе продаєш додажш кошти та купляєш седан наприклад.
     
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ги, купе у нас коштує дорожче ніж седан чи хечбек ;) Ну і купувати машину платити податки, а потім через рік продавати і знову платити за іншу це не для тих, хто роками збирає кошти на машину. Тому краще визначитись з авто наперед на років так 3-4.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Дякую велике за відповідь.
     
  18. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Побачив у вас в профілі, що ви мали Пассат Б4, чим він відразняється від Б3. Можете сказати?
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Новіша модель і все. Ну і як завше новіші моделі йшли з плюшками в порівнянні з старими моделями, наприклад кліму знайти в Б4 легше ніж в Б3, і т.д. Мотори йшли теж такі ж ну можливо з невеликими модифікаціями, моторний відсік такий же то все можна перкинути з Б4 на Б3. В Б4 прибрали проблему з недоохолодженням через нижню губу яка була в Б3.
     
  20. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Зрозумів, дякую за відповідь.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)