Порядок виплати від МТСБУ

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Andy_Odessa, 14 тра 2008.

  1. Sergiy80

    Sergiy80 Новачок

    Авто:
    Opel Kadet 1.6D
    А если у виновново просто нет водительского удостоверения

    А если у виновника нет волительского удостоверения (не то что бы он забыл его дома, а вообще нет) в этом случае можно получить выплату от МТСБУ?
     
  2. Sergiy80

    Sergiy80 Новачок

    Авто:
    Opel Kadet 1.6D
    Сергій

    Та ти шо! гадаєш що ти монополіст? Твоє діло лише зробити експертизу та віддати її на руки клієнту, оскільки він за неї тобі заплатить наперед, і видати квитанцію про оплату експертизи, далі всі документи клієнт може самостійно направити в моторку і отримати виплату.
     
  3. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Хлопці Ви так кажете ніби автокомісар це якась машина, яка немає емоцій, настрою, шостого чуття і т.д. Він звісно керується своїми відчуттями під час винесення рішення. У нас такий менталітет що ті хто мають якусь владу не га....мном хезають а трояндами, тому і виходить що всі рішення (майже всі) не по законам а по завнішньому вигляду приймаються. Автор написав що "мзду не бере" і дай Бог щоб це були не лише букви, принаймі ставити під сумнів слова незнайомої людини це некрасиво (перевіряти необхідно).
    Нажаль автор дійсно непояснив жодних методів відшкодування (можливо йому не дали), а взагалі старахові добре співають до моменту коли Ви ще не підписали договір, а потім приходиться місяцями чекати виплати, адже в законодавстві непрописані чітки терміни (поправте якщо неправий).
    В мене взагалі виявилося що збитий стовп вартістю 2500грн це не страховий випадок, от так!
     
    Останнє редагування: 11 вер 2012
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    є питання питайте неодноразово через моторку помагав людям отримати кошти
     
  5. Михаил Васильевич

    Михаил Васильевич Новачок

    Авто:
    VolKswagen Tuareg
    Здравствуйте ! Помогите разобраться! МТСБУ отказывает мне в выплате по ОСАГО
    50 000грн , мотивируя тем , что мне заплатит виновник ,так как Суд присудил выплачивать ему мне 225 000грн за ДТП . А виновник не платежеспособный , он бывший Гаишник, так как его выгнали из-за ДТП. Этого же в Законе Украины нет?? МТСБУ обязано мне выплатить 50 000грн за авто + 4130грн по чекам на лекарство и + может быть моральный так как уже больше 2х лет рассматрюют дело???
     
  6. Михаил Васильевич

    Михаил Васильевич Новачок

    Авто:
    VolKswagen Tuareg
    Что делать если МТСБУ , отказавает в выплате страхового возмещения, мотивируя выплатой виновника?

    Здравствуйте ! Помогите разобраться! МТСБУ отказывает мне в выплате по ОСАГО
    50 000грн , мотивируя тем , что мне заплатит виновник ,так как Суд присудил выплачивать ему мне 225 000грн за ДТП . А виновник не платежеспособный , он бывший Гаишник, так как его выгнали из-за ДТП. Этого же в Законе Украины нет?? МТСБУ обязано мне выплатить 50 000грн за авто + 4130грн по чекам на лекарство и + может быть моральный так как уже больше 2х лет рассматрюют дело???
     
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Михаил Васильевич, можна детальніше описати ситуацію? За яких обставин сталось ДТП? У винуватця не було полісу ОСЦПВ?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)