Порушення вимог знаку "Рух прямо"

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем surycat, 16 вер 2010.

  1. surycat

    surycat Новачок

    Авто:
    Lancer IX
    Позавчора працівники ДАЇ зупинили за порушення знаку 4.1 "Рух прямо" і написали на мене протокол і штраф на 260 грн.
    Справа в тому, що знак повісили недавно і я його не бачив. Їзджу по місту вже на автоматі і не дивлюсь постійно на знаки.
    Як можна оскаржити це рішення? В мене є шанси?
    Дякую
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це тебе не звільнить від відповідальності. Ти зобов"язаний дивитсия на знаки... Такшо такого говорити навіть неможна)

    Оскаржити... Та скаргу писати завжди можна. Треба конкретизувати ситуацію, час, місце, на якій машині були дайці, як поводили себе, як і де висів знак. І восновному багато залежить від того шо ти написав в поясненнях протоколу.
    Бо з того шо ти написав я можу сказати хіба перевіряти чи висить знак по госту.
     
  3. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Можна ссилатись, що знака не видно (якщо це дійсно так і є) або просто доказувати, що я їхав згідно ПДР, а тут даішник почав на мене бочку котити і виписав протокол...але в обох випадках треба докази, і чим їх менше, тим і шанси на позитивне для вас рішення менші.
    Вцілому якщо дійсно порушували, краще заплатити, тим більше,що 260грн - це не 510грн і не 800грн. А на наст. раз будете уважнішими ;)
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це наказовий знак!
    Якщо знаку дійсно не було, і знак ПОСТІЙНИЙ (не на жовтому фоні, і встановлений згідно госту як сказано в пості вище), то згідно правил на місці знаку (де він зара стоїть, висить) повиннен був бути знак з табличкою яка мала б вказувати через який час той знак стане постійним. Якщо такої таблички не було, то лише в тому випадку можна говорити про якісь відмазки. Але ти тої таблички міг і не помітити ;) адже вона має висіти лише певний період (не памятаю, здається 2 тижні).

    Але все одно навіть вимог знаку з такою табличкою, водій повинен дотримуватися!
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Існують правила встановлення знаків і якщо вони порушені (наприклад, знак оглядається лише з близької або лише з далекої відстані) його невиконання можна оскаржити. Ті, що суперечать описаним в ПДР та інших документах стандартам (замалі, викривлені та неправильно встановлені) знаки не вважаються офіційними дорожніми знаками, відтак не повинні бути дотримані у здійсненні дорожнього руху, регламентованим ПДР.

    В даній ситуації особисто я апелював би до того, що інспектор, як службова особа, яка в першу чергу повинна робити все для того, щоби забезпечувати безпечний дорожній рух повинен був попередити про розташування нового знаку а не штрафувати за його недотримання. Причому для цього повинен був стояти у місці, яке б передбачало виправлення помилок водіями (які могли б призвести і до ДТП) а не їх мовчазного допущення з метою оштрафування.
     
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    іди сьогодні вночі з гаїчним ключом погни його сфоткай пошамань з тайм кодом і вуаля ))))
     
  7. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Треба взнати дату встановлення того знаку.

    Як писали вище, з дня встановлення нового знаку даї не мають права штрафувати за його не виконання на протязі двох тижднів, а тільки попереджувати про його встановлення.
     
  8. surycat

    surycat Новачок

    Авто:
    Lancer IX
    Вісить він довше двох тижнів, дайці казали декілька місяців, тому на це не ссилатимусь
    І не виправдовуватимусь. І розвертатись там більше не буду )). Але і платити не хочеться, якщо є можливість це вирішити
    А в протоколі написав "Не згідний, випагаю наявність адвоката". (Так мені порав один адвокат, та зараз не можна сконтактуватись).
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну погано шо ти не написав причини чому не згоден. А так виходить шо ти не згоден бо біля тебе адвоката немає)))
    Навіть незнаю що підказати. Пробуй шукай до чого можна доколупатися в протоколі і постанові. Може там якісь розбіжності в датах і в часі є,можливо якісь помилки в прізвищах або ше шось... хз...
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А чи можна взнати де такий знак поставили? Може хтось також там проїзжає і не зауважує
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В Луцьку напевно)
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Та хоч в Києві :) Але вулицю ж можна написати. Ну вже і місто також для прискіпливих
     
  13. surycat

    surycat Новачок

    Авто:
    Lancer IX
    Це в Луцьку)))
    Біля супермаркета Там-Там
     
  14. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Дякую. Згадав, як пару років тому поставили знак дві полоси рух прямо на Чорновола навпроти Ельдорадо і відразу паслися ку%ви на газоні, бо досить зручне місце розвороту заборонили. Якщо не там розвертатися, то потрібно проїхати аж два світлофори. Там і до тепер в схованці (заїзд на стоянку як їхати в центр) деколи люблять стояти в схованці патрулі.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)